Shinigamská střední-:První ročníKapitola 9

16. září 2012 v 9:42 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník
Tákže,tenhle díl je tad yjen proto že někdo chtěl číst(že See? :D) a že někdo umí otravovat a ubližovat i za to že jsem z něj udělala stalkera, a přitom to chtěla... :D¨(že Ruby?! :D) Jako tyhle dvě miluju... ty uměj podpořit.. sice See hezky a Ruby do mě štouchá,vyznává mi lásku.... stane se... :D Takže užijte si tenhle,krátkej,nezáživnej díl kde Byakuya převzal Wichitinu roli, ne neplazí se po Mattovi ani něco podobného(by bylůa vražda třetí ho stupně aneb Wí by byla prošpikovaná černou pastelkou... ale.... to vážně nikoho nezajímá jak by vypadal Matt a Bya jako pár? :D) no prostě.. je zlý... :D ále to je fuk, vůbec se to nepodobá jeho charakteru "jsem cool jak kostka ledu" (nezabi mě See a když už tak né do hlavy a né přes ruce.. bych pak nemohla psát.... a vymýšlet víč co.. :D)


9.kapitola
"Zahrajeme si nějakou hru?" zeptala se Wichiten,když už byla nuda. I Matt pak odešel. "Ne. Já ty tvoje hry znám" nesouhlasila Serenity. "Ty nechceš hrát ani dostihy?" koukla na ní smutně Wichiten. "Už ti někdo někdy říkal, že tenhle pohled bys neměla používat na lidi co naznají tvojí pravou povahu?" povolila Serenity. "Proč?"nechápala Wichiten. "Působí to nevinně" ujistila jí Serenity.
O čtyři hodiny vedli zapálený boj, který neměl vítěze. "Ahoj, jedu do města tak mě napadlo, že bych tě vzal do lékárny" objevil se ve dveřích Matt. Wichiten odlepila oči, od papíru, kde počítala kolik má Serenity zaplatit, stejně jako tmavovláska zvedla oči od kalkulačky. "Bezva" usmála se na něj Wichiten. "Chceš jet taky Serenity?" nabídl jí ochotně Matt. "Proč ne" přikývla Serenity a obě dívky začali vybírat v čem pojedou. "Zelená, růžová nebo modrá?" zeptala se Wichiten a na postel poskládala tři lolita sukně. "Zelenou" ozval se Byakuya ode dveří. "Tak fajn" pokrčila Wichiten rameny, když se nikdo jiný neozval. "Wí, modrá černá nebo červená?" zeptala se Serenity. "Červená" usmála se Wichiten. "Dobře, stejně jde jen o triko, navíc je tam zima takže budu mít mikinu. Ahoj Byakuyo" pozdravila nově příchozího. "Tak co ti je?" zeptal se Byakuya a Serenity se opět rozesmála. "Tomu neuvěříš" řekla mu během toho, co se smála. Jasně neměla by se smát, ale bylo to až ironií osudu že chytla zrovna to, co chytla. "Mononukleózu" zamrmlal Matt zatímco Wichiten si prozpěvovala, chtěl bych tě svlíct od Kilazze. "Mononukleózu?"podrbal se Byakuya na hlavě, ne znal tolik věcí, ale tohle se mu nevybavovalo. "Ještě štěstí že neví, jak se tomu říká jinak" oddychl si potichoučku Matt. "Myslíš nemoc z líbání?" podrbal se Byakuya na hlavě. "On už to ví taky?"zamrzla Wichiten na místě. "Koťátko. Ví to Caius, co ví Caius ví jeho kamarád Matyáš a co ví ten blondatej , to ví celá škola" uklidnil jí Matt. "Hned se cítím líp" zamumlala Wichiten. "Mně povídej" zamumlal stejně Matt. " Tak s tímhle si ho budeš dobírat ještě dlouho že?" zeptala se klidně Serenity,která už se stihla převléknout. "Dlouho" usmál s potměšile Byakuya. "Ty jsi tak zlý" šťouchla do něj z legrace Serenity. Zatím ti dva šli k Mattovu autu jako dvě chodící mumie. Serenity pokrčila rameny a šla za nimi stejně tak Byakuya.
"Pane bože" zaječela Wichiten a objímala Mattovo auto. "Ona mi chce znásilnit Scarlet" zatvářil se ublíženě Matt. "Už vím, kde o to chci přijít" řekla klidně Wichiten,zatímco div nelezla po autě. "Bezva" řekl ještě pořád stejným tonem Matt. "Hele vždyť to máš teď hrozně jednoduchý, až bude v pohodě a nebude hrozit nákaza tak jí sem dotáhneš políbíš pohladíš a…"nechala vyznít do prázdna Serenity. "Wichiten a v autě nebo na autě?"zeptal se Byakuya. "Samozřejmě že vevnitř.. víš jak kapota musí být studená, nemluvně o tom jak je to nehygienické" zatvářila se Wichiten nechápavě. "Změna plánu. Nejdřív jí sem dovedeš odemkneš auto strčíš jí na zadní sedačky a až pak se budeš držet toho, co řekla Serenity" ušklíbl se Byakuya. "Vy oba jste zlí" ukázal na ně prstem Matt. "Tak někdo to musí dělat, když má Wichiten nemocenskou"pokrčila rameny Serenity. Na to Matt už nijak nereagoval, sundal Wichiten ze Scarlet, a odemkl auto. "Běž dozadu" zavrčel na Byakuyu. "To aby sis mohl úmyslně plést řadící páku se stehnem Wichiten?" zeptal se nevinně Byakuya. "Ne, protože si ze mě děláš legraci" upřesnil to Matt. "Jasný jasný" zamával rukama Byakuya a soukal se na ono místo. "Ty jsi tak zlý" řekla Serenity a vecpala se taky dozadu. "Jsi tak laskav" zamrkala nevinně Wichiten řasami a sedla si klidně na sedadlo spolujezdce. "máš bohaté rodiče že?" zeptala se Wichiten Matta. "Mám jen otce" zněla odpověd. "Aha" pokývla Wichiten,patrně bylo znát že neví co má říct. "Máma utekla od otce, když mi byli tři měsíce, takže ji ani neznám. Jen z fotek co má otec" řekl klidně Matt. "Wichiten, neprojevuj svoje mateřské pudy. Já kvůli tomu že se mu budeš snažit vynahradit lásku, nechci skončit někde ve špitále" pohrozila jí Serenity. "Dobře. Až vyleze z auta tak mu budu vynahrazovat lásku" souhlasila Wichiten. "Já si jí celkem pamatuju. Naše rodiny jsou obchodními partnery. A popravdě řečeno nejednou bylo v mé rodině řečeno, že je úplně jako ona" pokrčil rameny Byakuya. Matt zastavil před lékárnou. "Tak si skoč pro ty léky" usmál se na Wichiten. Wichiten se odpoutala a šla dovnitř.
"Tak bacha, prej možná budu mít problémy s hormony" řekla Wichiten a posadila se nazpátek o chvíli později. "Cože?" ozvalo se trojhlasně. "No nemám to kombinovat s práškama co mám na alergii, jenže ty co mám jsou jediný po kterých nespím,takže je brát musím nebo chcípnu. A lékárník se netvářil nadšeně, prý můžu být… no to je jedno. Prostě to neřešte" umála se na ně Wichiten. "Proč z toho nemám dobrý pocit?" zeptal se zezadu Byakuya. "Protože ho mám i já, a že Wichiten je hodná holka" zamumlala Serenity. "Hormony, vedlejší účinky, její šílenost… bojim" zahuhlal Matt. "Vy tři jste dokonalá morální opora" pronesla Wichiten sarkasticky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014