Wichiten story-Matt´s view-8.kapitola

29. srpna 2012 v 10:53 | Wichiten |  Wichiten Story- Matt´s view
Blíží s ekonec prázdnin,a já se snažím alepson některé povídky, u kterých vím jak to ksončí dopsat. Důkaz toho bylo witch name Wichiten,dnes dopíšu WSko, a pokud se zadaří tak udělám co nejvíc RPC,a k tomu budu bokem kreslit Matta,áno přesně tak. Rozhodla jsem se, budu si vše kreslit sama,protože už si připadám hrozně že od každýho něco chci nakreslit... >< no nic, užijte si osmou kapitolu ;) nu a ty rybičky?.... Ne nevím smaa jak mě to napadlo :D8. kapitola

"Hej vy heteráci,vstávejte" ozval se hlas Mella. Wí seděla na kraji postele a koukala na Mella. "Co je?" nechápala. Popravdě řečeno ani já ne. "Dneska jedeme do Los Angels" objasnil nám to. "Vydrží to pět minut?" zeptal jsem unaveně, v noci jsem se nevyspal. "No, ne nevydrží.Kdybys si spal, místo toho aby sis značkoval Wí,tak bys byl v pohodě" řekl mi stroze. Cože značkoval? Ah no jasně. Jeden cucflek, a proč si myslíš, že sem dostal ránu? Jen tak z hecu co? Kruci Matte, ty tvoje myšlenky tě zabijou. "Do Los Angels? Tam se mi ani nechce" protáhla se Wí. " To mi povídej, chci ležet" zapadl jsem znovu do postele. Je tak krásně měkká, stejně jako…. "Ty seš hovado Matte" zaječel jsem a zapadl do koupelny. "To ti došlo brzo" zvolal za mnou ještě Mello. "Nenávidím tě" ozval jsem se. "To říká sobě nebo junioru?" ozvala se Wichiten,ozvala se dunivá rána a Mellův smích. Děsivé, Mello se směje. A počkat?! Wichiten,ty dostaneš ránu! Ty jedna malá rudovlasá sladká potvoro "a ty nečum!". "S kým si to povídáš, Matte?" sklonila se nade mnou. Nečum, tam. "Tak se koukni já na odpověd počkám" řekla ironicky. Cos tam čuměl?! Idiote! "Promiň asi už z toho všeho šílím" povzdechl jsem si. " Z toho vyrosteš"žduchla mi do ramene mile. Cvrnknul jsem jí do čela. "Jau! Za co?!" mnula si čelo a ublíženě koukala. "Hádej" protočil jsem panenkami. "Ježíš, taky nerozumíš legraci" odešla. Prej legraci, pěkně blbá legrace."Dneska je nějak podrážděný ne?" slyšela Mella. "Asi má premenstruační syndrom co já vím" zněla odpověd. "Nemívají ho náhodou holky?" jasně teď musel dostat tik do oka. "co já vím, co vy máte za syndromy" jo teď musela protočit očima. Ha jsou tak předvídatelní,jako rybičky. Proč sem tahám rybičky? Rybičce bych nemohl udělat cucflek…rybička s cuflekem. "Matte, seš v pořádku?" zamrkal Mello. "On z toho vyroste, dej tomu rok dva tři" usmála se Wichiten….

O tři roky později

…. "Rybička s cucflekem" smál jsem se jako šílenec. "Neříkala si před třemi roky, že z toho vyroste?!" kouknul po ní hrozivě Mello. Rybička s vražedným pohledem?! Jo to je cool! "Taky sem říkala že nevyrostou a vyrostli" rozhodila rameny Wichiten. "Ted se ale nebavíme o tvých, však víš, ale o Mattově duševní chorobě zvaná rybičky a cucflek" promnul si kořen nosu Mello. "Ne nevím o čem?" usmála se sladce Wichiten. Jo tahle se usmíváš vždycky, než někoho zbiješ, ten černovlásek na tebe nezapomene do konce života. "Fajn už jsem v klidu" zvedl jsem se klidně a stopy po šíleném smíchu byli pryč. "No vidíš, vyrostl z toho" koukla Wichiten po Mellovi a skočila po mě. "Mattí, lásko, miluješ mě?" zeptala se. "Stručněji co potřebuješ?" zeptal jsem se. "No cítím se osamocená, bez kapky lásky, Mello mě nemá rád, ani nedokáže říct, že mám prsa" koukla na mě smutně, kdyby nebyla dokonalá herečka tak bych jí na to i skočil. "Jasně miluju tě" zamumlal jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014