Vampires and hunter "Hate or love"- kapitola 3

16. března 2012 v 21:31 |  Vampires and hunter hate or love?
Kuchiki Byakuya(c): Kubo Tite
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata


Kapitola 3

"Kam to koukáš?" zašklebila se Wichiten a bylo jí jedno že sedí jen tak v pyžamu na lovci,kterej je rudej snad i na palcích u nohou. "tobě do výstřihu" rýpnul si Matt. " To si v životě neviděl co?" zašklebila seWichiten. V tom se otevřeli dveře a v nich stála Serenity s rozcuchanou hlavou a ve tváři výraz šoku. Následující scéna vypadala nějak takto. Wichiten,která byla po boky zakrytá dekou seděla na Mattovi,ve dveřích stálě šokovaná See,která přešla až k posteli a zvedla Wichitinu levačku,kterou se Wichiten zapírala aby nepřepadla na Matta. Tím Wichiten ztratila rovnováhu a na Matta spadla. Serenity se podívala a když zjistila že ten prstýnek stálen na ruce je,poskládala Wichiten do původní polohy. " A tohle vysvětlíš jako jak?" povytáhla obočí Serenity. "Když já chtěla vidět jak se lekne" řekla Wichiten a slezla z lovce, a ten si rukou přejel po tváři. "Doživotní zážitek co?" zasmála se Wichiten. "To jste se tu hezky sešli" ozval se další hlas ve dveřích. "Tys tu chyběl" řekla velice vážně Wichiten. Serenity šlehla ošklivý pohled na Wichite na kdyby pohledy zabíjeli mávala by jim Wichiten zezdola. "No tak né no" řekla Wichiten a šla ke dveřím. "Dorbou noc" řekla a odešla. Byakuya chytil Serenity za ruku a taky jí odváděl. "Brou" řekli oba a vyšli z pokoje. Matt se jen otočil na bok a pokusil se usnout.

Ráno u snídaně, si lovec a dva upíři povídali jako by se znali už pár let a ne jeden den. "Ahoj" ozvalo se zazívání od dveří. Všichni se otočili a pokochali se pohledem na Wichiten,která si otírala oči hřbetem ruky,její vlasy trčely na všechny světové strany. "Ahoj" ozvalo se trojhlasně. Wichiten se posadila a otočila se k lovci. "Tak jak se ti spalo?" zeptala se. "Jo dobrý" zalhal lovec,přece jí nebude vykládat že se celou noc převaloval kvůli tomu co viděl. " Perverzáku" ozvalo se od Serenity. Wichiten se po tváři roztáhl úšklebek. " Nad čím jsi přemýšlel?" zeptala se. " Není to jedno?" optal se lovec. "At to bylo co to bylo,neboj to prostěradlo se vypere" pokývala Wichiten hlavou a natáhla se po konvici s kakaem. Byakuyovi to došlo a hryzal se do rtu,aby se nesmál. Serenity nechápavě koukla po Wichiten,zaraženě po Byakuyovi a jakmile jí to došlo zrudla tak že i Wichitiny vlasy plají světloulince. Jen Mattovi to stále nedocházelo. "Jak to…ty seš blbá" došlo to po pěti minutách lovci.Wichiten se jenom ušklibovala. "A to ji znáš jen dva dny v její pravé povaze" povzdychla si Serenity. "To jo. Stačí týden a už z ní budeš na prášky,pokud nebudeš jako ona" pokyvoval hlavou Kuchiky. " Wichiten a ty nemáš přítele?" přetočil Matt rozhovor na jinou stranu. Serenity bleskla pohldem k zemi Byakuya se zadíval z okna a Wichiten jako by přeslechla otázku se zvedla a odešla za někým,aby jí udělali ještě kakao. Matt tedy nechápaje reakci všech třech jen pokrčil rameny.Matt se tázavě podíval na Serenity,ta však jako by nevnímala,kousala si ret a o něčem přemýšlela. Co se děje? Jedna otázka a všechny tři vypadaj jako kdy by jim uletěli včely,ted až na Wichiten ta tu otázku ukázkově ignorovala honily se myšlenky lovci hlavou. "Upíři si vybírají protějšky podle spříznění duší" ozvala se Serenity. "Cože to dělaj?" nechápal lovec. " Každý je někomu souzený,a upíři to berou vážně, nehrajou tam citynebo tak. Nemyslím že tě Wichiten nechala na živu jen tak. Ale netuším co zamýšlí" řekla Serenity a povzdechla si. "Třeba opravdu nic neplánuje" zkusil to Byakuya. Serenity se na něj podívala a řekla: "Nikdy nic nedělá bez plánu,to už víš". V to mse objevila rudovlasá hlava ve dveřích,vlasy už učesané. "Jdu na nákup,mám potřebuju sehnat si apson tři páry bot" prohlásila. "Už zase boty. Vždyt jich máš hromady" zděsila se Serenity. "Já neříkám že jdu jen kvůli botám. A moc jich nemám. Jdu hlavně proto že Jeevas tu nemá ani ponožky navíc" prohlásila v klidu. Matt se zvedl a přešel ke dveřím. "Půjdu s tebou,bojím se toho co bys mi donesla" řekl v klidu. Oba dva vyšli ze dveří a Serenity s Byakuyou ještě slyšeli Wichiten hlas že růžový trenýrky by mu vážně nedonesla. Serenity a Byakuya nad tím zakroutili hlavami,ale raději to nijak extra neřešili.

"Jsme doma" zaskandovala Wichiten. "Pořidte mi rakev,s tou jít nakupovat je za trest" ozval se hekavě Matt. Serenity a Byakuya se po sobě koukli. "Ted oficiálně patříš do rodiny" zasmála se Wichiten. "Každej si na něco stěžoval, když jsem je vytáhla na nákupy" pousmála se pro sebe Wichiten. "To mi připomnělo že přišla pozvánka na lednový ples" ozvala se Serenity- "koná se dvacátýho devátýho" dodala ještě. "Nestíhám, nestíhám" zmatkovala Wichiten a hodila tašky ,které držela, za sebe takže je zachytil Matt. "Musím si pořídit šaty a taky musim sladit k sobě Matta,sakra já jdu poprvý s doprovodem na ples. Sakra nestíhám" zmatkovala ukázale Wichiten. "Jí přeskočilo?" zeptal se vážně Matt. "Ne. Jen je nejspíš nadšená z toho že nebude na plese jako tvrdý Y a bude mít s kým tancovat. Víš ona je jediná kdo nenašel spřízněnou duši" řekla Serenity a ke konci ztišila hlas. "Aha" zakýval hlavou Matt. Poté mu nad hlaou blikla miniatruní žárovička: "Jako myslíš že mě má ,protože si myslí..sakra jak se to pozná?" vyhrkl Matt a poskládal tašky s oblečením ke zdi ,a sedl si na zadek,složil si hlavu do dlaní a zhluboka dýchal. "Tak myslim si to.A jak se to pozná? Je to jako by si toho člověka znal celý život i když ho vidíš poprvé,máš nutkání ho chránit a starat se o něj" zasnila se Serenity.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014