Animáci ve Waley-kapitola sedmá

16. března 2012 v 17:36 |  Animáci ve Waley
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Byakuya Kuchiki(c): Kubo Tite
Kurosaki Ichigo(c): Kubo Tite
L Lawliet(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Soi-fom(c): Kubo Tite
Urahra Kisuke(c): Kubo Tite
Shiouin Yoruichi(c): Kubo Tite
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Yagami Light(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata

Kapitola sedmá

Po osmi knockoutování Wichiten když se snažila znásilnit Matta, po proboření dvou zdí když Serenity nad tím vším mlátila hlavou do zdi, kdy i Kitsune vystřízlivěla, začala škola. Ráno jako každé jiné kdy Matt spal namáčklý co nejvíc ke zdi a Wichiten ,která už seděla na posteli….
"Začíná škola"
"popálíme jí"
"Nic nebudeš podpalovat, budeš se hezky učit, nemyslet na Yaoi,a nemyslet na polonahého Matta"
"Nekladeš moc podmínek,učení ok yaoi ok ale nemuset na Matta…símtě cos hulila že si tohle myslíš"
" Wichiten nech toho…. . Sama víš, že se mu nelíbilo, když jsi z něho málem servala kalhoty"
"když já si nemohla pomoct…. Ty by si snad odolala, kdyby stál před tebou, viděla jeho krásný zadek"
"Si nenapravitelný úchyl"
"jo jsem"
Tak to nějak probíhal rozhovor mezi Wich dvě aneb tou hodnou a Wich hlavní neboli tou úchylnou.
"Kočko s kým se to bavíš?" ozval se ospale další hlas. "neříkej mi pořád kočko mám jméno a mimochodem já se nezmínila, že trpím schízou?" ozvala se Wichiten. "Promiň ale Wichiten(vyslovuje se totiž Wičitýn :D) zní divně a kočko to je pro tebe vhodná přezdívka" ozval se Matt a otočil hlavu směrem k Wichiten. Wichiten se bleskly v očích srdíčka přeci jen jeho patnáctiletá tvářička,polkla slinu a touhu mu dát pořádnou pusu a zeptala se"Proč vhodná". "Jak to říct, kočky jsou ti hodně podobný, když něco chtěj, musí to mít-tím jako narážíš na, co ozvala se Wich-na ty pokusy mi servat kalhoty mluví ze vše, a myslím, že kdybych ti říkal úchyle tak bys mě nejspíš zabila" dokončil Matt svou řeč. "tsss na to ti tak skočím. Stejně mi tak říkáš protože se ti líbím" řekla Wichiten a vrhla se na Matta.
Po nechme yaoistickou úchylnou Wichiten a podívejme se ke Kitsune…..
" vždyť já přijdu pozdě!" ječela Kitsune na celý barák. "proč se vlastně stresuju, úkoly od někoho opsat stihnu tak žádný stres" řekla už normálním hlasem Kitsune ,sedla si ke stolu hodila nohy na stůl a pila si svůj čaj. Krátce po sedmé vyrazila. Cestou se k ní připojila Serenity. Po krátké konverzaci se Kitsune zeptala "Kdy myslíš, že Matt podlehne tomu úchylovi?". Serenity ihned došlo, že myslí Wichiten. "Um dneska zítra?" odhadovala. "Sázka?" zeptala se Kitsune. "Není to blbý, sázet se kvůli tomuhle" namítala Serenity. "Bude sranda já mu dávám že příští týden se to stane" řekla Kitsu. "Dneska nebo zítra" řekla See a podali se ruce. "a kdo prohraje?" zeptala se See. " bude se muset vykousnout s Aizenem" odpověděla Kitsune.
Elisha už s Kuroi byli ve třídě,jelikož byli o ročník výš tak seděli spolu a o něčem se bavili.
"Divný že tu Wichi není" poznamenala Kitsune k prázdnému místu mezi ní a Serenity. "Třeba je nemocná" zkusila si See typnout. Moc času k rozhovoru neměli, protože zazvonilo na hodinu a do třídy vešla češtinářka. Asi v polovině hodiny někdo zaklepal a do třídy vlezla Wichiten. " Omlouvám se já zaspala" bylo její prohlášení. "No dobrá Shiranui máš domácí úkol?" zeptala se učitelka. "Tady" řekl Wich a po krátkém přehrabávání v batohu vytáhla sešit. "Není podepsaný" řekla učitelka. "A kdo by mi ho asi podepsal, když rodiče jsou služebně pryč" odsekla Wichiten a šla se posadit. " Taky pravda" poznamenala spíš pro sebe učitelka a pokračovala ve výkladu. O přestávce se do třídy dostala Kuroi a Elisha. "Tak Wich jaký byl pravý důvod tvé opožděnosti" zašklebila se Kitsune. " Matt nemohl najít klíče od mojí voliéry" řekla vtipně Wichiten. "Takže se to týká Matta" podotkla Elisha. "Jop" odpověděla Wichiten. Serenity a Kitsune na sebe tak nějak pohlédli a Kitsune se o hodně zeptala "Tys ses s ním…." Nedokončila když Wichiten přikývla. " Vyhrála" řekla trochu nahlas Serenity. " Co prosím?" zeptala se dějepisářka. "A-ale teď se mě Kitsune ptala jestli Johanka z Arku vyhrála bitvu kterou vedla…tak…sem jí odpověděla" vysypala ze sebe Serenity. "Nu..dobrá" odpověděla dějepisářka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014