Vampires and hunter "Hate or love?" -kapitola 14

14. května 2012 v 18:13 | Wichiten |  Vampires and hunter hate or love?

Komentáře ani nečekám... i když by nevadili...
Matt Mail Jeevas(c):Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Byakuya Kuchiki(c): Kubo Tite
PEREX
14. kapitola


"Že je to pořád baví" povzdechla si Serenity a podala Mattovi další list papíru. Matty se omluvil a útržek papíru s rými zastrčil do zadní kapsy u kalhot. "Neomlouvej se furt. I když je docela obrovské překvapení že někdo jako ty píše rýmy" řekla Serenity. "Každej máme něco že?" řekl Matt a zadíval se z okna, kde Wichiten přesazovala obří kaktus. "máš pravdu, každý má něco" zamumlala Serenity. " O kom vlastně to všechno je?" řekla Serenity nečekaně. Matt se po ní podíval, mimoděk se podíval na Suzan, která mu skočila do klína a znovu na Serenity. "Jako kdybys to nepředpokládala" řekl nakonec. Serenity se znovu zkoumavě podívala do lovcovy tváře, kterou zakrývali obroučky brýlí, které lovec nosil, jen když nemohl vystát čočky. "O Wichiten?" upřesňovala si Serenity. "Jo" řekl lovec a zvedl se. Suzan ,která skončila omylem na zemi naštvaně zamňoukala a uraženě odkráčela pryč. "Co se děje?" zeptala se ho Serenity. Matt se po ní podíval a se slovem nic odešel.

"wí?" zavolala Serenity na rudovlásku. Ta přestala nadávat na kaktus a koukla po svém dvojčeti. "Co je Mattovi?" zeptala se tmavovláska, a posadila se na trávník, kde nebyla hlína. "Um. Nic mu není,proč?" nechápala rudovláska a svoje myšlenky pečlivě hlídala."Přijde mi že je smutný,nebo já nevim" rozohdila rukama tmavovláska. "No. Popravdě si do deníku nepsal jen rýmy ale i svoje pocity. Je to jako kdyby ti někdo pižlal skalpelem vnitřnosti" řekla Wichiten a posadila obří kaktus do květináče. "Aha" řekla Serenity a svěsila ramena. "No tak See,má tady mě. Sice jsem šílená,egoistická a kdo ví co ještě ale každej se o mě může opřít,vždyt víš" řekla Wichiten. Serenity na n koukla a Wichiten však prohlásila: "Mimochodem hledá tě Bya,chce s teobu o něčem mluvit". "To ti řekl nebo si to vycítila?" zapochybovala Serenity. "Samozdřejmě to druhé" odvětila jí Wichiten. "Víš i podrobnosti?" zeptala se ze zájmem Serenity. "vím ale nepovím,vša se to brzo dozvíš sama" zasmála se Wichiten a z legrace odehnala Serenity. "Sejdeme se u večeře" křikla za ní tmavovláska a zmizela rudovlásce z pohledu. Wichiten se jen usmála.Však ty budeš koukat až zjistíš proč tě hledá , pomyslela si a koukla do jednoho okna. Zašklebila se a začala obratně šplhat po okapu nahoru-jako všechny ty roky co se znala s Mattem. "Co blbneš?" zeptal se Matt když se do místnosti vyškrábala rudovláska. "Než bych došla ke vchodu byla bych tu dvakrát. Navíc tahle sem za tebou chodila častěji" zasmála se. Matt se taky usmál. "Na to se nedá zapomenout" řekl tiše a zvedl Wichiten ze země,kde se natáhla. "Zase jsis zničila nehty" řekl."To nevadí" zašeptala Wichiten a objala Mattyho. "Co se děje?" řekl Matta a objal také wichiten. "Serenity říkala že si prý smutný,řekla jsem jí jen to, co by sama odhalila,Matty tím se netrap. Ano?" říkala konejšivě Wí. "Jak víš, že je to kvůli tomu?" zeptal se Matt. "Na to tě znám až moc dlouho zlato, až moc dlouho" zašeptala Wichiten a zvedla svoje oči trochu výš, tak že zaklonila i hlavu. Do její tváře se lehce usmíval Matt a pak jí lehce políbil na čelo.Wichiten přivřela oči. "byakuya bude žádat Serenity o ruku" řekla tiše wichiten. "Přeju jim to" zněla odpověd. Wichiten již nic neřekla a stoupla si na špičky a přitiskla svoje rty na Mattovi. Ten jen zvedl koutky a její polibek opětoval.

"Byakuyo. Tady seš. Wichiten vycítila že mě hledáš" ozval se dívčí hlas. "S-Serenity" oslovený se lehce a poprvé zadrhl. "Co se děje?" zeptala se Serenity. Okolo nich zavál vítr a pár růžových kvítků sakur se jemně neslo k zemi. Byakuya se klekl před Serenity na jedno koleno: "Serenity vezmeš si mě?" zeptal se načež vytáhl krabičku a v ní byl prstýnek. Serenity se zmohla jen na lehké kývnutí a nechala si nasadit prstýnek. Okolo nich opět zafoukal vítr a další lístky sakury se snesli k zemi, jeden z nich přímo Serenity do vlasů. Byakuya se narovnal, vyndal ten lístek serenity z tmavých vlasů ,sklonil se políbil jí. Serenity jej objala okolo krku, Byakuya jí přitáhl jemně za pas blíž k sobě a prohloubil polibek. Ani jeden z nich si nevšiml bruneta a rudovlásky,kteří vše pozorovali z okna a slzeli dojetím.

"sluší jim to" poznamenal brunet a posadil se do okna. "Nám ale taky" řekla škádlivě rudovláska a vydrápala se do okna za brunetem. "Kdo říká že ne?" řekl brunet a přitáhl si rudovlásku blíž k sobě.Ta se srovnala tak že se zádama opírala o jeho hrud i břicho a hlavu si zaklonila takže jí měla lehce položenou na jeho rameni. "Už sem ti někdy říkal že tě miluju?" zeptal se Matt po chvíli. "Já tebe víc" zněla odpověd. "já tebe ale nejvíc" oporoval Matt. "já vím" usmála se nepřítomně rudovláska. "Ségra" zakřičela najednou. Serenity,která již šla z Byakuyou do domu, sebou trhla a podívala se nahoru. "gratuluju" usmála se rudovláska. "Tys to věděla že?" řekla Serenity. "Jo sice mě to zbavilo toho překvápka ale co se dá dělat" pokrčila rameny rudovláska. " já se jen divím že to Matta nebolí" zamumlal Byakuya. "serenity zaostřila nahoru a nechápavě se podívala na Byakuyu,Wichiten také nasadila stejný výraz a podívala se tam dolů. "Každého bolí něco jiného" řekl Matt potichu. "Já to slyšela" řekla výhružně Serenity. "jo jasně,jasně" řekl Matt a počkal až Wichiten sleze,poté i on slezl z okna a natáhl se na postel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Serenity Serenity | 14. května 2012 v 20:39 | Reagovat

Fajne tak sem si zase pobrečela ... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014