Animáci ve Waley-kapitola jedenáctá

16. března 2012 v 17:41 |  Animáci ve Waley
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Byakuya Kuchiki(c): Kubo Tite
Kurosaki Ichigo(c): Kubo Tite
L Lawliet(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Soi-fom(c): Kubo Tite
Urahra Kisuke(c): Kubo Tite
Shiouin Yoruichi(c): Kubo Tite
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Yagami Light(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata

Kapitola jedenáctá

O pár dní později postávali hloučky žáků, připraveni k odjezdu na lyžák. Všichni nadšení, vážně jedete na pět dní do zapadákova a ještě k tomu s ředitelem. "Ta holka mě štve ještě dvě minuty a má velký problém" podupával si nohou jejich pro někoho milovaný třídní Jeevas. "No tak Matty znáš jí ne? Musí se stylově oháknout, aby se ti líbila" škádlila ho Kitsune. "Nech si toho jo, nemohla jsem najít svojí novou věcičku" ozval se dívčí hlas. "No konečně tebe baví chodit pozdě co?" řekl Matt. "Když já si nemůžu pomoct" zněla jednoduchá odpověď. "Bando všichni hoďte bágly do úložáku v autobusu a nechci o vás ani slyšet" řekl Matt. "Co to vlastně vlečeš?" zeptala se Serenity ,která doteď byla potichu. "Nikomu neříct! Matt mě bude učit na bordu" řekla Wichiten. A naházela bágly do úložáku. Celá třída se rozmístila po autobuse plus se tam vecpal dozor, takže na Wichiten a Serenity vyzbyli tak poslední dvě místa. Wichiten ,která tam vlezla poslední, se rozhlídla po autobuse. " Fakt skvělý" okomentovala to. Wichiten najednou čapla něčí ruka a pod sebou ucítila další osobu. "Tady budeš" ozval se Mattův hlas. See jen polohlasně zabručela: "Prý že spolu nic nemaj-" najednou se zase skácela ano mezi dozorem byl i Kuchiky. Ten zas zabručel něco ve stylu "bože takat mi řekne, že mě nemá ráda". Všichni se rozesadili a vyjeli vstříc šílenému nenormální nedobrovolnému lyžáku.
"Ticho děcka rozhodli sme se, že vás rozhodíme osobně po pokojích pokoje sou po dvou. Takže Mello s Lawlietem Near a Lightem. Misa s Kitsune Wichiten se Serenity-"a tak rozděloval Matt pokoje a později klíče. "Jo pokud načapáme nějakýho kluka u holek nebo holku u kluků po večerce tak nechtějte vědět, co zažijete" varoval ještě Aizen. "Jo slyšíš Wichi takže žádné lezení k Mattovi" neodpustila si Kitsu poznámku. Matt se jen usmál. "Proč by ke mně lezla-" řekl ale Wichi mu skočila do věty. "- když oba máme noťasy a stáhlé 4story". Serenity jen tiše poznamenala: "Pche stejně nejpozději o půl jedný už v pokoji nebudeš". "Pšš neprozraď mě" řekla Wichi potichu a tím vyvolala smích 4 lidí a Kuchikyho který to zaslechl. Všichni vylezli z autobusu a hledali své pokoje.
Misa a Kitsune
"Tohle je moje postel, moje skříň, můj stolek ty si vem, co chceš" řekla Kitsune a postupně ukázala na věci, co zabavila. "No to teda ne! Tu postel chci já" oponovala Amanová Kitsune. "Drž hubu nebo budeš spát na sněhu!" nedala se Kitsune a hrozivě se zatvářila. Misa je polkla a poslušně si sedla na postel, která na ní zbyla.
Serenity a Wichiten
"Beru postel blíž ke dveřím" ozvala se mezi dveřmi Wichiten. "no ono ti to vyjde nastejno. Stejně se zvládneš o něco zabít" poznamenala suše Serenity. "No ták uke-chan uklidni se" zaprorokovala Wichiten,jelikož věděla že Serenity tuhle přezdívku nesnáší. Za okny začala sněhová vánice, místnost se ochladila, začali lítat blesky. Temná aura prosakovala Wichiten až do morku kostí. "Už nikdy mi neříkej uke" zavrčela Serenity připravená zabít, ehm přizabít Wichiten. Samozřejmě že Wichiten nebyla tak blbá, aby stála a čekala na poslední ránu a vzala nohy na ramena. Mezi schodama avšak byl Matt a oba sjeli na zem. Nikdo je neviděl, nikdo nic neslyšel. Teda skoro. "Vyndej tu ruku z mého rozkroku" zavřískal Matt jako ženská a setřásl Wichiten, která tam tu ruku měla výmečně omylem. Wichiten se oprášila, podívala se na Matta , sehnula se a vlípla mu pusu na čelo. "Tak já se stavím v noci, já vím, že přes den ti to vadí". Serenity ,kterou přilákal ten jekot se válela smíchy nad schodištěm.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014