Animáci ve Waley-kapitola pátá

16. března 2012 v 17:34 |  Animáci ve Waley
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Byakuya Kuchiki(c): Kubo Tite
Kurosaki Ichigo(c): Kubo Tite
L Lawliet(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Soi-fom(c): Kubo Tite
Urahra Kisuke(c): Kubo Tite
Shiouin Yoruichi(c): Kubo Tite
Hatake Kakashi(c): Kishimoto Masashi
Sasori(c): Kishimoto Masashi
Deidara(c): Kishimoto Masashi
Tobi(c): Kishimoto Masashi
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Yagami Light(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata

Pátá kapitola

"Vstávat a cvičit. Nechrápej a vstávej *******." Tohle se ozývalo s Elishinýho mobilu. Slavný budík na mobilu byl v akci. Vyhrabala se z postele a odešla se převléct a upravit do koupelny. "Tak se mi tu pokuste nezbořit barák, oběd…snad umíte vařit, jinak instantní jídla jsou v téhle polici " řekla jim Elis a vydala se do nádherného domu s omlácenou omítkou a poničenými okny. Opravdu to nebyl domov důchodců či nádraží ale škola.
" žila kroužila kryla mi záda…" začal zpívat mobil Wichi. "bud zticha" ozvalo se dvojhlasně. "souložila, kouřila mi ho, měla mě ráda" pokračoval si mobil vesele dál. Matt vylítl z postele a sedl si na židli. "řekla jsem abys byl zticha" řekla Wichiten a budík ve svém izolepou slepeném mobilu vypla.Když se vyhrabala z postele chudák Matt leknutím vyjekl. Wichiten s čírem style L ale s rozdílem že ho měla víc rozcuchanější se vydala do koupelny, tušila, že všichni budou spát a taky to trefila. Po chvíli jim vysvětlovala, že co provedou se odráží na výši psaných úkolů, uklízení, a vaření. Všichni, protože měla velmi děsivé háro a k tomu ten ranní výraz typu "oni školu nezapálili" a tak jen přikývli.
Serenity , které už došla trpělivost něco říkat napsala na kus papíru vzkaz, že jídlo maj v ledničce a ať nic nezničí. S tím se vypařila do školy.
"Hej tak TOHLE jste už trochu přehnali, nemyslíte?!" zařvala Kitsune když viděla že jejich kolna je jen hromada třísek. " Když on Aizen -sama potřeboval trochu místa" řekl Gin. "ale to neznamená, že vyhodíte kůlnu na Island" zařvala Kitsu že t trhlo i s Mattem na druhém konci vesnice. " gomenasai, gomenasai" zakřičel Gin a se slzou na kraji si klekl před Kitsune. " No to je jedno vrátím se okolo druhé. Chci ji vidět postavenou a nezbořte barák, na poli za barákem je místa dost" řekla Kitsune a vypadla z území hrůzy.
" H-Hej Tobi-kun ten hřeben ti neublíží, neboj" snažila se Kuroi uklidnit Tobiho , který jí visel okolo krku a bojácně sledoval jedním očkem hřeben. Tak se choval jako Tobi, jeho pravé já Uchiha Madara vyhledával jakoukoliv příležitost se jí dotýkat, přeci jen pořád to je chlap. (xDD *autorka se válí smíchy*) "bojím" zakřičel plačtivě. "D-dusíš mě" zasýpala Kuroi a nabrala fialovou barvu. "Ty demente, chceš jí zabít!" Vložil se do toho blondýn a Tobiho od Kuroi odtrhl. Ta nabrala dostatek vzduchu. " takže snad se nepozabíjíte, oběd zvládnete uvařit ne? No to je jedno já musím běžet Bye" řekl Kuroi a zmizela ve dveřích.
Elisha , Serenity, Kitsune a Kuroi stáli před školou a čekali, až se poslední z nich dostane před školu. Nejdřív zahládli červenou skrvu a o jednu minutu na ně zakřičela známé " čauvec". " Hele Wich neříká ti něco slovo hřeben?" optala se Serenity , když spatřila "mírně" rozcuchané háro Wich. "jo znám, ale nějak to nefunguje" prohlásila s pokrčením ramen tázaná. "Moc to neprobírejte a jde se do našeho úplně krásného a úžasného ústavu" řekla Kitsune a vydala se ke škole. Ostatní si vyměnili pohledy ,,WTF-odkdy se těší do školy" ale následovali jí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014