Wichiten story-Matt´s view-12.kapitola-KONEC

2. září 2012 v 9:40 | Wichiten |  Wichiten Story- Matt´s view
Poslední den,prázdnin poslední kapitola... docela ironické ne? Tenhle díl,je smutný,tak smutný až je pro mě dokonalý... vážně jsem se snažila, a ani jsem se nemusela dívat na death note, ty pasáže Matta si pamatuju úplně přesně...stejně jako to co následuje poté... :( nu doufám že bude líbit12.kapitola
"Matte" koukla po Mě Wichiten, takovým pohledem, který jsem u ní ještě neviděl. "Vrátím se, neboj se o mě Wí" objal jsem jí a dotkl jsem se jejího čela ústy. "Nechoď" vzlykla. Víme to všichni, jen ona si to už dokázala přiznat. Ale ne, podle toho by neměli střílet a ta blonďatá od Neara by mě pak odtamtud měla pustit, nenápadně samozřejmě. "Wichiten, budu s tebou,vždycky,vždycky" zamumlal jsem do jejích vlasů a políbil jsem jí. "Matte" řekla tiše a sundala si řetízek, který dostala ke svým čtrnáctým narozeninám ode mě. "Vem si ho, pro štěstí" koukla na mě. Nemohl jsem odmítnout. Nechal jsem si ho připnout a naposledy ji obejmul, kdybych věděl, že to je úplně naposledy, nikam bych nešel. Nasedl jsem do auta a podíval se ještě po ní. Brečela. "Slzy ti nikdy neslušeli koťátko" zamumlal jsem.
Pak již vše šlo podle plánů,přijel jsem udělal rozruch a snažil se rychle pláchnout,oni ale jeli hned za mnou. "Kruci" zaklel jsem. Byli totiž i přede mnou. "Promiň Wichiten" zamumlal jsem a zapálil si cigaretu, slíbil jsem jí, že nikdy to o pusy už nevezmu, ale mám to nalinkovaný už do konce."Oj odkdy smějí Japonci mít tak velké zbraně? Jsem spolu únosce slečny Takadové nechcete se mě na něco zeptat? Nebudete stří-". V tom se ozvali výstřely. Kurva Neare slíbil jsi, že se odtud dostanu. První kulky zasáhli mé tělo, jen jsem se sesunul podél mého auta. Promiň, že..že jsem nedodržel slib. D-doufám, že se sejdeme za delší dobu v, posmrtném životě. To bylo poslední, na co jsem pomyslel.
"Jsem Wi- eh teda Wannie"
"Proč jsi mě včera pozoroval?"
"Tak co máš na srdci?"
"Taky bych tě chtěla brát víc jak kamaráda"
"Říkala jsem, jestli mi neumyješ záda"
"No cítím se osamocená, bez kapky lásky, Mello mě nemá rád, ani nedokáže říct, že mám prsa"
"Za osm měsíců budeš táta"
"Matte, drahoušku…ZA TOHLE TĚ ZABIJU!"
"Patt jsem ti tolerovala, ale ten tvůj druhý výtvor, nezlob se na mě, ale dostaneš asi ránu"
Její hlas, byl vždy dokonalý, její tělo bylo překrásné. Její reakce byli nepředvídatelné. Tak sakra nech ty žíly na pokoji! Ano. Také jsem si myslel, že je konec, ale není. Sedím tu, aniž by o mně věděla, a plním svůj slib. Vrátil jsem se a čekám na ní. "Wichiten, nech toho" zaúpěl jsem, když si přejela střepem zrcadla přes zápěstí. Trhla sebou, ale stále o mně nevěděla.
"To jsem se musela přivést na pokraj smrti, abych..abych tě znovu viděla?" zeptala se mě a já cítil, že i ona svůj osud zpečetila. "Budeme… budeme spolu napořád" usmála se na mě, teď mě již i viděla. Je na hranici života a smrti. A ona, ona si vybrala smrt. "Proč jsi to udělala?! Počal bych na tebe třeba dalších padesát let" zamumlal jsem a znovu jí objal. "Jenže já bez tebe nemohla být ani týden natož těch padesát let" zamumlala nazpátek a sáhla si dozadu,kde byli temně rudá křídla, byla můj anděl,můj život,moje všechno, teď už ale andělem opravdu byla, stejně tak i tím vším.
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014