Shinigami ni- kapitola jedenáctá

7. září 2012 v 18:48 | Wichiten |  Shinigami Ni
Tak konečně se to hnulo a dostáváme se zhruba do čtvrt děje, jinak ano neflákám se ale poctivě píšu a kreslím :). Ted nejspíše budu dělat lineart na Wichiten a pak zase psát... Tenhle díl je... já nevím zezačátku vtipný a pak se zvážnuje. Odhaluje Wichitin milostný život,který popravdě stojí za houby(stejně tak jako reálný.. pořád (ne)štastně single.. :D No co se dá dělat, užijte si dnešní kapitolu :)11. kapitola
"Kolik že si jich přivedl?!" koukal Ichigo vyvaleně na Yoruichi. "Dvě, dvě holky si vedl. Panebože, nikdy bych nevěřila, že malý Byakuya bude takový…" zakroutila hlavou Yoruichi a vyzvala Ichiga ,aby pokračoval v tréninku.
"Podle toho co vím byla první love story s Ginem ne?" optal se Byakuya Wichiten a Serenity se mále m zadusila čajem, který dostala,Wichiten si řekla o saké, no když chce pít tak ať pije. "Ne ten byl až druhej, ta úplně první aférka je jen mezi dvěma lidmi" upřesnila to Wichiten klidně. Serenity přišlo, že až moc klidně. "Počkej s Ginem, jako tím… kapitánem?" zamrkala Serenity,tohle bylo příliš velké sousto. "No…jo" pokrčila rameny Wichiten. "Byla sem mladá, blbá a osamocená". "No podle toho co se říkalo…"promnul si Byakuya kořen nosu. "To by stačilo, zkazíš Serenity a já to pak uklidňovat nebudu" zatrhla to včas Wichiten. Serenity jen povytáhla obočí. "Věř, že to slyšet nechceš, ani já tomu nevěřil" pokýval hlavou Byakuya. "Serenity se podívala na Wichiten. "Jo to víš, rok mu trvalo, než mě ukecal,ale nestálo to za nic, a po Hisagim sem se rozhodla s nima skončit,nestojí to za to" řekla Wichiten a vyklopila do sebe saké."H-Hisagi?!" cukalo obočí Serenity. "Měli jsme misi a trochu sme pili a trochu tak všeho…"nechala to vyznít do prázdna Wichiten. Serenity už jen rychle do sebe lila čaj. Tohle, tohle, měla to tušit, ona to měla zatraceně tušit. "A co ty? Taky máš nějaký románek?" zeptal se Byakuya Serenity. "Naštěstí ne. Naštěstí" řekla Serenity a myslela to upřímně. Panebože, ještě by to bylo jak u Wichiten a dost. To nejde, to Hisagi a Gin a saké a Wichiten a do háje co na mě Byakuya zírá?!. Serenity zavrtěla hlavou, vypila ten čaj moc rychle. "No a já vím, že ty si taky měl něco s… Hisana se jmenovala že?" zamrkala Wichiten na Byakuyu. "Jo. Jenže zemřela" řekl kameně Byakuya. "Takže ses kvůli tomu vzdal života, všude okolo máš tolik krásných holek a ty tu seš jak mnich. Nenosíš pás cudnosti, že ne?" měnila tony hlasu Wichiten že to vyznělo jako by jej pobouzela, aby si někoho našel. Vadilo jí to, že jeden z krásných chlapů mezi shinigami je tak sám. Hlavně by si rozumněl se Serenity. Sakra Wichiten z tebe bude dohazovačka, pomyslela si trpce. "Wichiten" špitla tiše Serenity. "Ne. Nenosím, jen se do všeho nevrhám bezhlavě jako ty" řekl klidně Byakuya.
O tři dny později
Rukiina poprava se konala na takovém hezkém místě. Takové hezké místo, a tolik věcí se zde má stát. Wichiten si tiše povzdychla. "Děje se něco?" zeptala se Serenity. " mám nepříjemný pocit, a ten nikdy neselhal" zamumlala Wichiten. "A-aha" řekla Serenity a zapřemýšlela. Rukia smířeně se dívala na osazenstvo, které se zase dívalo na ni. Pak dlouze mrkla. A o chvíli později se dívala na Sokyoku. Pak se mihl stín a Rukiu držel Ichigo. Rukia mu něco říkala, ale přes to vše nebylo slyšet co. Renji něco zakřičel na Ichiga a Ichigo zase zakřičel zpátky na něj načež po něm Rukiu doslova hodil. Renji jí chytil, a opět zakřičel na Ichiga,nejspíš něco ve smyslu co by se stalo, kdyby jí nechytil. Wichiten potichu cítila reitsu, reitsu až moc dobře známé osoby. Svrhla se bitva. Ichigo lehce odrazil všechny zástupce kapitánů, jen Wichiten tiše stála a sledovala Sokyoku, Serenity přemýšlela, nakonec se však přidala, aby nevzbudila podezření. Bylo vše až příliš rychlé, o pár chvil později už kapitán šesté divize, Byakuya Kuchiki tasil svůj bankai. Wichiten konečně procitla a opět se podivila bankaii majitele Senbonsakury. Serenity vyčerpaně došla k Wichiten a opřela se o ní. "Cože ses nezapojila?"zeptala se udýchaně. "On se vrací" zamumlala potichu Wichiten. "Cože?" nerozuměla jí Serenity. "Aizen. Vrací se. Rukia, má hogyoku,on to chce. Hogyoku je zdroj jakési síly, pamatuji si to. To proto Urahara je v lidském světě, to proto" otřásli se ramena Wichiten. "Wichiten…" chtěla něco říct Serenity. "Ne, on ikdyž musel změnit plány. Vrátil se, aby si to vzal, proto vše sehrál, proto posunuli Rukiin termín popravy dopředu, vše jen kvůli jeho sobectví a touze po moci" řekla rychle Wichiten. Ozývali se pomalé kroky a stejně tak i potlesk v tempu kroků. "Bravo, bravo bravo" ozval se Aizenův hlas. Serenity sebou trhla. "Jako vždy jsi ukázala, že nejsi jen krásná, ale i inteligentní dívka" usmál se oplzle Aizen. "Aizene" vyhrkla Wichiten a s tasením obouručního meče, své zanpkatou v uzavřené formě. Aizen však klidně chytil ostří a druhou rukou chytil i Wichiten. "Ovšem to že jsi zbrklá se nezměnilo, což je obrovský nedostatek" řekl klidně. Serenity ztuhla, tak lehce odrazil Wichiten. Pak se kolem ní mihl Gin a onu věc, po které Aizen tak prahl, měl ve svém držení. Wichiten se mu snažila vykroutit, avšak marně. Držel její čepel zanpkatou tak ani nemohla použít rozpad v okvětní lístky, aby se od něj dostala. Největší slabina jejího zanpkatou a on na ní tak rychle přišel. Nebe se začalo rozpadat a z míst kde se rozpadlo, byli spatřeni hollow. Spousta hollow a dokonce i pár Menos Grande. Tím si Aizen vlastně zajistil útěk. Wichiten se trpce ušklíbla, bude jí hlídat, on ví, že ona mi ho mohla zastavit, ale ne porazit. Ohrozit ano, a to dost hodně.
Pak se vše seběhlo rychle. Serenity se ještě v jedné chvíli dívala do modrých očí, rudovlasé shinigami a v druhé chvíli byla pryč. Byla k nim nejblíže a ještě zaslechla Aizenova slova. Slyšela je, ale nerozuměla jim. Nevěděla ani co si počne, jak jí zachrání. Zatnula ruku v pěst a zadívala se na nebe,jenž bylo již klidné. Zachrání jí, musí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 See See | Web | 7. září 2012 v 19:07 | Reagovat

*klap klap klap* Awsome as always :D:D

2 pavel pavel | Web | 7. září 2012 v 22:03 | Reagovat

Buď ráda, chlapi jsou jen na obtíž. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014