Wichiten Story-kapitola čtrnáctá:KONEC

15. března 2012 v 22:49 |  Wichiten Story

Watari(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Rodger(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
L Lawliet(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Takade(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Kapitola 14 - Tři růže

…. Kéž by to bylo tahle. Probudit se a mít jej vedle sebe. Poprvé jsem se probouzela sama. Dvojčata stále v klidu spala. Pohled na ty dva bolel. Oba mu byli podobní. Ani jsem neřešila, že jsem se nečesala, stála jsem u okna a sledovala Jeho svět. Svět KIRY. Svět, ve kterém mi už zemřeli dvě nejlepší kamarádky a přítel. Lawliet. Lawliet byl velká ségra a já jsem byla ráda, že jsem toho podivného kluka potkala. Občas jsme se pohádali, ale oba jsme milovali sladké. Otočila jsem se k váze. Near vždy věděl jak mi alespoň trochu zvednout náladu. Vzala jsem z vázy jednu rudou růži. "Byl jsi dokonalá kmoška Lawliete" zašeptala jsem a otevřela okno. Hodila jsem růži. Ta pomalu padala k zemi. Druhá nejlepší kamarádka byl Mello. Ačkoliv by si leckdo pomyslel, že to je jen impulsivní blonďák, nebo příšerný egoista spletl by se. Mello nenáviděl, ale přátele vždy podržel, když to potřebovali. Mohla jsem mu říct cokoliv vždy mi uměl i poradit. Dokonce se bral optimisticky, když sem spálila záclony. Oba jsme milovali čokoládu. "Ty jsi byl dokonalý, škoda že se nenašla dívka, která by zvládla tvojí povahu" zašeptala jsem a s polibkem jsem hodila druhou růži. Otočila jsem se k poslední růži. "Matte. Ty jsi byl dokonalý chlap. Je toho tolik kolik jsem ještě chtěla s tebou zažít. Říkal jsi, že se vrátíš. Slíbil jsi to!" zakřičela jsem do místnosti. " Jak to mám tady bez tebe přežít. Den po dni,nedokážu to" šeptala jsem a ignorovala slzy,které s mě řinuli z očí a skrápěli poslední růži. "Chtěla jsem snad po všech hodně? Nebo mi vzali poslední naději. Nechal jsi mě tu samotnou a proč? Jen kvůli zabití Takadové? To bylo všechno?! Alespoň si nebyl jako já. Slaboch. Miluji tě" řekla jsem a vyhodila poslední růži. Povzdechla jsem si a přešla do koupelny. Tu dívku už jsem nepoznávala. Propadlé modré oči. Kruhy pod očima a rozcuchané vlasy. Ne to jsem nebyla já, alespoň v tvých očích jsem byla dokonalá. I teď bys mi řekl, že jsem stále krásná. Ta myšlenka že tohle nikdy neuslyším mě rozzuřila. Zatla jsem levou ruku v pěst a praštila s ní do zrcadla. Sklo se pomalu sypalo ven, od krve, mojí krve. Skončím s tím. Skončím. Hmátla jsem ještě rychle po papíru a propisce a napsala Nearovi vzkaz. Vzkaz aby až Vám bude 17, abyste dostali jedinou věc, která tu zbyla. Můj deník. Pattrisso a Matthewe, omlouvám se. Omlouvám se, že jsem s vámi nikdy nebyla…..
Rudovlasá dívka s modrýma očima, leteckými brýlemi, které se jí houpali okolo krku se podívala na svého o pět minut mladšího sourozence. Jako Ona měl i On rudé vlasy ale tmavší oči. "Chápu to vše" pronesla rudovláska. Chlapec mlčky přikývl. Dívka chtěla zaklapnout matčin deník, jenže z něj vypadla fotografie. Byli na ní dvě osoby. Oba rudovlasí a modroocí. Kluk držel dívku okolo ramen a rty měl přitisklé na její tváři. Dívka celá rozesmátá natahovala ruku, takže to vypadalo, že chce ten foták někomu třetímu vzít. Dívka ze zvyku otočila fotku. Na rubu stálo podivně nakloněné písmo: Doufám, že nejste po něm. A pod tím byl úhelný rukopis: Mamka toho hodně namluvila, takže jste oba doufám po mně. Úplně dole bylo napsáno: doufám, že jste po strýčkovi Mellovi, druhej Matt a Wichiten to by nám chybělo. A úplně dole byl datum 9. 1. 2013. Pattrissa nalistovala poslední záznam. 11.1.2013 . "Pojď Patty nebo přijdeme pozdě" popohnal jí bratr. Pattrissa položila deník společně s fotkou na stůl a došla k bratrovi. Podívala se mu pevně do očí a vykročila vpřed. Dokončit jejich práci. Dostat KIRU.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | Web | 28. května 2012 v 17:45 | Reagovat

Aaa .. to je ták strááášně smutný *smrk, smrk - hledá kapesíček - smrk* škoda, že umřeli :( ... ale jinak to bylo krásně napsaný, moc pěkný :3

2 Wichiten Wichiten | Web | 28. května 2012 v 18:37 | Reagovat

[1]: Děkují :) ted ao tobě jsem dlouho neslyšela :D

3 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | Web | 28. května 2012 v 21:10 | Reagovat

Eh, vážně?? :D bych se měla objevovat trochu čestěji, že? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014