Shinigami ni-kapitola dvanáctá

9. září 2012 v 17:20 | Wichiten |  Shinigami Ni
Neubližujte mi, nevyhrožovat komentáři, tahle to prostě MÁ být :D přeci vám to nemůžzu dát všechno na jednou. konečně jsem přišla na to jak vlastně shinigami ni skončí. což je dobře, vlemi dobře ne? Jinak okrajově sem písla půl kapitoly vampires,kde je menší šarvátka o mlíko. jo mlíko... :D tak lehce diskrétně píšu shinigamijskou,ale hlavní projekt "ten Aizen je magor" píšu aktivně. Dokud je múza :) část je vážná, část humorná a ten konec je utrhnutý,to přiznávám... :D, lale zase kdo to bude číst bude natěšenej na třináctou kapitolu...:). Tážkže Wichiten přeje pěkné počteníčko, a háže povídku po perex :)



12. kapitola
Serenity zamyšleně pozorovala oblohu. Seděla u stolu, před ní stál hrnek jejího oblíbeného čaje a přemýšlela.
"Serenity-san" ozval se hlas jejího kapitána. Serenity sebou škubla a podívala se do jeho očí. "Jak jste si užil radu?" zeptala se.
"Ani mi nemluv. Nejdřív se spekulovalo o tom co Aizen chce, a pak se mluvilo o Wichiten, mise na její záchranu byla zamítnuta" povzdychl si bělovlasý kapitán a posadil se naproti své podřízené.
"Proč?" zašeptala Serenity.
" Prý byla podkapitánku Aizena a není jisté, jestli to neplánovali" řekl tiše Ukitake. "Wichiten ho odhadla dobře, stejně jako jeho plány" zamumlala tiše Serenity. "Co prosím?" zeptal se její kapitán. "Wichiten. O Hogyoku věděla od začátku, kvůli němu přeci poslali pryč Uraharu. Ovšem Wichiten věděla o tom kdo to tenkrát zavinil,kdo byl za to opravdu zodpovědný. Udělal to Sousuke s Ginem. Wichiten se původně nabídla jako schránka, jenže jí Urahara odmítl, věděl, že by po ní Aizen šel" Serenity udělala pomlku a napila se čaje.
"Ale proč jí vzal sebou?" nechápal Ukitake. "Wichitin shikai je složitý oříšek. Hlavně technika Fukaina hoshi, sama jsem měla možnost na vlastní kůži poznat jak je silná" řekla Serenity.
"Takže to že má schopnost vysátí reitsu protivníka nebyli jen řeči" řekl spíše pro sebe ale i tak Serenity přikývla.
"Takže protože byla pro něj hrozba tak jí unesl" dal si to dohromady Ukitake po chvilce přemýšlení. "Pravděpodobně. Wichiten mi prozradila že Aizenova zanpaktou má hypnotizační účinky. Stačí, když vidíte jeho shikai a má vás pod svou mocí" prozradila další tajemství Serenity. Ukitake zamyšleně pozoroval šálek čaje, co měla Serenity položený na stole.
" V tom případě nás může zachránit jen Ichigo".
"Pust mě" zaječela rudovláska na celou místnost, div Sousukemu a Ichimarovi nepraskli bubínky. "Já tě pustím a ty bys mě omezila. Kdepak děvenko" věnoval jí půl minuty Aizen a pak zase mazlivě promlouval k Hogyoku o tom jak spolu dobijí svět.
"Ty magoréééééééééé" zaječela znova Wichiten a trhla pouty. Aizen jen tak mezi řečí a tím že zničí Karakuru o ní řekl, ať se ovládá a dál jí ignoroval. Wichiten si sedla na zem, a přemýšlela jak se odsud dostat. Zabiješ-li hada zachráníš potkana, zabiješ bobra, zachráníš strom, zabiješ Aizena zachráníš magory, no dobře svět. Svět je celkem velká věc a celkem dost lidí a žlutých pastelek…. Wichiten zatřepala hlavou. Útěk, má tu svého expřítele, po kterém tak trochu i touží, kterému ublížila kvůli tomu, že procházela krizí, a řekla mu věci, které říct nechtěla. Ale co, je tady. Dohodli se, že budou přátelé. A kdyby stál trochu blíž, aha on stojí blíž.
"Gine, hlídej Wichiten" přikázal Aizen svému podřízenému a odešel z místnosti. Gin si k Wichiten klekl a Wichiten mohla opět spatřit jeho barvu očí.
"Málem jsem zapomněla, jak vypadají" zašeptala Wichiten,a po jejím výboji, kdy otitulovala Aizena byl pryč.
"Ublížila jsi mi" zašeptal Gin.
"Já to vím, zatraceně" sklopila hlavu Wichiten. Gin se na ní mlčky zadíval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 11. září 2012 v 21:54 | Reagovat

Jsi hodná, mám co číst. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014