Wichiten Story-Matt´s vew-kapitola 1

5. května 2012 v 0:12 | Wchiten |  Wichiten Story- Matt´s view
Děj tak známý a neznámý..... Aneb příběh Wichten z pohledu Matta Mala Jeevase...
Watari(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Rodger(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
L Lawliet(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Takade(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
1.kapitola- rudovlasá kráska

"Hej Matte vnímáš mě?" ozval se hlas mého nejlepšího kámoše a tím mě donutil odtrhnout pohled od nově příchozí holčiny.Byla překrásná. Její rudé vlasy trochu pod ramena,volné jeansy a černé volné triko podtrhovali její pohodářský vzhled. "Jo jasně" zamumlal jsem odpověd Mellovi a koutkem oka jí stále pozoroval.Ještě než mi zmizela z dohledu se po nás podívala. Ty oči byli úchvatné. I na tu dálku jsem rozpoznal ledově modrou barvu a jejich výraz. V životě jsem smutnější oči neviděl.

"Kam furt koukáš? To čekáš na ten svůj harém nebo co?" provokoval Mello. "Tu určitě" utrousil jsem jízlivě. No jasně,každá holka, která žila v tomhle domově se po mě nejednou ohlédla. Bohužel jejich mozky byli přecpány vším možným jen ne rozumem takže jsem o žádnou neměl zájem. Dneska by se tu mohla objevit ona. Znovu jsem si vzpomněl na její oči. V tom se na mě někdo zezadu nalepil. "Ahojky Matty" zašeptala mi ,pravděpodobně to mělo znít svůdně, do ucha Cassandra. "Čau"řekl jsem odměřeně. Tak tuhle blondýnku,která jen dokazovala že její barva vlasů je pravá, se na mě jen usmála. "Tak někdy příště" prohodila a odkroutila se někam pryč. "Ahoj" ozval se Near a posadil se. Odpověděl jsem mu na pozdrav současně s Mellem a dál se hrabal v jídle. "Přišla k nám nová dívka" poznamenal uprostřed večeře Near. Bezeslova jsem se zvedl a odnesl nedojedenou večeři. Ještě jsem slyšel Neara se ptát co mi přelítlo přes nos.

Ležel jsem beze hnutí v posteli a přemýšlel. O té rudovlasé dívce. Nakonec se mi však jen podařilo usnout. Samozdřejmě mé sny,se jí už netýkali. At žjí vdeohry.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014