Animáci ve Waley-kapitola čtvrtá

16. března 2012 v 17:33 |  Animáci ve Waley
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Byakuya Kuchiki(c): Kubo Tite
Kurosaki Ichigo(c): Kubo Tite
L Lawliet(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Soi-fom(c): Kubo Tite
Urahra Kisuke(c): Kubo Tite
Shiouin Yoruichi(c): Kubo Tite
Hatake Kakashi(c): Kishimoto Masashi
Sasori(c): Kishimoto Masashi
Deidara(c): Kishimoto Masashi
Tobi(c): Kishimoto Masashi
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Yagami Light(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Čtvrtá kapitola

,,Matté?"
"Ano?"
"Hraješ sindicate?"
Už jen o tomhle začátku začalo všem cukat obočí, ale snažili se to neřešit.
"Nehraju."
"Proč?"
"To slyším poprvé"
"Ti to ukážu" tahle pokračovala Wichiten s Mattem v náměsíčnosti. Wichiten se zvedla a šla náměsíčná zapnout počítač co se jí i podařilo.
"Co ty vlastně hraješ"
"4Story"
"To jsem hrávala"
Mello se sháněl po heveru. V tom se ozvala známá znělka pouštějící počítač.
"Co děláš?"
"Pouštím Sindicate ti to ukážu"
"Wichi"
"Ano"
"Co vlastně znamenali ty všechny obrázky mojí osoby ve tvém počítači"
"Ale nikomu to neřekneš"
"slibuju"
" Se mi líbíš no"
"Vážně"
"hmm"
"Dík. To mi nikdo ještě neřekl"
"To víš, všechno je jednou poprvé" odpověděla mu Wichiten a podvědomě zapla Sindicate. Klikla na svojí osobu,celé v náměsíčnosti a ukázala na počítač.
,,To je ono"
"Počkej jen tam dojdu" řekl Matt a zvedal se. Ovšem se sklouzl po papíře a sklouzl se po pokoji. Ozvala se rána a L sháněl kýbl s vodou.
"Jsi v pořádku"
"Jo jsem"
L našel, co hledal a šel ty dva vzbudit, jenže Mello ho předběhl. Vrazil do pokoje, div nevysadil dveře z pantů a zůstal zírat. Věděl, že Matt je náměsíčný ale, že by dva počítačoví maniaci dokázali spolu i ve spaní mluvit tak to netušil. V tom se tam došoural L a Matt a wichiten byli záhadně mokří. ,,Studí" vyjekla Wichi a začala poletovat po pokoji. Matt taky vylítl jako řízená střela ale běžel opačným směrem jak Wichiten. Třikrát se jim podařilo uhnout ale napočtvrté… vlítli si přímo do náruče. ,,Dva červenovlasí, náměsíční blbci" prohlásil Mello a spolu s L odešli. Wichiten, která je schopná kdykoliv a kdekoliv usnout usnula a tak ji Matt odtáhl do postele, kterou společně sdíleli.
Zatímco Wichiten a Matt pokračovali vesele dál v mluvení, tak u Kitsune vypadalo, že se jí zanedlouho zboří barák. ,,Urahara" zaječela Kitsu už po páté, když jí vtrhl do pokoje a schovával se před Soi-fon. ,,To chce klid a nohy v teple" poradila jí Yoruichi , která zkoumala elektroniku zvaný počítač. Soi-fon, která se napřahovala že Urahara prorve nejbližší stěnou se zarazila v půlce pohybu. ,,Co se děje?" zeptala se Kitsune. "Sousuke Aizen" řekla Yoruichi a přestala zkoumat počítač. "Ichimaru Gin" řekla Soi-fon. "Moje Hokygoku" řekl Urahara. "Sakra Wich bude mít harém, nejdřív Matt a Mello a teď ještě Gin a Aizen" řekla Kitsune. V tom se ozvalo zaklepání. "Aizen-sama nemyslíte, že spí?" ozval se tichý hlas. "Gine, nekaž mi radost" ozval se hlubší hlas. "Ale Aizen-sama." ozval se tichý hlas přerušen silným. "Sakra řekl jsem, abys mi nekazil radost! Mám ti to napsat písemně?!" ozval se podrážděně druhý hlas. Urahara,Soi-fon a Yoruichi nahodily výraz ´´ Vážně jsou v pořádku?!" a Kitsu šla otevřít. "Nazdar Aizene co potřebuješ?" řekla úplně v klidu. Aizen se zarazil, ale Gin vyjekl. "bojím" řekl Gin a schoval se za Aizena. Když u Aizena odpadl šok a otevřel pusu vlítl na něj Urahara a jako správná blondýna ho začal packovat se slovy ať mu vrátí Hokgyoku. ,,Uraharo ty se rveš fakt jak ženská"promnula si Kitsu spánky. "No dovol tahle se tady možná mlátíte vy ale já ne" nedala se Soi-fon. ,, No tak děcka uklidněte se vyřešíme to jako lidi a né jako banda cvoků" řekla Yoruichi. " kdo je cvok ať se přihlásí" řekla Kitsu a zvedla ruku. Chtěl se přihlásit ještě Gin ale Aizenovi se podařilo ho praštit a odolat náporu Uraharovému packování. "Až skončí, vzbuďte mě" řekla Kitsune a odešla si lehnout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014