Shinigami ni- kapitola třináctá

12. září 2012 v 15:26 | Wichiten |  Shinigami Ni
Jako... já jsem taková lehká děva fakt že jo :D. Tohle jsem dopsala včera než máti mě donutila vypnout počítač... dneska vá mto sem hodím a jdu dodělat ten art co sem rozdělala a o kterém nemáte ani tušení. tradional verzi sem nedám,ovšem o to víc se můžete těšit na pastleky,koblihu a tři otaku... :D Tenhle díl je.... takový...... etooo....... na zabití... nejspíš vás bude i nudit,ale za to už nemůžu protože já prostě nwm.... tady píšu ty kapitoly krátký a nemám šajna proč,teda pár teoetických verzí by tu být mohlo ale.... kdo z by si na ně vsadil.......13.kapitola
"Tenkrát si mě ranila" řekl Gin. "Ale ty mě taky, vidět tě s Matsumoto mě bolelo ještě víc než to že jsem tě opustila" zvedla hlavu Wichiten a v jejích očích se zatřpytili slzy. "To ona se na mě vrhla, měla víc sakého"řekl Gin. "Ale ty ses taky nebránil"řekla pevně Wichiten. "Byla jsem tam, nesla jsem si nákup, že udělám večeři a budeme spolu, bylo to jako bys mi vyrval srdce a pak ho někde pohodil, jako smetí" cestičky slaných slz jí tekly přes tváře. "Omlouvám se" zašeptal Gin a setřel slzy. "Gine" ozval se hlas jednoho z Aizenových podřízených, přesně řečeno Ulquiorry. Gin se rychle zvedl od Wichiten a s výrazem všem dobře známým otevřel dveře. "Ano?" zeptal se. "Sousuke, má nějaké plány. Chce je s tebou prodiskutovat, mám tě prý vystřídat" řekl stručně Ulquiorra Gin němě přikývl a odešel z místnosti. Ulquiorra se posadil naproti Wichiten a nespouštěl z ní zrak. "Brečela si" poznamenal po chvíli. Wichiten něco nesrozumitelného zamumlala a sledovala své nohy. Připadala si jako pes. Bojový pes uvázány aby nemohl zaútočit. A přece jen by nejradši někomu nakopala zadek. Nebo líp, zabodnout meč hluboko do srdce,ale nemůže. Drží jí tu, a Hogyoku mu dá snad i nesmrtelnost. "Ach bože co jsi to vytvořil" šeptla,jako by si myslela že jí blonďatý muž,pro ní jako starší bratr,vyslyší.
"Kuchiki-san" ozvala se Serenity a následně otevřela dveře nemocničního pokoje. "Ano Serenity-san" přestal se dívat z okna Byakuya a podíval se po příchozí tmavovlásce, která nesla pár knih. "Um, napadlo mě, že byste se zde mohl nudit a tak jsem požádala Rukiu o pár knih…" nechala vyznít tmavovláska. "Jsi velice milá" řekl Byakuya a nejspíš by se usmál, jenže to on nemohl, nedokázal se na nikoho usmát, už dlouhou dobu. Doufal, že to vyznělo alespoň mile. Serenitiny tváře nabrali lehce růžový odstín a položila knihy na stolek. "Serenity-san, slyšel jsem o tom zamítnutím se záchranou Wichiten, neplánuješ snad něco na vlastní pěst, že ne?" zeptal se opatrně. "Ne, nic neplánuji" řekla Serenity a v tom jí trklo, že by mohla. Stačilo by jen sehnat silné shinigami a mohli by se tam dostat přes Uraharu. "Dobrá"přikývl Byakuya. Serenity se rozloučila s Kuchikim a mířila k sobě. "Serenity" ozval se ženský hlas a před ní dopadla snědá slečna. "Yoruichi-san" přikývla na pozdrav Serenity. "Nelam si hlavu. Ichigo už plánuje, že pro Wichiten po zotavení vyrazí, stejně tak jako ta jeho banda" stiskla jí povzbudivě rameno Yoruichi. "Um.. Dobrá" řekla po chvilce Serenity, teď se jen dostat do lidského světa, aby se k nim mohla přidat. "Nemusíš se bát. Wichiten tam není sama" ušklíbla se vesele Yoruichi. Serenity nakrčila obočí. Gin je přeci na Aizenově straně, a navíc Wichiten mu tenkrát dala košem. Přede všemi. Tedy z toho co slyšela, tenkrát ještě obíhala všechny a zadávala úkoly, byla jen spomocníček. Yoruichi se po ní podívala. "Taky jsi uvažovala o tom, že pro Wichiten půjdeš že? Porušila by si oddanost Seireitei kvůli kamarádce" dodala ještě a zmizela. Serenity celou cestu přemítala, co to měla znamenat. Mimoděk došla na místo kde jí Wichiten předvedla dokonalou zbraň proti protivníku. Sedla si do stínu stromu a vykasala si shinigami uniformu, aby si mohla nohy spustit do rybníku. Slova Yoruichi jí pořád zněla v hlavě. Naznačovala snad tím, že by Gin, ačkoli ten cit musí být starý, nechal Aizena,aby pomohl Wichiten? Nechápala to. Nikdy neměla s nikým takový vztah, jako je někoho milovat. Jistě. Teda zažila,jen nikdy se to nedozvěděl a nikdy se to nedozví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 12. září 2012 v 20:15 | Reagovat

Nechci ti radit, ale na tvém místě bych to víc členil do odstavců ať je to přehlednější. :)

2 Wichiten Wichiten | Web | 13. září 2012 v 15:50 | Reagovat

[1]: V pořádku, za rady,tipy jsem ráda :)Od toho to vlastně píšu,abych se zlepšovala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014