Witch name Wichiten-kapitola sedmá

26. srpna 2012 v 22:42 | Wichiten |  Witch name Wichiten
Dneska jsem dopsala tuhle povídku,končí krásně,ale přidám jí po částech :) Doufám že se vám bude líbit :) *píše od nátlakem... čumí totiž na tohle je Sparta*7. kapitola

"Tak to vemte oba na ústřednu" rozkázal jim, a sám se tam hnal. "Chytni se mě" zamumlala potichu, a když se jí Matt chytil, oba zmizeli v okvětních lístcích růže.

"Bezva. To nás budeš pašovat sem a tam díky tomuhle triku?" snažil se Matt rozmotat z hadí polohy, kde byl zapletený s Wichiten a dekou. "No lepší než, aby věděli podrobnosti, úplně jsem viděla ty otázky Kolikrát, jak, proč, kde ses jí dotýkal…"vykroutila se Wichiten. "No tak koťátko. Nebuď tahle ošklivá. Uděláš si vrásky, a když seš naštvaná tak ti to ani nesluší" vymotal se Matt z deky. "Jdu udělat snídani. Co si dáš?"zeptala se Wichiten,zatím co šla dolů do kuchyně. Matt rychle přešel za ní a chytil ji okolo pasu. "Už vím, co bych si dal" zašeptal jí do ouška a pak ji jemně kousl do krku. Wichitino tělo se nejdřív napjalo, ale pak se opět uvolnila. Po chvíli se od ní Matt odtrhl. "Jako vždy dokonalá" usmál se. "To ti je podobné" zasmála se Wichiten. "Jistě. Pořád jsem jen upír" pokrčil rameny Matt, "a pokud jde o tu jídlo, tak cokoliv co se ti povede" usmál se ještě. V tom mu na hlavu spadla pánvička. "Urážel jsi mé kuchařské umění?" zeptala se temně Wichiten a okolo ní se prohnal mrazivý vítr. "Ne. Ani na minutu jsem o něm nepochyboval" ujistil jí Matt a jazykem kontroloval, jestli má všechny zuby na místě. "Máš ještě teda nějaký problém?" zeptala se Wichiten a pomalu odcházela z místnosti. "Jo. Jak jsi sem dostala tu pánvičku?" zeptal se a postavil se. Pak vzal do ruky onu pánvičku a prohlížel si jí. "Normálně, teleportací. Jsem přeci jen pořád čarodějka ne?" zeptala se a teleportovala pánvičku k sobě. "Jenže v životě si teleportovala jen sebe, popřípadě nás dva" namítl Matt. "Běž oznámit svým přátelům, ať na nás nečekají" zvolala Wichiten ještě z chodby a zmizela v kuchyni. Matt jen pokrčil rameny a rozhodl se jim zavolat.

"Jídlo" křikla Wichiten, a ručičky na hodinách ukazovali na dvanáctou. Matt se přihnal, a sedl k jedné židli. "Co to je?" zeptal se, když zaznamenal příjemnou vůni, která svědčila o tom že Wichiten a její kuchařský um podcenil. "Zapečené těstoviny" zaculila se Wichiten na něj, a nabrala dvě porce. Naservírovala vše na stůl, sedla si a s chutí se pustila do jídla. Matt se pomodlil tichoučký otčenáš, aby případnou otravu přežil a ochutnal. "Kde ses naučila vařit?" zeptal se hned po prvním soustě. Bylo to totiž výborné. "No. Když jsi byl pryč na delší dobu tak jsem trénovala"přiznala se Wichiten. "Aha" odpověděl Matt. Wichiten se usmála a pokračovala v jídle.

Po obědě,Wichiten talíře i příbory opláchla a zasedla k televizi. Matt seděl u notebooku a něco tam dělal. "co tam tvoříš?" zeptala se Wichiten po chvíli. "Ale, L po mě chtěl pár menších práciček, tak jsem si udělal čas" odpověděl jí Matt, a přemýšlivě se díval na monitor. Wichiten pokývala hlavou a pokračovala v dívání se na televizi.

"Tak jak to jde?" zeptala se Wichiten po dvou hodinách, kdy Matt opustil své místo jen krátkodobě. "Jde to" zamumlal Matt. Wichiten mu začala jemně masírovat ramena. "Musíš to dodělat dneska?" zeptala se. "Promiň, ale ano. Slíbil jsem mu to asi před týdnem" řekl Matt a zaklonil hlavu dozadu. Wichiten s usmála a vlípla mu pusu na čelo. "Tak do toho" zašeptala mu na povzbuzení rudovláska a odešla.

Seděla u krytého bazénu a přemýšlela. V tom se ťukla do čela. No jistě! Byl to geniální nápad jak se přesvědčit jestli není Yagami Light Kira. Ona byla přesvědčená, že je,čarodějky vlastníky zápisníku smrti umí vycítit,ale to by bylo tvrzení proti tvrzení. Zvedla se a utíkala do domu. Jen vše řekne Mattovi a spolu to domyslí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014