Shinigami ni- kapitola desátá

3. září 2012 v 20:34 | Wichiten |  Shinigami Ni
Zdárek. Tak jak jste přežili shledání se svojí starou/novou třídou? Já si říkám že když sem ty xichty viděla,že zase můžu mít dva měsíce klid :D. Ale ono to nepůjde,navíc se vrrátila učitelka co jí moc nemusím takže super *ironie z ní srší* No dneska mám pro vás shinigami,které se snažím bezúspěchu dopsat, ovšem Wichiten je chytrá holka a pomalu si to dostane tam kam chce, takže v další kapitole-11 už to konečně začne. Tady je nakousnuté co všechn oa s kým Wichiten robila... :D, a poměrně nic jného to není.... ale i tak doufám že se bude líbit :)10.kapitola
"Měli bysme odsud vypadnout" řekla Serenity. Wichiten jen přikývla a obě se snažili nenápadně dostat pryč. Což se jim i podařilo.
"Vím kam má Yoruichi namířeno" řekla tiše Wichiten Serenity. Serenity přikývla a zamyslela se.
"I když je to tak, nemůžeme se odsud ani jedna vzdálit. Ty musíš převzít Aizenovo místo a já nesmím vzbudit podezření" řekla po chvilce Serenity.
"Celou divizi, tolik práce hlídat lidi. Panebože za co?" zasténala Wichiten dramaticky. Serenity se na ní nechápavě podívala.
"Nerada lidi řídím, to je Aizenova práce, i jeho zanpaktou je taková" řekla Wichiten tiše, aby ji nikdo neslyšel.
"Říká se, že má vodní schopnosti"nechápala Serenity. Wichiten si povzdechla, zase vše musí vysvětlovat.
"To říkal i on, ale po uvolnění shikaie má nad člověkem určitou moc, jeho zanpaktou má schopnost hypnózy, proto se to povídá. Ukázal jim to, co považoval za nejlepší a tím je dostal" zakroutila Wichiten hlavou, věděla, že vše plánuje krok po kroku a hodně dopředu,věděla že ani není mrtvý, ale nemohla to nikomu říct. Mohla by sice prozradit plány, ale zničila by si dobře vymyšlenou strategii, jestli Aizen zasáhne, a že zasáhne v den popravy Kuchiki, bude ji chtět unést, to věděla jistě. Kiara,by jej dokázala zdržet, ne nadlouho, ale dokázala by to. Proto se chovala, jak se chovala,přátelé si drž blízko,ale nepřátele ještě blíž.
"Nad čím přemýšlíš?"zeptalas Serenity,když si vše srovnala do souvislosti.
"Jak dlouho se ti líbí Byakuya?" zeptala se Wichiten. Serenity se rychle rozhlédla a když se ujistila, že tu otázku nemohl nikdo slyšet zamumlala něco o dlouhé době. "Kdo se líbí tobě?" začala vyzvídat Serenity- "Děvče to je tak složitý příběh kdo všechno se mi líbil, že ti to ani nebudu povídat. Ještě bych zkazila tvojí nevinnost" mávla nad tím rukou Wichiten. "Na tom něco bude" mnula si bradu Serenity. "To víš, že je. Její love story doteď baví kapitány" pokýval hlavou Byakuya,který se zjevil vedle nich. "Ty víš o všech? Třech?" vytřeštila Wichiten oči, to je zlý, to je hodně zlý. "Tak oni byli tři?" povytáhl obočí Byakuya. "Tak to jsem asi někde jinde, já totiž nevim ani o jedný" zamumlala Serenity. "Tím líp" řekla Wichiten a kroutila hlavou. "Já ti klidně o tom budu povídat" nabídl se ochotně Byakuya. "V tom případě chci být u toho,chci vědět kolik nesmyslů koluje po Seireitei. Byakuya už jen pokrčil rameny a vedl dívky k sídlu Kuchiki.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 See See | Web | 3. září 2012 v 20:43 | Reagovat

Krásný Wí jako vždycky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014