Wichiten story-Matt´s view-10.kapitola

31. srpna 2012 v 14:55 | Wichiten |  Wichiten Story- Matt´s view
Tak přidávám další díl povídky,která končí (dopisuje už předposlední díl)m,kteru nikdo nečte a kterou už chci mít z krku. Ano,než jsem s k tomuhle chytla tak jsem s eptala sebe,žluté pastelky, mého bločku kde si píšu co mám kdy udělat(ano seznam jak prase ale nic nemůže odškrtnout), dokonce i See proč jsem to začala psát. Ted zase lituju toho že to končí... občas si říkám jeslti nejsem rozpolcená osobnost,no to je fuk,užijte si dnešní díl,kdy bude mít Wichiten vraždivou náaldu a Matty bude nervozní, a nejen proto že mu bude pohrozeno smrtí :D, ano snažím se to všechno ted vynahradit za prázdniny kdy sem byla pořád v pr..pryč.. :D10.kapitola
"Můžeš tady přestat přešlapovat? Docela to znervózňuje" slyšel jsem Mellův hlas. "Tobě tady nikdo nerodí!" zaječel jsem na něj. Do háje, ječím jako ženská, ještě že Wí číst myšlenky neumí, zadupala by mě do země, i když rodí. Miluju přemýšlení, nikdo neví, nad čím uvažuju. Mello mě chytil silně za ramena a nacpal na židli. "Sedni si, nebo věř že Wichiten tě zabije" koukl na mě hrozivým pohledem. "Ta mě zabije tak jako tak, už mi to i slíbila" povzdychl jsem si. "Jo slyšel jsem jí,kdyby jí sestřičky prej neodtáhli,tak by Patt zabila otce ještě před jejím narozením" ušklíbl se sarkasticky Mello. "No, vzhledem k tomu že i jí něco bolelo,čéčé ten porod nebude žádná legrace" promnul jsem si kořen nosu, chytám její zlozvyky, a sakra.
"Vy jste od slečny Shiranui?" ozval se těsně u mě něčí hlas. Otevřel jsem oči. Ááááá co to sakra je?! "Ano, proč?" zeptal jsem se. Wichiten jestli máš nějaké problémy dostaneš ránu, to si piš. "Ne nic gratuluji vám máte krásnou holčičku" usmál se na mě.Alespoň že tak. "Doktore" objevila se ve dveřích sestřička. "Ano?" zeptal se a přestal se usmívat. "Jde o slečnu" vyhrkla. Doktor bez emoce rychle přešel zpátky. "Ehem, slečna vám něco chce říct" ozval se něčí hlas u mého ucha. Rychle jsem se zvedl a šel za sestřičkou. "Můžu? Jen chviličku" zeptala se Wí. "Jistě, ale ať to netrvá dlouho a hlavně šetřete energií" řekl doktor a něčemu se tam zase věnoval. "Matte, drahoušku…ZA TOHLE TĚ ZABIJU!" znělo jediné. "Přesně za co?" nechápal jsem, i když byla unavená, pořád měla tu svojí vražednou náladu. "Patt jsem ti tolerovala, ale ten tvůj druhý výtvor, nezlob se na mě, ale dostaneš asi ránu" vydechla prudce. D-druhej výtvor?! Panebože…panebože, co si to udělal, dvě děti, co si udělal! Matte, jooo ať vládne sarkasmus, i Kira se může jít vycpat. "co se děje?" zeptal se Mello. "Máme dvojčata" vydechl jsem a posadil se na židli. "Cože?!"zamrkal očima. "Slyšels, jsou dvě" rozhodil jsem rukama. "Ty se fakt držíš pořekadla, když už,tak pořádně což?" rozchechtal se. "Mello, já si píšu parte,Wichiten rodí a ty se tady směješ?!" zacukalo mi obočím. "Jestli chceš tak ti to parte napíšu sám" nabídl se. "Ne vážně, kdy jste mi o tom chtěli povědět?"zajímal se. "Já se to dozvěděl ani ne před minutou, stejně jako to že mě zabije" koukl jsem na něj. "No o tom druhém nepochybuju, tvářila se celkem vražedně, když jí vezli na sál. "Tenkrát mi to taky začala slibovat" pokýval jsem hlavou. "Je hezké když je vidět že je pořád tak vražedně naladěná že?" usmál se Mello. "Jo, těch devět měsíců nám to naslibovala nespočetkrát" pokýval jsem hlavou. "Jo, hlavně když došla zmrzlina" začal pokyvovat hlavou i on. "Jenže její oblíbenou si vždycky snědl ty nebo ona. Víš, že já oříšky nemám rád". Tak a máš to! Co ty na to teď? "ale ty jsi jí smazal Van Helsinga,jen proto že si na něj žárlil" řekl krutou odvetu. To byl podlej tah, zatraceně. "Potřeboval jsem místo na záznamy o Mise, takže je to tvoje vina" tak a máš to. "Ty prostě budeš hledat námitky, protože nechceš přiznat, že jsi žárlil na to, když byla vypleskaná z toho boje na konci že?" zacukalo mu obočí. "Dobře, dáš už pokoj?" souhlasil jsem. Vedle nás se ozval dlouhý výdech. "Gratuluji, máte holčičku i chlapce" řekl doktor. "Žádné další překvapení už nebude?" zeptal se Mello mým směrem. "Můžu vás ujistit, že ne" oddychl si doktor. "A Wichiten?" vyhrkl jsem. "Slečna je v pořádku, jen je vyčerpaná" usmál se doktor, a dále spěchal za svými věcmi. "Jak se bude jmenovat kluk?" zeptal se Mello. "Když jsme se o tom bavili tak Wichiten chtěla Matthewa, já zas chtěl, aby holka byla Pattrissa,takže Matthew" vysvětlil jsem mu za pochodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014