Wichiten Story-kapitola dvanáctá

15. března 2012 v 22:47 |  Wichiten Story
Watari(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Rodger(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
L Lawliet(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Takade(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Kapitola 12 - školaRáno jsem se probudila ..sakra já zaspala. Vylítla jsem z postele a začala na sebe házet věci, běžela do koupelny dát tu mojí hřívu do pořádku a přitom sem si čistila zuby. " Zlato co tady poletuješ?" slyšela sem rozespalý hlas Matta. "Zaspala sem" zahuhlala sem skrz kartáček a dokončila ústní hygienu. " Mám tě hodit do školy?" optal se Matt a vylezl z prohřáté postele. " Jestli budeš hodnej" svolila jsem a šněrovala tu potvoru, co nosím. Matt se mezitím oblíkl a vystřídal mě v koupelně. Rychle jsem shrnovala sešity rozválené po stolku a vytáhla učebnice. " Potřebuju odtáhnout ještě ten projekt do třídy pomůžeš mi s tím že jo?" zeptala jsem se. "Jo" řekl a vzal můj projekt s pavoučky.

Ke škole jsme přijeli akorát zrovna školník otvíral. Musíme si být s Mattem asi moc podobní, když se za ním každá otáčela a mě nebrali na vědomí. Dopravil moje terárko s pavoučky na příslušné místo, řekl, až skončím ať zavolám že pro mě přijede a dal mi pusu. Rozloučila jsem se s ním a sedla si do lavice. Uslyšela jsem vrzání židlí a hned naproti mně seděla jedna ze školních zpravodajek, ta rozdrbala i to co neví. "Máš hezkého bráchu. Vy jste dvojčata?" zeptala se. " Rodinu nemám a on je můj přítel" řekla jsem otráveně. " Ty máš přítele? Odkdy? Kam ste až zašli? Jakej je?" začala se hned zajímat. " No to tě zajímat nemusí" odsekla jsem. To by se mi tak hodilo aby o mě celá škola drbala no to už stejně bude. " Ty se teda umíš svěřovat" sjela mě a odkráčela.

Byl konec školy stála před školou a prozváněla svého miláčka. "Už?" ozval se veselý hlas. "Jop" řekla jsem a zavěsila. Netrvalo chvíli a skutečně Matt už parkoval. "Ahojky zlato" objal mě a líbnul mě na tvář. "Matty" objala jsem ho. Popadl terárko a vydali jsme se k autu. Všimla jsem si jí. " Hej Miki ty fotky chci v růžovém rámečku" zavolala jsem na ní. Modrovlasá dívka se ušklíbla a odkráčela v mini. Matt se zasmál, a ještě křikl "a jednu fotku prosím v rámečku s černýma a červenýma proužkama". Nasedli jsme do Mattova auta a jeli jsme domů.

Jakmile jsem dosedla ke stolu, začala jsem psát úkol z fyziky. "Matté" kňourala jsem už po přečtení zadání. "Fyzika co?" řekl hned a přitáhl si druhou židli, která mimochodem byla u ehm raz dva u druhého stolu s počítačem. "Vždyť jsem ti to vysvětloval předevčírem"pokáral mě hned, jak si to přečetl. "Jo a během toho mě hladil po zádech, to jsem se mohla dokonale soustředit" setřela jsem ho. "No je to lehký…" začal s vysvětlováním. Po hodině jsem ten domácí úkol už dokončila. "No vidíš, jak o jde když se chce" řekl a jedním pohybem rozvázal mou pásku." Matty" zabručela jsem. "Ano?" zeptal se. "Můžeš mi to přivázat? Víš, že nerada sundávám mé "znaménko krásy" naznačila jsem prsty. " Mě se líbíš pořád" zašeptal mi do ucha. "Matty, díky" zašeptala jsem a sklonila jsem se k úkolu z japonštiny. Ovšem jsem se nedokázala soustředit, moje myšlenky se upírali k dobám kdy mi bylo 14, na tu noc na ty pocity, na ten pach krve,bolest,vztek nikdy nezapomenu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014