Wichiten Story-Matt´s vew-kapitola 6

22. června 2012 v 16:30 | Wichiten |  Wichiten Story- Matt´s view
Zdravím. Tento týden nejspíše naposled, ale tak zas další ne? Tak další díl této povídky,kteoru už píšu se sebezapření ma odříkáním otčnáše =)
Watari(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Rodger(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Mello Mihael Kehl(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Matt Mail Jeevas(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
Near Nate River(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
L Lawliet(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Misa Amane(c): Tsugumi Ohba,Takeshi Obata
Takade(c): Tsugumi Ohba, Takeshi Obata
PEREX6.kapitola- Velká holka
"Co ti je ty radioaktivní hrami posedlá osobo?" ozval se rozespale Mello a zavrtěl se. Jo neměl bych ho budit tím že ho rozsednu,ale co. Zabírá to ne?
"Wichiten je ode dneška velká holka" zašklebil jsem se mu do obličeje.
"A proto si mě vzbudil?"nechápal. Jak proto. Do háje Mello jediná holka co je z tebe hotová protože si gay a ty tahle? Jí řeknu. Nebude tě zásobovat čokoládou. Ha! A máš to ty jeden blondatej homosexuální čokofile! Do hajzlu klid. Nic se neděje. Jen má Wichiten narozeniny a jedinej kdo ví o tom že seš z ní hotový a chodíte spolu je ten pode mnou. Měl bych ho zabít. S ním by zemřelo i naše tajemství, ale ne nebyla by sranda.
"Jo. A ještě slovo a půjdeš na rande s Nearem, v rudých krátkých lolita šatech"koukl jsem po něm varovně. Teda já si myslel, že to je varovný výraz, on je zadržoval smích.
"Co se tlemíš, debile! Zabiju tě!" zaječel jsem nahlas a začal ho dusit polštářem. Zabiju ho! Zabiju! Parchant jeden! Se mi bude tlemit do xichtu?!
"Nerad ruším vaši… hru ale neměli byste jít za tou vaší?" nakoukl dovnitř Near. Máš štěstí ty blondýno co jsi kluk jinak bych tě už zabil! Jo zabiju tě a pak ti seberu tvoje zásoby čokolády! Počkat jak jako naší! Jmenuje se Wí! Naštvaně jsem slezl z Mella a hodil buldočí pohled na Neara. Ten ucouvl o krok zpátky.
"Co myslíte? Bude spát?" zeptal jsem se, zatímco jsem držel kliku od jejího pokoje. "Tak jí kdyžtak vzbudíme" prohlásil Mello. Pokrčil jsem rameny a otevřel dveře. Na posteli, úplně zamotané v dece ležela, a jen pravidelné nadzvedávání deky, mě utvrzovalo, že spí. Usmál jsem se. "Fajn, jdu si pro čokoládu ty tu zůstaň" rozhodl Mello a odpařil se, stejně tak jako po chvilce ticha Near. Seděl jsem a pozoroval ji, teď spala čelem ke mně. " No tak ospalče, snad nechceš prospat celej den" řekl jsem klidně směrem k ní. Ted prudce otevřel oči a podívala se na mě. Ušklíbl jsem se. "Dobrý ráno" řekla poněkud překvapeně a z pokusu o posazení spadla znovu do peřin, když jí to nejspíš ani nevadilo. "To hodláš prospat svoje narozeniny?" zamrkal Mello, který se zjevil v pokoji. "Myslím, že chce" ozval se za ním drobný hlásek Neara. "Když třeba odejdete, tak se stihnu převlíknout, a když to bude rychle potkám vás ještě stihnu na cestě do pokoje M a M" zahuhlala Wichiten zpoza deky. Pokrčil jsem rameny. "Tak jdem ne?" koukl jsem na chlapce a vyšel z pokoje, kluci šli hned za mnou. "Matte proč nejdeš?" zeptal se Mello. Ušklíbl jsem se. "Já jí ještě unesu, tak se pak sejdeme" řekl jsem klidně. Oba pokývali hlavami a odešli. O pár chvil později už otvírala dveře Wí. Rychle jsem jí převázal oči šátkem a vzal do náruče, a už jí nesl ke stromu nakonec zahrady. Za celou cestu ani nemukla. Hahá ukradnu si tě a utečeme na líbánky na Havaj. Počkat, ani jeden není plnoletý, tak nic no. Stejně utečeme. Klidně jsem ji postavil na zem a vydoloval z kapsy tu malou krabičku, jestli se teď otočí tak ji- "Kazíš si překvápko" pronesl jsem vážně, když koukla na mě a na řetízek v mojí ruce. Wichiten se usmála a znovu se otočila do původní pozice. Ještě že tak. Řetízek jsem jí připnul. "Děkuju" řekl tiše, usmál jsem se, otočil ji tváří k sobě a políbil jí. V tom jsem uslyšel rychlé kroky, jak někdo běžel od nás. Aha drbny, jsou všude. "Co to bylo?" zeptala se a malá podkovička se zatřpytila. Jo vybral jsem dobře. "Asi nějaká drbna" odpověděl jsem klidně a objal jí. Tak co, to se dva nemůžou milovat bez toho, aby je někdo sjel? Nesnáším drbny a Mella. Mella ale jak kdy a v jak kterých chvílích.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 22. června 2012 v 23:20 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014