Mischele-život upíří slečny: kapitola osmá-KONEC

27. května 2012 v 9:04 | Wichiten |  Mischele-život upíří slečny
kruci... nějak mi to tu končí že? Ještě že to u osatních příběhů zatím nehrozí... užijte si ;)

Počet kapitol: 8 kapitol
Počet slov: 2 153 (s mezerami)
Počet stran A4 ve wordu: 6
Začala jsem psát(na starém blogu): 16.3 2012
Poslední kapitola : 26.5. 20120
Poznámkly k době psaní: došla mi inspirace,proto to tak vypadá,omlouvám se všem komu se to líbilo =( ale upírů si v poslední době užjete ještě dost. Luna,witch name Wichiten,Vampires and hunter..... ;)


PEREX8.kapitola- sejdeme se

Mischele stála klidně a dívala se na Teodora. Ten na ní mířil zbraní. Nechtěl ji zabít, už od prvního okamžiku. "Vystřel" usmála se Mischele. "Teodor zavřel oči a vzduchem se výstřel. Mischele se zadívala na krvavou stopu a pokusila se setřít krev, z úst. Pomalu a namáhavě došla k Teodorovi, který chtě nechtě brečel. "Nebreč, toto není konec, ale nový začátek" usmála se a její rty se jemně otřeli o ty Teodorovi. "Ano ale tak dlouho čekat na tebe nedokážu" zašeptal. "Vydržíš, já si počkala pár století" zašeptala Mischele a její tělo se zhostilo k zemi. Teodor poklekl vedle Mischele. "Čekala jsi tak dlouho, čekej na mě ještě pár let" zašeptal. Tu noc Bloody táhle a smutně naříkala, a nejen ona. Vedle ní seděl Teodor a sledoval Mischeliino tělo, pomalu hořící na hranici. "Bloody, neboj se. My tři se ještě sejdeme"zašeptal Teodor.

Sešli se. Čekala na něj pár století a on jí čas zkrátil. Čekala na onom světě jen pouhých deset let. Upír mu vzal život, jako on vzal život jí.

Nic nekončí,vše jen znovu začíná...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014