Mischele-život upíří slečny: kapitola sedmá

20. května 2012 v 11:35 | Wichiten |  Mischele-život upíří slečny
Předposlední kapitola je zde,všem komu se to líbilo se moc omlouvám,ale došla mi inspirace.. Takže užijte si předposlední dílek... PEREX7. kapitola - Vinná

"Je čas" zašeptala Mischele a klidně nastoupila k Teodorovi do auta. Teodora udivovalo, s jakým klidem a rozvahou čelí budoucí smrti. Cesta k sídlu lovců trvala dlouho. Asi osm hodin jeli. "Mischele,pokud nechceš, můžu tě ukrýt" zašeptal Teodor. "Ne Teodore. Už jen to že jsem prozradila existenci upírů je vážné. Navíc, jistě se sejdeme v příštím životě"zašeptala Mischele. Teodor si povzdechl. "Jak myslíš" řekl nakonec a vystoupili z auta. Bloody,zavřená v přepravce táhle zamňoukala. "Slyší smrt" zašeptala Mischele. "Ano. Slyší jí a nejen ona" řekl tiše Teodor a vedl Mischele do místnosti kde zasedala rada.

Mischele pozdravila. "Znáš svůj osud že?"zeptala se mladá žena s tmavě černým vlasy. "Ano" zašeptala Mischele. "Než rozhodneme,řekni z jakého důvodu jsi zabíjela ty chlapce. Z potěšení? Z chtíče?" ptal se vysoký muž. "Ne z pomsty" řekla Mischele. "Z pomsty? Ujasni to upírko"řekla další žena v radě. "Nadávali mi, posmívali se. Nejen mě. Zasloužili si smrt" odpověděla hrdě Mischele. Muž sedící přímo před Mischele se podíval na obě strany, kde seděl lovci, a prohlásil: "Za tvé činy budeš zabita. Máš možnost si vybrat smrt". "Pistole a přeji si, aby trest vykonal zde Teodor" mávla rukou k Teodorovi. "dobrá" přikývl muž.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Serenity Serenity | 20. května 2012 v 13:22 | Reagovat

smutný T-T....chjo ale hezky napsaný Wí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014