Březen 2012

Shinigami ni-kapitola třetí

22. března 2012 v 21:17 | Wichiten |  Shinigami Ni

Yama-ji (c): Kubo Tite
Urahara Kisuke (c): Kubo Tite
Yoruichi Shioin(c): Kubo Tite
Kurosaki Ichigo(c): Kubo Tite

3. Kapitola - Vzhůru za Uraharou

O pár dní později si nechal starý Yama-ji nastoupit obě shinigami. "Wichiten,vezmi Serenity do lidského světa. Není tam nikdo, kdo by je mohl zabíjet hollow". Rudovláska jen přikývla. Vrchní kapitán jim dal povel odchodu. " Byla jsi už někdy v lidském světě?" zeptala se při cestě Wichiten Serenity. Ta zakroutila hlavou v záporné odpovědi." Je to tam skvělé, spát budeme u Urahary,budeš u mne v pokoji, budeme chodit do školy a nebudeme muset nosit jen shinigami uniformu" říkala Wichiten a bylo na ní vidět, jak hrozně se tam těší. Serenity jen přikývla. "Jo Kisuke a Yorucihi jsou trošku šílení, ale nemusíš se jich bát. Dokud jim nedáš kečup nesežerou tě" uklidňovala Wichiten Serenity. "Ta se na ní bojácně podívala. "Dělám si legraci" zasmála se rudovláska. "Jsi děsivá, to jsi určitě vycenila zuby na bývalého podkapitána a on se hned vzdal že?" rýpla si Serenity. "Ne zuby ne. Vzala jsem na sebe prostěradlo a udělala baf" řekla vážně Wichiten. Serenity se podívala jako WTF?! A zlomila se smíchy v pase. "Bože děvče. Já řeknu něco a ty jseš na pokraji sil. Tohle bych měla zkusit i na hollow" zasmála se Wichiten a vešla do seikamonu. Serenity se rozběhla za Wichiten. "Doufej že vylezeme někde kde to znám. Já po stopě reitsu neumím chodit" oznámila Wichiten Serenity. Ta se jen vyděšeně podívala po Wichiten. Ta s širokým úsměvem na tváři byla o trochu napřed a pak uviděli světlo na konci tunelu. Obě dívky ztratili pevnou půdu pod nohama. "Padáám" ječela Serenity zděšeně. "Letíím" zakřičela Wichiten nadšeně. Jejich pád a let netrval dlouho. Bohužel černovláska cestou smetla něco zrzavého, lezoucí po stěně nějaké díry. Wichiten se posbírala ze země a nadšeně zakřičela: "Ještě jednou". Serenity slezla z klučiny, kterého dříve považovala za oranžový flek a omlouvala se mu. "Jedeme ven" řekla Wichiten a klidně vyběhla stěnu. Serenity jí napodobila. Wichiten se rozběhla, ale v tom jí chytila něčí ruka za kapuci. Serenity vytáhla Sode a zaútočila na tu osobu. Ovšem její útok dobře vykryl. "Wichiten. Děvče ani nevíš, jaká tu byla nuda"drtil nějaký týpek Wichiten v objetí. Wichiten s pokoušela odstrčit a prskala do toho ať jí pustí. Serenity si obočí přidržela, aby někam neulítlo. Wichiten se konečně vymanila z objetí. "Serenity tohle je Kisuke,Kisuke tohle je 3. poručík třinácté jednotky,Serenity" představila oba dva Wichiten a usmála se.


Witch name Wichiten- kapitola první

16. března 2012 v 23:17 Witch name Wichiten
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
L Lawliet(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Yagami Light(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Ryuuk(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata


1. Kapitola

"A tohle je kdo?!" řekl černovlásek a ukázal na drobnou rudovlásku, která se tiskla k brunetovi. "Není žádné TO, jmenuje se Wichiten" řekl brunet a stisk okolo jejího pasu zesílil. "Chodíme spolu" dodal ještě. Rudovláska se podívala černovláskovi pevně do očí a zamračila se. "Co se mračíš?" zeptal černovlásek. "Nelíbí se mi tvůj pohled. Tváříš se jako bys mě chtěl zabít" řekla rudovláska." No. Nikdo neměl tady být, ale Matt si jsem, přivede holku, kterou zná pár dní" řekl zachmuřeně detektiv. "Pár dní a tři roky" opravil jej Matt. "Tři roky? Tři roky?! A nikomu jsi nic neřekl. Není ti to trochu blbý?!" ujely vždy vyrovnanému detektivovi nervy. " V životě ses nestaral o to kde jsem, s kým jsem a co dělám. Dělal jsem, co jsi chtěl a to bylo jediné, co jsi chtěl. Tak si teď si ty svoje řeči nech" bouchli saze Mattovi, vzal dívku za ruku a odvedl jí do jeho pokoje.

"Promiň. Netušil jsem, že bude tahle reagovat" omlouval s brunet rudovlásce. "V pořádku" řekla rudovláska a obejmula bruneta okolo pasu, jelikož se jí nejspíš nechtělo dávat ruce na jeho ramena. Matt se sklonil k jejímu krku, naklonil ji do správného úhlu a jemně se zakousl. Rudovláska se jen lehce usmála a stále bez pohnutí dokud se od ní brunet neodtáhl. " O tomhle taky nic nevědí že?" zeptala se rudovláska. "Ne. Nevědí, a nejspíše i naštěstí" řekl Matt. "Naštěstí?" zeptala se Wichiten. "Nevím, jak by reagovali. A popravdě se těch scénářů jaké by mohli být i děsím" řekl Matt. "Aha" řekla Wichiten. Matty se usmál a prstem se dotkl jejího čela, přejel přes nos, rty a skončil u jejího krku, kde se tkvěly dvě rudé ranky. "Divím se, že jsi mě za to neposlala do háje a necháš si to líbit" zašeptal Matt a dotkl se prstem obou ranek. "Svým způsobem je to možné brát jako předehru" zasmála se Wichiten. " He! L říkal, že tu máš holku?" ve dveřích se objevila blonďatá hlava. "Ty idiote! Neumíš klepat?!" zavrčel na něj Matt. " Máš na bradě krev" utřel ho blonďák. Matty si rychle hřbetem ruky otřel bradu. "Co otravuješ?" zavrčel Matt. "Ale jen jsem si chtěl prohlídnout, jakej máš vkus" zasmál se blonďák. "No už jsi jí viděl. Mimochodem Wichi tohle otravné stvoření je Mello a Mells tohle je Wichiten" řekl Matt a ustal ti dva se jen prohlídli,beze slova. "No už jí i znáš tak vypadni" řekl Matt. "Už jdu, už jdu" zasmál se Mello a zaklapli za ním dveře." Promiň je to příšerný otrava" řekl Matt. " Co si myslíš, že si myslí, když uviděl s tou krví na bradě?" zeptala se Wichiten a lehla si do Mattovy postele. "Co myslíš?" protáhl Matt ironicky a lehl si k Wichiten. "Perverzák" otitulovala jej Wichiten a přitulila se k Mattovi. "Ale nebyl by to špatný nápad" řekl Matty a pousmál se. " Já říkala, že saní krve je jen předehra" zasmála se Wichiten…………

…….... "Nepřijde vám trochu zvláštní?" řekl Mello a pohodlně se opřel o křeslo, ve kterém seděl. "Kdo?" zeptal se Light. "No Mattova holka, ale i Matt. Nevim prostě mi přijdou…divní" řekl Mello a ukousl si kus čokolády. "Nejspíš na tom něco bude" poznamenal L a strčil si jahodu do pusy. "Třeba to je jen zamilovaností" namítl bělovlasý klučina, který doteď jen mlčel. "Kolik tomu přikládáš procent?" zeptal se L. "čtyřicet-pět" zněla odpověd. "Takže se tu zabavíme tím, že budeme špiclovat Matta a sakra jak se jmenuje jo Wichiten" řekl Mello. "Přesně tak" přikývl L. " Takže co víme?" řekl Light a natáhl se po propisce a bločku. " Začal bych jejíma očima, ale ona celkově připomíná kočku. Pamatujete, jak měl Matty kočku Kiaru? Ty oči mi jí děsně připomínají" zamyslel se Lawliet. " Nebo ta krev co měl Matt na bradě a nic neříkej L" řekl Mello. "Ale co když" chtěl říct L. "Pochybuju" odporoval Mello L. "Nemám krámy" ozval se dívčí hlas. "Nejsem úchylnej" ozval se druhý hlas. Všichni ose otočili Po Mattovi, který, právě otvíral dveře. "Řekla bych, že jsem vás ráda poznala ale oproti tomu jak jste se ke mně chovali dřív to říct nemůžu" řekla rudovláska a vyšla ze dveří. "Nečekejte na mě" řekl Matt a taky odešel. "Chovali dřív?" zablikali Mellovi otazníčky nad hlavou. "Taky tomu nerozumím. Rudovlásku bych si pamatoval" řekl Lawliet. "Ale když je existence shinigami"začal Light. "Mohlo by se říct" doplnil jej Lawliet. "že existují" řekl Near. "Další nadpřirozené bytosti" dokončil Mello. "Kde je Ryuuk?" zabrumlal Lawliet. "Echm echm"ozvalo se od Shinigamiho. "Ryuuku existují i další bytosti ve tvém stylu?" zeptal se Light. "Hm. Čarodějnice, vlkodlaci upíři,my,démoni" vyber si řekl Ryuuk. "Čarodějnice?"povytáhl obočí Mello. "Přesně tak. Jsou to pořádné potvory. Ani se nenaděješ a je po tobě. Nejvíc ale nevychází s upírama. Proto se divím že…"nedokončil Ryuuk. "Že?" protáhl obočí Lawliet. "Co? Nic. Mám chuť na jablko" řekl Ryuuk a zmizel z místnosti.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapitola 12

16. března 2012 v 21:49 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola dvanáctá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata"Matté" rozkřiklo se rudovlasé stvoření ve dveřích. Suzan rychle emigrovala do koupelny. "Co potřebuješ?" ozval se otráveně jmenovaný. Rudovláska se rozběhla a zalisovala bruneta do matrace. "Chyběla sem ti?" zeptala se Wichiten. Matt odstrčil Wichiten,jelikož by ho tam nejen zalisovala ale i udusila. "Au! Opatrně! Víš, jak to bolelo?" stěžovala si Wichiten,která stihla udělat kotrmelec a přistát na zemi. " Co?" nechápal Matt. "Kam si strčil ty ruce hm?"vykoukla rozcuchaná hlava rudovlásky. "Já nevím. Asi na prsa co?" zeptal se Matt. Wichiten jen otevřela pusu a zamrkala. "Já mám prsa?" zeptala se velmi překvapeně Wichiten. Ted se zase nechápavě zadíval na ní Matt. "No já je hledám tak lupou hodinu, a než se trefím podprsenkou…."nedokončila ani Wichiten,jelikož Matt se rozesmál. "Mě nadáváš že tě lisuju do matrace teď děláš to samý" zavrtěla hlavou Wichiten. Matt prožíval totální záchvat smíchu. "Co se tady děje?" zeptala se Serenity,která náhodou šla kolem. "Matt má výtlem,vzít to po sexuální stránce asi by to byl orgasmus" řekla vážně Wichiten. Serenity se na ní podívala a né zrovna hezky. Wichiten se snažila nesmát ale ten vážný pohled Serenity jí po pěti vteřinách rozesmál. "Ztracené případy" prohlásila Serenity a radši emigrovala někam dál od toho pokoje, bůh ví, co zase šňupali. Určitě to bylo granko, nebo čaj, nebo skittles,nebo možná dokonce všechno dohromady. "Už jí hrabe?" zeptal se Byakuya když mu na hlavu spadl kousek omítky ze stropu. "Ne Matt se snaží zalisovat do matrace a Wichiten přišla po osmnácti letech na to, že má prsa. Nehrabe jí" řekla klidně Serenity. "Vůbec" podotkl ironicky Byakuya a smetl rukou tu omítku ze své hlavy. Do jídelny dorazila kočičí populace vily. "Ahoj" pozdravil Kesidy a ihned se uhnul kusu omítky. "Co se tady proboha děje?" řekl Malvin a být člověk, tvářil by se stejně jako Byakuya. "Wichiten a Matt se perou" řekla Suzan a její srst se zježila. "P-Perou?" vykoktala Serenity. "Perou" řekl perverzně Kesidy ale ihned ho okřikla Blue Smaragd: "Nech si toho úchyle"! "No perou. Když sem utíkala, házeli po sobě vším, co jim přišlo pod ruku" řekla Suzan. Byakuya a Serenity se zvedli s spěšně došli ke dveřím. Byakuya otevřel dveře a okamžitě mu zacukalo obočí. Postel byla v hrozném stavu, židle neměla nohu, stůl bude již rozvrzaný a uprostřed seděla Wichiten na Mattovi a škrtila ho ponožkou. Matt zase držel Wichiten za vlasy a tahal za ně. Serenity cukalo obočí,Byakuovi cukalo obočí, Matt byl pomalu ale jistě usmrcován škrcením ponožky a Wichiten přicházela o svoje vlasy. "Nechte. Toho" zahřímala Serenity záhrobním hlasem. Matt pustil Wichitiny vlasy, Wichiten jej přestala škrtit ponožkou a postavili se, ruce za zádama kde se stejně mydlili. " Tak se mi to líbí" pokývala hlavou Serenity a zavřela dveře, mimochodem Byakuovi stále škubalo obočí. Wichiten a Matt se na sebe podívali a znova se na sebe vrhli. Wichiten zaútočila zubama na Mattův kotník a Matt jí zase kousal do lýtka. Serenity otevřela dveře. "Řekla sem nechte toho" zakřičela. "ikd e ama…."chtěla to zkusit Wichiten vysvětlit. "Vyndej ten kotník z pusy a omlouvej se" řekla Serenity. Wichiten teda přestala ohryzávat Mattův kotník a spustila: "Řekla jsi, že máme nechat škrcení a tahání za vlasy, o kousání si nic neřekla" řekla klidně. Přestaňte si ubližovat" opravila se Serenity. Matt opravdu přestal být zahryzlý do Wichitina lýtka. Serenity podruhé opustila místnost. Po pěti minutách stejně otevřela a zůstala zírat. Místo dvou rváčů tam byl dokonalý pár,zkoumající,nejspíše vše co má ten druhý v puse. Wichiten se okamžitě odtrhla od Matta naklonila hlavu na stranu a prohlásila: "Tohle mi už nezakážeš". Serenity se pleskla do čela a odešla z místnosti.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapitola 11

16. března 2012 v 21:47 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola jedenáctá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata"Tak si z toho nic nedělej. Podle toho co říkáš tak umřou smíchy" snažila se Wichiten uklidnit Mattyho,zatímco oba leželi o půlnoci v jedné posteli. Matty něco zabrblal a po chvíli spokojeně spal. Wichiten se otočila na bok a i ona se ponořila do říše snů.

Bykakuya,který vstával ze všech první šel jako každý den sehnat všechny kočky. Tedy Wichitina kocoura Kesidyho, Serenitinu kočku Blue Smaragd svého kocoura Malvina a nový přírůstek v podobě Mattovi kočky Suzan. Sehnal všechny jejich kočičí příživníky a vracel se do domu. Kdyby si Malvin nevšiml kusu vytrhlého papíru připevněného šípem u dveří, nejspíš by si ho Byakuya ani nevšiml. Byakuya si přečetl pár řádků napsaným úhledným rukopisem, jenže nepochopil, co to bylo.
noc co noc chodí,
v tmavé noci.
Jen rudá zář ji odhaluje,
ztratíš se v jejích očích.
Zamyšleně si to přečetl poprvé, po páté, po desáté ale stále to nechápal. Mezitím došel do domu. "Co to máš?" ptala se Serenity zvědavě. Byakuya jí ten list podal a Serenity přečetla těch pár řádků. "Nechápu to" řekla a znovu se nad tím významem zamyslela. "Co nechápeš?" zazněla otázka poté zívnutí nově příchozí osoby. "Ahoj Wichiten" pozdravil Byakuya. "Chápeš to?" řekla Serenity a ukázala papír Wichiten. Ta prohlédla čtyři řádky a zavrtěla hlavou. "Matty, chápeš to?" poslala papír za sebe. Mattovi stačilo pohlédnout na to písmo, jeho písmo. "To je moje" pronesl suše. Byakuya,kdyby to u něj bylo normální, vykulil oči, Serenity se zakuckala čajem, Wichiten se plácla do čela, že jí to nejspíš došlo. "Nebuď tak sebestředná" řekla hnedka Serenity. Matt se otočil a beze slova odešel z místnosti. "Co mu je?" nechápala Serenity. "To je vyrvaný z toho jeho sešitu" řekla Serenity a vyndala nutellu a lžičku. "Wichi ne. Prosím tě snídej to někde jinde" zaprosil Byakuya. Wichiten se jen ušklíbla a začala do sebe ládovat její ,,snídani". Byakuya celou dobu seděl naproti Wichiten takže měl jasný výhled na to jak nutella závratnou rychlostí mizela v rudovlásce. Serenity si v klidu jedla svůj rohlík a Wichiten do sebe cpala zásoby cukru. Matt nahoře v pokoji ležel na posteli s tím papírem a Suzan,jako by chápala jeho pocity, ležela na něm a vrněla pomalu jako když máma uklidňuje své dítě.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapitola 10

16. března 2012 v 21:45 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola desátá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata"Kde jsi byla?! A kde máš triko?!" zaklepala Serenity Wichiten. Wichiten,které slušně zahrkal mozek se narovnala,zamrkala a prohlásila: "Potyčka s lovci. Nejspíš je baví mi krást trička, za to nemůžu ne?" zkusila se ubránit Wichiten. "Tak nemáš chodit sama" odpověděla jí Serenity. " Vzala bych Mattyho,ale ten by mě odtáhl do první uličky. Ty se nehneš od Byakuyy a Byakuya zas od tebe a spolu jste chmm zaneprázdnění"usmála se Wichiten. "Ty seš ztracený případ" povzdychla si Serenity. "Tak někdo být musí, to dá smysl" řekla Wichiten. "Wichiten, běž si lehnout" řekla Serenity. "Už jdu mami" řekla Wichiten ironicky ale rozešla se k vilce. "Pane bože" zaklela Serenity. "Copak?" otočila se Wichiten. "No. Řekni Mattymu ať ti tu ránu přes záda ošetří" řekla Serenity. Wichiten se zarazila a nechápavě se podívala po Serenity. "Já vím že ty to určitě necítíš ale máš to ošklivý" řekla Serenity najisto. "Dobře sestro a ještě než půjdu. Zítra se tu objeví William" řekla Wichiten. Serenity zaškubali koutky. "Pořád má svojí fobii z krve?" zeptala se. "Každý se něčeho bojíme ne?" nadhodila Wichiten,aby nemusela odpovídat. Jistě William Aras byl pro svou fobii z krve mezi upírama dost šikanován ale byl to skvělý upír. "Jo jasně. Ted padej za Mattem,určitě bude celej žhavej, až si budeš muset sundat triko kvůli té ráně" řekla Serenity. "Odkdy mluvíš tahle úchylně?" povytáhla obočí Wichiten. "Nakazila jsi mě" zněla odpověd. Wichiten se jen pobaveně usmála a šla do svého pokoje.

"Ahoj kočko" usmál se Matt na Wichiten a obejmul ji. Wichiten jen bolestně sykla. "Serenity říkala, že mám na zádech nějakou ránu a že mi to máš vyčistit a zavázat" vysypala ze sebe Wichiten. " A žádné úchylnosti" dodala Wichiten,hned jak ucítila že Mattyho úsměv se rozšířil. "Já nic neříkal" řekl na sovu obranu. "Ale máš to napsaný v očích" usadila ho Wichiten. "Dojdu vedle pro dezinfekci a obvazy, zatím se svlíkni a hupni na postel" rezignoval Matt. Wichiten se jen ušklíbla a když Matt zmizel ve dveřích koupelny shodila ze sebe tričko, a lehla si na postel. Mattyho přítomnost si uvědomila ve chvíli kdy se jeho ruce dotkli jejích zad. "C jsi vyváděla?" zeptal se Matt a odrhoval Wichitiny vlasy, aby měl lepší přístup k ráně. "Mám tě pozdravovat od lovců" řekla sarkasticky Wichiten. Matty se jen zasmál. "Dobře, dobře už mlčím" řekl a sáhl po dezinfekci. "Jestli sebou teď budeš cukat bude tě to bolet ještě víc" varoval Matt Wichiten a poté jí dezinfekci nalil do celé rány. Wichiten se napnula a prostěradlo držela křečovitě sevřené v pěstích. "Co to tam vyvádí?" zeptal se Byakuya Serenity,jelikož viděl Wichiten přímo do okna. Ovšem neviděl celé, takže si pomyslel své. "Rozhodně ne co sis myslel. Přijela s ránou přes záda a Matty jí to dezinfikuje" řekla chladně Serenity. Byakuya jen pokýval hlavou a napil se čaje. Zatím Wichiten kňučela nad tím, jak to bolelo. Matt si chtěl prý něco napsat, ale jeho sešit byl pryč. Kousl se do rtu a potichu zanadával. Wichiten natočila hlavu aby na něj viděla ale viděla jen Matta, jak nervózně přecházel po pokoji. "Děje se něco?" zeptala se Wichiten. "Můj deník. Je pryč" zašeptal Matt. "Deník?!" zacukalo Wichiten obočí. "Nemyslím klasickej deník, spíš sem tam psal blbosti, co mě napadli" řekl klidně Matt. "Aha. Myslím, že to už je, potřebuji to ještě obvázat" řekla Wichiten. Matt se zarazil, když mu došlo že Wichiten kromě kalhot a dolní části spodního prádla na sobě nic nemá. Jeho tváře nabrali červenou barvu. "Prosím tě. V noci mi o tomhle mluvíš a teď se stydíš?" zeptala se pobaveně Wichiten. "Kušuj" ohnal se Matt a vzal obvaz. Pomalu jej přiložil na ránu, Wichiten mu jednou rukou vyškubla obvaz a převázala předek. "Tak a teď tam tu ruku strkej" řekla klidně ale koutky se jí cukali jak se snažila přemoct smích. Matty jí obvázal ránu, dokud mu nedošel obvaz a přilepil jej náplastí. "Hotovo má lady" řekl ironicky. "Díky" řekl Wichiten a přešla ke skříni pro tričko. Oblékla se ho a podívala se po Mattovi, ten stál u okna a zamyšleně pozoroval zahradu. "Záleželo ti na něm hodně že?" zeptala se Wichiten tiše. "Vzhledem k tomu co sem tam psal, že voloviny tak ano" řekl tiše Matt. "Například?" chtěla vědět Wichiten. "Vzal ho lovec, takže se to brzy dozvíš" řekl Matt. "Jak víš, že to byl lovec" zeptala se Wichiten Matta. Matt beze slova přešel k šuplíku a otevřel ho. Wichiten se naklonila a uviděla kolík, jakými na ně lovci útočí.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapitola 9

16. března 2012 v 21:42 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola devátá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata"Potvoro" zabručel Matt. "Úchyle" vrátila mu to Wichiten. " Nech si toho, yaoistko" řekl Matt. Wichiten se zarazila, zčervenala: "Oh ty lichotníku". Kesidy se praštil packou mezi oči. Suzan se o něho otřela a zamrkala na Kesidyho. "Hale tvoje kočka se snaží sbalit mého kocoura" zaječela Wichiten nahlas že i Serenity a Byakuya dostali záchvat smíchu v altánu. (Byakuya a záchvat smíchu-kruci!-pozn.aut.) "Tohle přestaneme řešit,umíš tancovat?" zeptala se Wichiten. "No když mi bylo sedm učili mě to" řekl Matt. "Tak mladý a tak úchylný" poznamenala Wichiten. " Já měl na ymsli tanec" zaskučel Matt. "Já vím. Tak mi něco předvěd" pobíádla ho Wichiten. Matty předvedl jakousi taneční kreaci. "Co to je?" snažila se nesmát Wichiten. "Čača?" zkusil to Matt. "Tohle bylo možná tak něo ve stylu chci spát a ne tancovat ale čača to nebyla" řekla Wichiten. "Bože ty naděláš" zaskučel Matt. "No ty kroky se naučíš,ale ten zadek přestaneš vystrkovat vypadáš jako kdybys vábil gaye" usadila ho Wichiten. Matt nafoukl tváře: "Aby ses nepo.."nedořekl. "To bych byla asi na záchodě,uvažuj trochu" zarazila ho Wichiten. " No tak se ukaž" pobídl Matt Wichiten. Wichiten předvedla jednoduchý základní krok. "Další tři dny tě tu budu týrat" zasmála se Wichiten. "Hurá" pronesl nepříliš nadšeně Matt. "Může tě to naučit Byakuya,ale ten by z tebe sedřel kůži" řekla Wichiten. Matty se zasekl,stačilo když si představil toho vysokého dlouho vlasého muže,se stále ledovým výrazem. Nahlas polkl. "Bud v klidu. Jedinej rozdíl mezi váma je v ramenou věkem a výškou" řekla klidně Wichiten. "Kolik mu vlastně je?" zeptal se Matt jen tak z vlastního zájmu. "No můžu ti říct že na rozdíl od tebe,tedy nedospělého pubertálního a nevyrovnaného kluka je straší. Ale abych tě vyvedla z omylu je mu teprve dvacet dva let" řekl Wichiten. V tom se rozdrnčela dosti otřískaná černá nokie. Spustilo se vyzvánění,neboli písnička od Koblížků-ty a já.

Hormony ve mě řádí,
my jsme ti druhořadí,
co se líbaj s klukama -
- pomáhaj si rukama.

Wichiten to v klidu zvedla. "Jo?... Neříkej mi Mercredi,bo tě prorazím zdí…Jo jasně,aha tak už se to doneslo k mému osobnímu špiclu jo?...Ne není gay….jo měj se, Willy" řekla Wichiten a típla mobil. "Mercredi?" zeptal se Matt. "Wichiten Mercredi Shirayuki. Ale ted není čas řešit moje jméno. Důležitější je že William má pro mě informace. A než se zeptáš čeho tak už si i vrabci na střeše cvrlikaj že synáček vážené rodiny lovců chodí za ručičku s upírkou. Jak řekl Will doslova "Všichni vědí že ten lovec przdí upírku"" řekla Wichiten. "Co budeš dělat?" zeptal se Matt. "To co obvykle hodim rande s Willem a až budu mít informace dám pár věcí do pohybu. Bylo by dobré kdyby sis tohle nechal pro sebe. Serenity ani Byakuya a ničem nevědí" řekl Wichiten a otevřela velkou skřín. Vytáhla z krabičky gumičku a z vlasů vykouzlila jednoduchý culík. "Co se ti stalo?" zeptal se Matt a přejel po jizvě,která se táhla pod levým okem upírky. " Všude jsou mrchy. Tohle mi udělal upír. Stefan Segony, ted již pod drnem" řekla a vytáhla ze skříně lehce roztrhané džíny a vytahané tričko s nápisem Sweet. Absolutně neřešila že tam je i Matt a všena sebe oblékla. Matty jen utíral krev a polykal sliny. K tomu všemu narazila Wichiten na hlavu kšiltovku. "Budu ráda pokud mě budeš krýt. Řekni Serenity že jsem šla ohlídnout hranice" řekl rudovláska a vyšla ze dveří.Matty jen koukal tím směrem. Nikdy by si nepomyslil že i drobná dívka může působit dojmem šelmy. Vyšel ze dveří a zamířil do jeho pokoje. V pokoji se usadil na židli a vytáhl sešit, vzal propisku a začal psát. "Co to píšeš?" ozvalo se u jeho ucha. Matty vyjekl a nadskočil, div nevzal rukou Serenity po hlavě. "V-vyděsila jsi mne" řekl chvilku. "Promin. Spíš mě děsí moje sestra. Skoro celý den byla pryč. Nevíš kde je?" zeptala se Serenity. "Prý šla ohlídnout hranice" řekl Matt jak mu Wichiten řekla. "Aha. A cos to psal?" zeptala se znova Serenity. "Nic. To…je moje věc" řekl Matt. " No dobře nebudu rušit. V to mse ozvalo kvílení brzd, prudká rána, Wichitinu zaskuhrání. Sereity se s Mattym vyklonili z okna. To co uviděli bylo velice zajímavé. Wichiten jen v v černém tílku,které, se naučila nosi,jelikož vždycky po potyčkách s lovci se škubali horní části oblečení, a to pořád věřili tomu že kůl je zabije. U toho se Matt zasekl a nemohl odtrhnout oči od jejího dekoltu. "Cos vyváděla? A co ta krev?" zakřičela Serenity z okna. Wichiten se na ní zadívala jako"když se člověk škrábne občas to vyteče no" ale zakřičela jinou odpověd: "Co by? Zašla sem na sváču". To položilo Kesidiho,který se procházel se Suzan po zahradě. Serenity se plácla do čela. "No chápeš Jí?" otočila se na Matta. "Absolutně ne" řekl Matt nepřítomně. "Nečum jí do výstřihu a vzpamatuj se" řekl Serenity tvrdě. "Promin. To je magnet" zabručel Matt. "Ne to je posedlost" řekla Serenity. " tsss" nahodil Matt uražený výraz. Serenity jen pokrčila rameny a šla zmlátit mladší sestru.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapitola 8

16. března 2012 v 21:42 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola osmá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata"Ale celou dobu jsem to měla před nosem" . Ani nečekala že by Matt ty kalhoty chtěl sundat,jen tak jednoduše a proto si poklekla a stáhla je za nohavice. Pokusila se neušklíbnout nad Mattyho trenýrkami,bílími se srdíčky, ale přejela po jednoduchém tetování,které měl na pravém lýtku. "Krásné" povzdechla si a znovu přejela po malém čínském drakovi. "To jsi mohl říct rovnou" pousmála se na něj. "Wichi musíš.. eh já přijdu jindy" zrudla Serenity a chystala se vycouvat z pokoje. "Počkej!" zarazila ji Wichiten. "Matty nám tajil jedinou věc" počkala až Serenity přijde blíž. "Pamatuješ na tu nudnou,ani nevím kdy jsme se to učili. Ale o tom že i mezi lovci se mohou narodit upíři?" řekla Wichiten. "Jo ale co s tím má za spojitost s Mattem"nedocázelo Serenity. "Tihle lidé bývají označováni,a jelikož si toho moc nepamatuju tak Matty je jedním z těch šťastlivců" řekla Wichiten. "V pohodě ,už si ty kalhoty můžeš vzít" řekla Wichitens úsměvem. " A to jsi poznala jak?" chtěla vědět Serenity. "Nebo spíš tahle,proč jsi si tímhle jistá?" . "Je nám podobný,dobrovolně mě nutil sát jeho krev, vybrala si ho kočka a k tomu to rozkošné tetování,vsadím se že kdybych se ted řízla neodolal by" řekla Wichiten. "To je hezký,ale to tetování cmůže mít jen tak" namítla Serenity. Wichiten se podívala po Mattym,který tam jen stál a koukal do země. "No tak to řekni" vyzvala jej Wichiten. "Popravdě nemáte pravdu ani jedna" řekl Matt po chvíli ticha. Wichiten se pohodlně posadila,ale zase se zvedla posadila Serenity i Mattyho a až pak si zase sedla. "Tak povídej. Mám ráda historky" řekla Wichiten. Matty se teda podíval jakože se mu moc nechce,ale co utajit před dvěma upírkama. Ještě k tomu sestrami. A ještě jako bonus nebezpečnými,mimoděk si vzpomněl na plyšového tučnáka co měl jako malý, ten nebezpečný nebyl. Serenity se praštila do čela. " Ve skutečnosti moji rodiče nebyli Capo a Marry Jeevas, ale Thomas a Suzan Thomsonovi." Řekl Matt a Wichiten se Serenity si vyměnili udivené pohledy. " Jenže typrý tenkrát udělali s Jeevasama dohodu. Jelikož moje matka byla již v sedmém měsíci a nechtěla připustit, aby její jediný syn zemřel. Obětovala tenkrát celou rodinu a po mém narození i sebe. Jelikož lovci, byli tenkrát tak naivní a mysleli si že když se nebudu s upírama stýkat tak ve mně toho upíra zabijou. Ale i tak si mě označili. Jelikož Stafanie Jeevas nemohla mít děti,dosedl jsem na místo jejich syna já. A tím ve mně úplně zabili upírství" řekl Matt a odmlčel se. Wichiten na Matta pořád koukala jak na svatý obrázek, Serenity se tvářila zamyšleně. " To se jim dařilo do mých patnáctin" řekl ale Wichiten ho přerušila. "Období spříznění" řekla Wichiten. Matty jen přikývl a pokračoval. "Pravd aje že Wichiten neznám pár týdnů ale už skoro čtyři roky" řekl s pousmáním Matt. Wichiten se zaculila a Serenity zaškubalo obočí. " A tos nic říct nemohla?" otočilas Serenity na Wichiten. Wichiten se usmála a řekla: "Jo už vdám jak reaguješ na větu. Serenity chodim s upírem ale fakt ho neuvidíš, víš on je tak trošku syn Jeevasů". "To je pravda,takže jsi čtyři roky tutlala že máš kluka" zamyslela se Serenity nahlas. "Jo dá se to tak říct" přikývla Wichiten. "Proč sis vlastně tedy nechal přijímení lovců?" zeptala se Serenity. "Nechci si nechávat přijímení svých rodičů. Oba měli možnost utéct před lovci a oni se s nimi spolčili, né dík radši budu nosit jméno lovce" řekl Matt. "Wichiten Jeevas, zní docela zajímavě ne" obrátila se Wichiten na Serenity. Serenity se plácla do čela. "Jak dlouho si sníš o tomhle?" zeptala se Serenity. "Rok a půl ale ráda si počkám" zasmála se Wichiten. "Já radši du,Byakuya už určitě čeká až zase přelezu do altánku a dáme si šálek čaje" řekla Serenity a zvedla se. "To pořád jenom pijou čaj? Žádné rande,pusa obejmutí.." koukl Matt nechápavě na Wichiten. "Ne ani to co jsi chtěl říct jako poslední, řeknu ti i jeptišky jsou hříšnější" zasmála se znova Wichiten. "No a co. Každej děláme rád něco jinýho ne? Třeba Matty ten ve volném čase,dělá to co dělá,Wichiten zase čte yaoi nebo jiné knihy" řekl Serenity trochu naštvaně. "No tak já to tak nemyslela,Matty na rozdíl od nás prošel normální školou a pokud víš,sexualita a vše s ní spajeté začítá u normálních lidí od sedmé a drží se do deváté třídy. Najdou se i výjimky,které myslí jenom na jedno ještě v prváku" nahodila Wichiten úřední ton. Matty se jen ušklíbl a Serenity protočila oči. " Tohle budeš snášet častěji,tahle problematika je její obor" řekla Serenity a odešla. Matty se jen ušklíbl. "A bereš teorii nebo i praxi?" zaptal se přidrzle. Wichiten se ušklíbla. "Samozřejmě že jen teorii". "Praxe je těžká co?" zasmál se Matt. "Jak se to veme, samozřejmě tu je už někdo zkušený" zasmála se Wichiten. "Co tím myslíš?" zeptal se Matt. "No vždyt víš, v koupelně,dneska" začala Wichiten a Mattymu to pořád nedocházelo. "No vždyť to všichni vědí že si chytal vrabce" řekla to Wichiten hezky narovinu. "Mattymu nad hlavou se rozsvítila pomyslná žárovička,zrudl a odvrátil pohled stranou. "Ježiš v klidu. To je normální,sexuální pudy nemůžeš potlačovat" řekla vědácky Wichiten. Matty po ní hodil ošklivý pohled a vlípl jí pusu na čelo. "Nech si toho" řekl ještě. "To je těžké,když jsem zvyklá mluvit to co si myslím" zamyslela se Wichiten a našpulila pusu jako obvykle když přemýšlela.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapitola 7

16. března 2012 v 21:35 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola sedmá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi ObataKdyby Bykuya nebyl kus ledu tak by se v tu chvíli plácl do čela. "Stejně seš úchyl" poznamenala Serenity. "Co tu řešíte?" ozval se hlas lovce. Wichiten zapíchla pohled do stolu, Bykuya se tvářil pořád stejně a Serenity se ušklíbla. "Nic, mimochodem ta zrzavá koule je kdo?". Matt se otočil po zrzavé kočičí dámě. "Nevim, ale pronásleduje mě už od doby co sem vytáhl paty z pokoje". "Zajímavé že? Lovec,spřízněnost s upírem, a ted ho pronásleduje kočka. A jak to tak vypadá ta kočka ho prostě chce" řekla Wichiten. "Taky mi to tak přijde" pokýval hlaovu Byakuya. "No asi sis našel novou kámarádku. Nebo spíš tahle slečna si našla tebe" řekla Serenity. Matty se zatvářil hodně blbě. "Jak to myslíš?" zeptal se Serenity,ale jeho pohled provrtával Wichiten. " Ta kočka,která tě pronásleduje si tě vybrala. M"žeš jí dát jméno a bude s tebou" odrecitovala Serenity,jako by to uměla zpaměti. " a dej si pozor na Kesidyho. Je pěknej kočkař? Prostě uhání každou druhou" řekla Wichiten. "Hm. Co třeba Suzan?" řekl Matt a posadil se. Suzan mu okamžitě vyskočila do klína. "A o čem jste se bavili?" zeptal se Matt mimochodem. "Ale. Jen o tom že tedy kocour honí vrabce" řekla vážně Wichiten. Byakuyovi to došlo prvnímu, začal se smát,ale úplně bláznivě. Serenity to po chvíli došlo taky a políbila stolek,jelikož klesla hlaovu bezmocně na stůl. Jen Matt nechápal. "Ty mě zabiješ" vyráží mezi smíchem Serenity a bezmocně s ejí ohýbají ramena. "Proč? Tak já to můžu klidně říct i jinak" pokrčí rameny Wichiten. "NE" zastaví jí prudce jak Serneity tak Byakuya. Matty stále kouká vyjeveně,oči ještě větší než obvykle. "Nekoukej tak" napomene ho Wichiten. "Promin mohla bys mi to vysvětlit" požádal jí o laskavost Matt. "Jo jasně. Byla jedna holka a ta šla do pokoje.." začala Wichiten ale dál se nedostala. Serenity po ní hodila lžičku ,která jí přistála přesně mezi očima. "Kušuj Wí" pronesla svou oblíbenou hlášku Serenity. Matty se podíval na všechny ale zakroutil hlavou a radši to neřešil. "Wichi a jsi si jistá že to byl vrabec?" zeptala se Serenity. "Co já vím, já ho neviděla"pokrčila rameny Wichiten. Mattovi najednou blikla mini žárovička na dhlavou a hned zrudl a díval se do země. Ono mu to došlo prolítlo hlavou Wichiten. "Wichi,Wichi ,Wichi" kroutila hlaovu Serenity. "Šmíráku" ozval se Matt naštvaně a zároven i stydlivě. "Cože? Šmírák? Já ti dám…" v to mse Wichiten zarazila,Matty vyvalil oči, Byakuya už ležel bezmocně pod stolem, a Serenity vypadala že bude náslodvat Byakuyu a skončí taky pod stolem. "Wichiten, ty perverznosti si nech" našpulila pusu Serenity,když o pět minut později všichni seděli v klidu. " Já myslela že mu jako vrazím" vymlouvala se Wichiten. No a co? Tak bych mu dala,bože nejsem jeptiška honili se myšlenky Wichiten. Serenity se plácla do čela. "Že zas uvažuje s tím jeptiškovským" odhadl přesně Byakuya. "Jo" povzdchla Serenity. "Hele Matty,bud si zvykneš,nebo si stejně zvykneš. Ona není až tak zlá a perverzní,jen je prostě upřímná a trošku šáhlá" řekla Serenity Mattymu. " To ty taky" ozvalo se rudovlasé háro. "To se neříká" otočila se Serenity na Wichiten a ošklivě se podívala. "To si každej domyslí my víme" odeskla jí Wichiten. " A je to tu zase" povzdychl si Byakuya. "No tak holky,než se zase porvete tak si uvědomte že tu je Matt". "No jo no. Mokré sny sou mrcha. A pak by to ani naše pračka nevyprala"pokývala hlavou Wichiten.Serenity se uhodila do čela. "No chápeš jí?" obrátila se k Mattovi. " Ale jo. Alespon s ní bude sranda" pousmál se. "Za týden bude fnukat něco jiného" řekl vědácky Byakuya. Ozval ose zamnoukání. "Copak je Smaragd?" zeptala se jemně Serneity nově přichozí kočičí dámy. "Jsou tu švadleny" řekla kočkaa znovu odkráčela. "Šaty" vypískla Wichiten a zbyl po ní zvířený prach. "To je z nich až tak unešená?" zeptal se Matt po cestě. " Ono nejde ani o šaty ale jako o to že konečně bude mít doprovod a tak dále" řekl Serenity. "Aha. Takže zastávám funkci domácího mazlíčka" pokýval hlavou Matt. "Ne. Už od začátku jsi k ní musel cítit určitý nepochopitelný cit že? To značí spřízněnost. Poslední dobou by jsi měl být štastný už jen z mylšenky na ní,poté přijde zamilovanost.." zasmála se Serenity a opřela se o Byakuyu. "Jo. To je možné ale když si to vezmeš Serenity Kuchiky,to budou brát všichni normálně ale kolik lidí pochopí že Wichiten,upíří princezna nosi jméno lovců Jeevas" povzdychl si Matt. Serenity mu stiskla paži. "Z toho si nic nedělej Matty" usmála se na něj povzbudivě. Matty se pokusil aspon trochu pousmát. "Radši běž za ní nebo tě sežere zaživa" poradil mu Byakuya. Matty jen přikývl a rychle odběhl. "Netušila jsme že to bere tahle" řekla Serenity. "To asi nikdo" odpověděl jí Byakuya. "Dokonce si hlídá myšlenky, je nám až děsivě podobný" řekla Serenity. " Myslíš že si toho Wichiten všímá?" zeptal se Byakuya. "Podle mého názoru,ho má přečteného i pozpátku" odpověděla Serenity. "Skusím se poté porozhlédnout po podobných případech v knihovně" řekl Byakuya,otevřel dveře a nechal galantně Serenity vejít jako první. Už zdálky slyšeli Wichitin hlas. "Tahle ti bude slušet, rozhodně červenou barvu. A kravatu,černou? Skus černou". Byakuya se Serneity se po sobě podívali a nakoukli do místnosti. Wichiten stála,ruku nakloněnou aby švadleny mohli zkoušet rukáv jeích šatů,sledovala Mattyho ,který nejistě přetahoval přes hlavu košili."Se divím že ti neukapává slina" poznamenala Serenity. "To přijde později" ujistila ji Wichiten. "Jak později?" řekl Matt zděšeně. "No v jeansech tam nepůjdeš" ujistila ho Wichiten. "A to se budeš muset koukat?!" zavrčel Matt. "Samozdřejmě. Někdo kromě tady švadlen to musí zkontolovat ne" řekla Wichiten. "Přeloženo z jejích myšlenek,chce dívat na tvůj prej prefektní zadek" řekla Serenity. Wichiten se jen zašklebila a Matty nafoukl tvářičky. "Serenity,vaše šaty jsou hned vedle. Channel běž jí je ukázat" řekl jedna švadlena a druhá,která zatím jen seděla, se zvedla a odešla se Serenity a Byakuyou vedle. Wichiten se zarazila,a přišla k Mattovi. "Sundej si prosím kalhoty" požádala Mata. Ten vytřeštil oči a nervozně se porozhlédl po ostatních ženách v pokoji. "Bežte chvíli na chodbu" požádala je Wichiten. Ony jen přikývli a odešli. "Sundej je" poručila znovu Wichiten. Matt tedy začal sundávat nejistě kalhoty. "Myslela jsem,že se mi to jen zdálo. Že ta vize,se vztahovala na vzdálenější budoucnost" říkala Wichiten.


Vampires and hunter "Hate or love?"-kapitola 6

16. března 2012 v 21:35 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola šestá

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata"Promin ale měli byste vyrazit" řekla Serenity a vycouvala z pokoje. Maty se vyhrabal z deky a dešel k osbě s převléknout. Wichiten udělala to samé u sebe. "Upozornuju tě,že jsou tím posedlé" varovala Matta Wichiten než otevřela dveře jednoho pokoje. Uvnitř sedělo asi pět žen,které zvedli hlavu jakmile uslyšeli otevírání dveří. "Dobré ráno slečno Wichiten" pozdravila jedna z nich. Ostatní čtyři si začali něco šeptat o lovci. "Ano můj přítel je opradu lovec,ale vůbec se tak nechová. Vůbec bych se nedivila kdyby mu za pár dní narostli zuby" zasmála se Wichiten a ostatní až na Matta se k ní přidali. " Dělala jsem si legraci ,jdeme na to" řekla zvesela Wichiten. Nejdřív však poslali Matta za dveře,aby jak řekla Kaya mohli vzít Wichiten v klidu míry. " Je ale moc hezký" usmála se Gina, mezitím co přikládala plátěný metr na Wichiten. "Ano je. A je velmi milý,a je to nejspíš nejmladší lovec" řekla Wichiten. "Jak to? Kolik mu je?" hrnuli se otázky. "Je mu teprve devatenáct let,ale pořád mi přijde. No nevím jako by ani nepocházel z rodiny Jeevas" zabrumlala Wichiten. "Teda slečno vy jste opravdu trochu nabrala" pokývala hlavou Channel. "To mi říkáte samý dobrý zprávy" povzdychla si Wichiten. "Není to však ani poznat,máte trochu víc všude" uchlácholila jí Channel. "Tak ted mi vemte míry Matta ale nerozcupujte ho za živa,je můj" řekla se smíchem Wichiten a otevřela dveře. "Můžeš mi vysvětlit co tu jako děláš?" zeptal se Byakuya když procházel okolo Wichiten,která koukala skrz klíčovou dírku. " Já chci být ten metr" zahuhlala Wichiten. " Ty seš stejně nenapravitelný úchyl vid" politoval jí Byakuya a pokračoval v cestě. Dveře cvakli a Wichiten vlezla dovnitř. " Jak se ti šmírovalo?" zeptal se mimochodem Matt a natáhl si tričko. "Jak to víš?" zeptala se Wichiten. Kruci mysli Matte mysli . "Jsem lovec,znát svůj cíl a být ve střehu za jakýkoliv podmínek" řekl Matt. "Jo. Hlavně když spíš. To seš fakt ve střehu" řekla Wichiten. " Slečno,lovče za tři dny bude zkouška šatů" řekla Channel. "Ano. Díky. Zatím" řekla Wichiten a vypochodovala z místnosti. Matty pokývl na pozdrav a dohonil Wichiten. " No tak Wichiten" řekl jemně a chytil jí za bok. "Co je? Co se děje?" řekla Wichiten,když ji Matt dovedl do jejího pokoje. "Kousni mě" požádal jí Matt. "Cože?!" zpanikařila Wichiten. "Jak jsem řekl kousni mě. Je na tobě vidět jak pořád sleduješ můj krk,tak do toho" řekla Matt. "Nemůžu" zašeptala Wichiten. "Proč ?" Nechápal Matt. "Neovládla bych se,mohla bych tě i zabít" zašeptala. " Jsem silnější a moc dobře víš že bych se nenechal" řekl Matt. "Doopravdy ne" řekla Wichiten. "Myslel jsem si to" pokýval hlavou Matta a zašátral v kapse u kalhot. "Co,co blbneš?!" zpanikařila Wichiten, i když na ní bylo idět že by tu žiletku nejradši vzala a přejala s ní Mattovi po dlani. "Tohle,brouku" řekl Matt a přejel tou žiletkou po dlani. Na jeho ruce se hned utkvěla kamírová tekutina. "Ne, Matty nech toho" pokusila se bránit Wichiten ,ale Matt jí přitiskl dlan na rty. Wichiten se snažila odolat,ale chut jeho krve byla,nepopstalená. A tak jen stále,opřená o Matta a dovolila mu aby její upíří já provokoval svou krví."Okamžitě dej od ní tu krev" zasyčela Serenity,kteoru ta vůně přilákala,šmírovala je,chtěla seřvat Wichien že nedala kočkám žrádlo. Matty odtáhne od Wichiten ruku a Wichiten nesouhlasně zavrčela. "Ty se chceš zabít že? Dobrovolně jí tahle dát krev.." vrtěla hlavou Serenity. Matty zabručel něco že tíím něco pozoruje ale jinak to nikdo neřešil. "Co jsi tím myslel?" zeptala se Wichiten zatímco obvazovala jeho ruku obvazem. "Jednou ti to řeknu" řekl Matt. Wichiten se po něm podívala,ale raději to neřešila. Není tak normální,proč mi přijde že něco tají přemýšlela Wichiten. "Wichiten bud ti to řeknu na tom plese,nebo můžeš zapojit svoji trošku úchylnější hlavu s ještě úchylnějším mozkem" řekl Matt. Wichiten se ušklíbla. "Takže Serenity hnedka zatepla žalovala o mojí sbírce yaoi doujinů?" povytáhla k tomu obočí. "Ne. Ale tu kupičku by přehlídl jen slepej" mrkl na ni Matt. Wichiten nafoukla tváře. "Je oběd" otevřel dveře Byakuya. Wichiten uvázala perfektní mašli z obvazu aby nemusela použít náplast a vydali se k obědu. Oběd proběhl v naprosté tichosti. Po obědě se Byakuya se Serenity vydali do altánu,aby si vypili svůj čaj a Wichiten šla najít Kesidyho. Matt mezitím byl u Wichiten koupelně.
" No tak Kesidy,proč nechceš jít ke mně do pokoje?!" zápasila Wichiten s kocourem už na chodbě,dost daleko aby jí Matt neslyšel. Kesidy se jí vysmekl a odběhl pryč. Wichiten tedy pokrčila rameny a vešla potichu do svého pokoje. Matty v pokoji ale nebyl. V to mse Wichiten zarazila. Z koupelny se ozývalyp podivné zvuky. Dveře byli zamčené ,ale klíč v nich nebyl. Wichiten se naklonila a kdby nebyla zvyklá z yaoi doujiny a všeho co přečetla určitě by se odvrátila a celá červená studem by někam utekla. Matt seděl opřený o vanu ,jednu ruku schovaných ve svých kalhotech ,pohybovale se čím dál rychleji. Nahoru a dolů,nahoru a dolů… Wichiten s eodtrhla od klíčové dírky a s vytřeštěnýma očima vběhla do altánku,pár kroků před stolkem klekla na všechny čtyři a zůstala tam shcovaná. "Ty pereverzáku" okřikla jí hnedka Serenity. "Moje nevinnost" zaknučela zpoza stolu Wichiten. "N-nevinnost?" povytáhl obočí Byakuya někam vysoko. "Bud rád že nevidíš její myšlenky" řekla Serenity a povzdychla si. "Ale.."začala Wichiten. "Kuš. Ted budu mít doživotní trauma" řekla Serenity. "Ted bych radši viděla vize" dodala ještě. "Nemysli si. Občas jsou celkem,zajímavé" uchichtla se Wichiten. "úchyle" ozvalo se dvojhlasně. O dvě minuty Wichiten vylezla zpod stol ua seděla tam s nima. "Stejně v tý chvíli sem chtěla umět číst myšlenky" zasnila se Wichiten.


Vampires and hunter"Hate or love?"-kapirtola 5

16. března 2012 v 21:33 Vampires and hunter hate or love?

Kapitola 5

Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite

Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi ObataProboha,co tím myslí proběhlo lovci hlavou. "Znal jsi mojí sestru dřív než se k vám dostala? I když bys mi lhal Byakuya to pozná" řekla Serenity. "Jo. Znal" zamumlal lovec. " Kdy jste se poznali?" zeptala se znova Serenity. "Vyplnuješ mu dotazník?" zeptala se Wichiten,která se už tři minuty ležérně opírala o futra dveří. " Ne jen mi to všechno přišlo jako hloupá shoda náhod" řekla Serenity. "Bylo to sedmého prosince, už tenkrát m ito bylo jasné. Jen jsem ti nic nechtěla říct,prtože jsem věděla předem že bys nejdřív byla radostí bez sebe že konečně nebudu sama,ale poté by jsi zpanikařila kdybys zjistila o koho jde. Devátenáctýho jsem byla za strašími. Chtěla jsem si to vše ujasnit,to oni to vzali jako návrh. I když jsi nejspíš mysleli že s ním něco mám" řekla wichiten a na chvíli se odmlčela. Lovec povytáhl obočí,vždy ona s ním už něco měla. Serenity si to všechno přebírala v hlavě. "Takže jsi je poslechla a šla tam. I tak to bylo riskantní" řekla nakonec. "Přežila jsem. To je hlavní ne?" řekla Wichiten a otočila se k odchodu. "Dobrou noc" hodila za sebe a odešla z místnosti. " Matte,pravdu. Měl jsi s ní něco?" zeptala se Serenity smutně. " Co se děje? Mrzí tě to že ti to neřekla co?" odhadl celkem Matt Serenitiny pocity." Vždycky mi všechno říkala,nechápu proč tohle ne" řekla Serenity,div nevzlykala. " Nedokážu odhadnout nálady,neumím číst myšlenky ,ale pro ní to musel být stejný zmatek. Když si to vemeš tahle,celou dobu jde po lovcích a najednou zjistí že jí je jeden souzenej. Nejspíš bys jí to taky neřekla co?" řekl Matt jemně. " Je škoda že jsi se jako upír nenarodil,tahle tě málokdo z nich přijme" řekla serenity,čímž Matta zarazila. Kdyby měla náladu na to číst myšlenky,možná by se něco dozvěděla ,ale nečetla je. "Já jdu taky,dobrou noc Matte" řekla sereity,zvedla se a odešla. Matt sebou plácl do postele. Zatraceně pomyslel si . O půlnoci se ozvalo dvojí zavrzání dveří a rychlé kroky. Hned zatím rychlý dusot,a výkřik. Matt se rychle vzbudil a chtěl rozsvítit lampičku,kterou měl na schodech,ale předehnala jej Serenity,která rozsvítila velké světlo. "Panebože" vydechla. Wichiten stála nad mrtvolou muže,se zlomeným vazem. "Viděla jsem to. Chtěl ho zabít" celá se rozklepala. Matt k ní přešel a přehodil přes ní deku. "Bude to dobrý" konejšil jí a vedl jí aby se posadila na postel. Wichiten se rozbrečela,bylo jí jedno že v životě jí tahle nikdo neviděl,nikdy nebrečela před nima, bylo jí jedno že Matt vlastně nemá ani triko, jen tak se tam klepala,v pyžamu,zabalená v dece. "Kdo?" ozvalů se potichu Byakuya. "Wichiten" zašeptala Serenity. "Panebože" zašeptal znovu Byakuya. "Matty,vem jí k sobě. Bude asi lepší když u ní zůstaneš" řekla Serenity. Matty přikývl a vzal Wichiten do náruče. Pomalu s ní přešel ke dveřím. "Bude sebou škubat ze spánku" poznamenal Byakuya. "Jako tenkrát když viděla smrt jejího otce" připomněl jednu bolestivou vzpomínku. Serenity otce ani pořádně neznala,obě dvojčata měli odlišnou výchovu. Otec Wichiten a Serenity si přál syna,ale manželka mu porodila dvě dcery. Starší Serenity.byla vychovávána matkou,na rozdíl od Wichiten,kterou vychovával otec. Matt jen přikývl a vypochodoval z pokoje k Wichiten. "Sluší jim to spolu" řekl Byakuya jaza Mattem zaklaply dveře. "Spíš je vidět že ho netrpí jen kvůli tom spříznění, mám doem že ho znala déle. Že spolu nejsou jen pár dní" zahuhlala Serenity skrz palec v puse jak přemýšlela. "No to je ted jedno,ted musíme udělat něco s tímhle" řekl Byakuya a ukázal na mrtvolu. Serenity řekla suše: "Zajdu pro lopaty" a vycouvala z pokoje. Byakuya pokrčil rameny otevřel okno a mrtvolu hodil do křoví. Poté se pustil se Serenity,která už donesla lopaty, do kopání provizorního hrobu,kde pohřbili tělo.

Matty mezitím uspal Wichiten,a ted ležel v její posteli a přemýšlel. O tom všem. O mrtvole, o Wichiten i o svém jediném tajemstvím. Wichiten se přitiskla na Matta. Ten se usmál a pomalu usnul.

"Budíček" zakřičela nezvykle nahlas Serenity v pokoji Wichiten. Wichiten jen něco zamručela a otočila se na druhý bok. Matty si bolestivě zkousl ret. "Bolí co?" rýpla si Serenity. "Co myslíš?" zabručel Matt. Wichiten jen něco zahuhlala skrz Matta,jelikož ležele obličejem na něm. "No tak Wichi zase strkáš kolena kam nemáš" ušklibovala se Serenity. "A navíc to bolí" zaskuhral Matt. "Až si prožiješ svoje první krámy tak si přestaneš stěžovat" zahuhlala Wichiten a hrabala si deku aby si připadala co nejvíc v noci,pro klidný spánek."Wichiten já tu deku strhnu a bude mi jedno co uvidim" zasyčela Serenity, Matty zbledl,zrudl a znovu zbledl, Wichiten něco zahuhlala. " Nechci ti nic říkat ale pod tou dekou sem i já,takže nic sundávaš nebudeš" zasyčel Matt a vmačkal se ještě víc pod deku že mu byla vidět jen hlava a prsty jak držel deku. Wichiten se vyhrabalka zpod deky. "No jo už jdu,a proč chvátáš?" zeptala se Wichiten. "Ale jsou tu švadleny, a těšej se, od poslední doby si přibraa a máš nový míry" řekla Serenity jednoduše. Wichiten pokleslo obočí. "No to je moc hezký tohle říct,a ještě po ránu" řekla Wichiten. "To byla ještě větší vyzáblina než ted?" povytáhl obočí Matt. "Yeah. To až poslední dobou trochu přibrala" řekla Serenity. " A kde seš zase?!" povytáhla obočí Serenity. " Nesedla mi večeře"vypotácela se zelená Wichiten z koupelny. " A nebo seš těhotná" pokývala hlavou Serenity. "A nevíš náhodou s kým?" ozvala se jízlivě Wichiten. "No s lovcem ne?" povytáhla obočí Serenity. "Znáte se delší dobu byla jsi u nich v baráku.." přemítala nahlas. "Kde mě třískali a Matty mi čistil rány, jo z toho jsem určitě otěhotněla" dodala ironicky Wichiten.

Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014