Shinigami ni-kapitola osmá

5. června 2012 v 16:34 | Wichiten |  Shinigami Ni
Už osmá? nějak to rychle utíká že? Dneska se podíváme trochu do minulosti a bez žádné hlášky.... I am sorry........... Jo já ty kapitoly dlouhý nepíšu...oni se natahujou ;)
Yoruichi shioin: Kubo Tite
Byakuya kuchiky: Kubo Tite
Ichigo Kurosaki: Kubo Tite
Orihime Inoue: Kubo Tite
Ishida Uryu: Kubo Tite
Aizen sousuke: Kubo Tite
Ukitake: kubo Tite
PEREX

8.kapitola - smrt…
O několik dní později………..
Dívčí prudký křik vytrhl Wichiten ze spánku. Rychle se zvedla a běžela, odkud se to ozvalo.
"Nechoď tam" ozval se hlas Serenity. Wichiten se prudce zastavila.
"co se stalo?" zeptala se a duchu nadávala. Chytili je nebo ne? Krucinál. Nebylo by to poprvé, co by tahala z průšvihu Yoruichi.
"Jde o Aizena-san. On…byl zabit" řekla Serenity. Zajímala jí Wichitina reakce. Až moc.
"Zabit? Kdy? Jak?" ptala se Wichiten. I když ho nesnášela za to, co udělal. Byl pro ní skoro jak starší bratr. Takovej ten pocit že ho nesnášíte a máte chuť ho zabít, ale legraci nekazil. Wichiten se mimoděk posadila.
"Podrobnosti nevím. Utikate-sama mě ihned poslal, abych tě zastavila. Nechtěl pravděpodobně, abys byla šokována" přemýšlela Serenity nahlas a podřepla vedle rudovlásky. Wichiten seděla a přemýšlela. Nikdo by jej neměl dokázat zabít. I přesto že jeho vzhled byl děsivý sám o sobě a i kdyby tohle útočníka nezastavilo jeho zanpaktou ano.
"Chci vidět jeho tělo" postavila se prudce Wichiten. Jestli bylo něco, co chtěla vidět tak bud Aizena mrtvého nebo v druhém a tím pádem pravděpodobnější možnosti jeho náhražku.
"Um dobře" kývla Serenity a také se postavila. Serenity celou cestu vyprávěla Wichiten o tom jak si vedou zachránci Rukii, nenápadně je sledovala.
"Wichiten-chan co zde chcete?" zeptal se mile avšak nedůvěřivě Mayuri.
"chci vidět jeho tělo" řekla pevně Wichiten a nechala skápnout pár slz: "Byl pro mě, jako straší bratr, mám na to právo ne?" zeptala se ještě. Serenity se po ní dívala. Urahara jí v lidském světě stihl naznačit Wichitinu pozici.

§POV:
"Wichiten-chan je úžasná herečka. Hádal bych, že mu ještě doteď neodpustila moje vyhnání. Aizen si to zřejmě taky uvědomuje. Hlídej jí tam. Ona se za přátele bude bít až do konce" usmál se blonďatý muž na tmavovlásku.
"Co tím myslíte Uraharo-san?" nechápala Serenity. Nechápala jejich uvažování, jejich úskoky a už vůbec ne proč by se Wichiten měla bít za lidi, kteří jsou nebezpeční. Vždyť kisuke Urahara byl kapitán dvanácté divize. Yoruichi Shiouin zase druhé. Tak tedy proč? Co udělal Aizen tak děsivého že jej Wichiten nemůže vystát a přesto otevřeně přiznala, že jeho povaha a uvažování jí velmi zajímá. Co je nyní pravda a co je klam?
"To obvinění co mám já, má na svědomí Aizen,to on ty chudáky takto znetvořil. Ale to jsem již řekl více, než jsem měl. Hlídej jí. Je pro mě jako sestra. Nedovol jí udělat nějakou vylomeninu. Půjde s vámi Yoruichi-san ,ale ani ona jí nemůže věčně hlídat" řek když již odcházel: "málem bych zapomněl. Děkuji" usmál se a vyšel z místnosti. Serenity tam jen seděla a koukala. Přebírala, co jí řekl Urahara. Falešné obvinění proti Uraharovi? Co má Aizen v plánu a ještě něco jiného. Proč by jej Wichiten tolik toužila zabít, co provedl?
End POV…

"Serenity, jste v pořádku?" zeptal se starostlivě Ukitake.
"Ale jistě. Jen přemýšlím" odvětila mile Serenity. Mohla to být Wichiten,kdo jej zabil. Znala její sílu a přesnost. Ne není tu cítit reitsu. Wichiten sledovala nehybnou tvář svého nepřítele a přesto důležité osoby ve svém životě. Bohužel důležité po té tmavé stránce. Zarazila se. To nebyl Aizen. Tedy jeho skutečné tělo, jen dokonalá náhražka. Pustil tedy vše do pohybu? Ale to by znamenalo jediné. Nesmí se dostat k Rukie. Proboha Kisuke, měl jsi mě už tenkrát poslechnout a uchránit to, co ti zbylo.
POV:
"Kisu-chan co se děje?" doběhla malá dívka k blonďatému muži. Oblečení, které značilo, že chodí na shinigami akademii ladilo s jejími vlasy. Dívka se dívala do tváře vysokého muže a její ofina jí spadla do obličeje. "Wichiten-chan sama jsi to slyšela. Musím odtud odejít" řekl smutně Urahara. "Proč neřeknete pravdu?" zeptala se znovu dívka. Urahara se zasmál. Bylo jí ještě málo, aby to chápala. "Tady by pravda nepomohla. Wichiten ty teď hlavně musíš dokončit školu a přidej se k nějaké divizi. Neboj. Jistě dostaneš misi v lidském světě, my dva se jistě i uvidíme.
"To kvůli tomu křápu co jsi vyrobil?" zeptala se smutně Wichiten . kisuke se zasmál.
"Ano to jsi řekla velmi přesně. Musím jej schovat" odvětil.
"Tak použij mě, jako schránku. Jsem silná. Nesmíš ho uschovat na špatné místo. On jej najde" řekla Wichiten. "Do takového nebezpečí tě nemůžu vystavit. Vím, že jsi silná, ale on je přeci na úrovni kapitána" blonďatý muž se na ní ještě podíval.
"Jak říkáš,raději půjdu. Dávej na sebe pozor" otočila se a už utíkala zpět do školy. "Já na sebe pozor dám, jen ty neudělej zbrklost" zamumlal Urahara a jejich cesty se na pár let rozešly.

End POV….

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 5. června 2012 v 20:24 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014