Wichiten Story-kapitola sedmá

15. března 2012 v 22:42 |  Wichiten Story
Watari(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Rodger(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
L Lawliet(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Takade(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata

Kapitola 7 - Poprvé…."Matté no tak ty úchyle jeden nechám tě zavřít za znásilnění ale to…" ani větu mě doříct nenechal, jak se hladově přisál na moje rty. Poddala jsem se tomu, a co nejsilněji objala. O chvíli později jsem si ani neuvědomila jak ale prostě to se snad ani nedá popsat. Matt tam naštěstí dotáhl i naší deku v jednu chvíli jsme se líbali v druhou chvíli jsem měla pocit že krásnější pocit neexistuje a poslední věc co jsi pamatuju než jsem usnula bylo jeho divoce bušící srdce, které jsem vnímala jen tím že jsem k němu byla natisklá. Jak já toho kluka miluju.

" Wichi probuď se za chvíli dorazí Mello" snažil se mě Matt probudit. Jen se zabručela ani nevím, co ale v druhé chvíli jsem se okamžitě probudila. Matt se nade mnou skláněl, samozřejmě oblečený. Instinktivně jsem si deku přitáhla až k bradě. Jen se usmál tím úsměvem, kdy já jsem tála jak sněhulák v létě a prohlásil, že za tu deku se schovávat nemusím, že už mě stejnak viděl. Cítila jsem obrovský ruměnec, když jsem si na vše vzpomněla. "Víš Matta…děkuju" řekla jsem. Nechápavě se na mě podíval ale, když mu to došlo, zasmál se. "spíš já bych měl děkovat tobě" řekl a sedl si na gauč. Pod postelí sem našla noční košili a když jsem si jí oblíkla vyhrabala jsem pár věcí a odešla se upravit do koupelny.

Vylezla jsem ve chvíli, kdy tam přišel Mello. Zrovna se moc kriticky koukal na rozcuchaného Matta a s prohlášením že nechce vědět, co se tu dělo se tam posadil. Okamžitě jsem hledala svojí mikinu, jelikož sem si neuvědomila, že můj výstřih v triku je drobátko… no Matt by měl vánoce a silvestr v jednom.

"Ahojky Mello" pozdravila jsem ho a sedla si na gauč. Mello se na mě tak zvláštně zadíval asi se divil že sem ho oslovila normálně. "Co jsi zjistil?" zeptala jsem se ho. " Nic" řekl a zakousl se do čokolády. "A ani nenabídneš, tse" řekla jsem a zdrhla si pro balíček sušenek. " Ani se nedivím proč má tak…" řekl Mello a naznačil bujné tvary ženského těla. Matt zrudnul, ale nijak to neřešil. "Copak závidíš mi je?" zeptala jsem se naoko pobaveně. " nemám důvod" řekl a všichni tři jsme propadli do totálního záchvatu smíchu. "By-bys svedl Neara" vyrazila jsem ze sebe. " Mello a Near" podrbal se Matt na červené kštici. "Jen to ne" řekli jsme současně a opět se propadli do záchvatu smíchu. Tahle blbnout jsme zvládli snad do jedenácti. "Děcka já půjdu" řekl Mello. "Komu říkáš děcko?" zavrčela jsem. "Tobě" řekl a opřel se mi o rameno. To už jsem viděla rudě. "Sundej ze mě tu ruku nebo…." řekla jsem. "Nebo?" zeptal se s úšklebkem. "Nebo ti zabavím všechny čokolády, co tu máš" řekla jsem. Mello sundal ruku z mého ramena a s rozloučením odešel. "Co budem dělat my?" zeptal se Matt. "Půjdeme spát"řekla jsem a jen tak ve věcech jsem se natáhla na postel. "Wichi, to budeš spát v tý mikině? Nemám ti rovnou přinést čepici a vaťák?" zeptal se naoko vážně. "to je dobrý nedělej si starosti" řekla jsem. "vážně si tu mikinu nesundáš?" zeptal se. Vážně kde mu nahrabali to, že je třetí nejchytřejší z Wammyho domova. Mlčky jsem si sundala mikinu a zahrabala sem se do deky. Po chvíli se natáhl vedle mě a já s k němu přitiskla. "Dobrou noc" zašeptal mi do vlasů, ale to bylo poslední, co jsem slyšela.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014