Shinigamská střední-:První ročník Kapitola 20

6. prosince 2012 v 19:10 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník
Víte co je dneska za den? Že ne? Přeci den kdy Ssko slaví druhé kulatiny.. teda co se dílů týče.. :D a proto u této malé slavnostní chvíli vzpoměnme na stoy,které skončili pod 20 dílem. Mischele-život upíří slečny, Witch name Wichiten, animáci ve Waley..... ale radujme se, sice krátká,ale řpesto tu je. Pouhá stárnka a půl, bez humorná,nezáživná,ALE děj se psouvá dál ,vztahy se vyvíjí, a blíží se očekáváná a obávaná oslava... přeci jen začíná nám v Ssku listopad(já za to nemůžu že mi to nevychází :D) a abych vám to spoečtla*kouká na její papír s rozvhrem kapitol* máme přesně 3 kapitoly do oné oslavy. což za to stojí že? :D *kouká jak na ní ejí kocour kouká* kouká na mě jak největší debila.. no chápete co si Macek umí dovolit?! :D

Klik c. článek :))20. kapitola

Matt si přitáhl židli k Wichitině notebooku a oba hráli 4story, tedy Wichiten hrála se zbrojí, co jí Matt sehnal. "Stejně ty seš takový zlato" zamumlala Wichiten a dala Mattovi mlaskavou pusu na tvář. Serenity si od stojanu povzdychla, snažila se kreslit, práci na výtvarku, jelikož nebyla jako Wichiten,který všechno čmárala na poslední chvíli. Byakuya seděl na Serenitině posteli a oba kočičí postrachy byli s ním. " Um. Serenity nechtěla by si někdy zajít do kina?" zeptal se jí, očima propaloval kožíšek její kočky Micky. Působilo to ještě lépe než atomová bomba. Tedy Matt se na židli převrátil a Wichiten zajela pod stůl. Oba okamžitě našpicovali uši. "Jdi do toho" tiše fandila Wichiten Serenity, ale v tom hrobovém tichu to byo slyšet jako kdyby mluvila normálně, a že má normálně poměrně hlučný hlas. "Tak dobře" špitla Serenity, a zadívala se na plátno, jako by nevěděla, co vlastně do té doby tvořila. Matt se s Wichiten po sobě koukli a dělali, jako kdyby toto bylo běžné. Bylo jim jasné, že tahle to pro ty dva bude nejlepší, a ikdyž se to nezdálo, Matt i Wichiten znali slovo tolerance. Navíc Matt znal odmalička Byakuyu a přesto Wichiten Serenity znala dříve jen z ICQ přesto znala její povahu, pokud Serenity neměla u počítače kofolu, to pak chudák Wichiten občas nevěděla, jestli si píše s tou samou Serenity. "myslíte, že bych byla dobrá raperka?" prolomila blbé ticho Wichiten. "Ty zůstaň u stylu písniček, co jsi doteď zpívala, sedí to nejlíp tvému hlasu" rozcuchal jí Matt vlasy. "Myslíš jak tu pořád posloucháš Majka Spirita a další? Promiň, nedokážu si tě tak představit" řekl Byakuya. A Serenity přikývla. "no tak ne že jo, já jen nevím jakej song dát na hudebce" zamumlala Wichiten. "Teenage dream, saxo beat…" chtěla jmenovat dál Matt. "Saxo beat? To nezní špatně, jelikož jí mám ráda, ale už asi vím" usmála se Wichiten. "co budeš zpívat?" zeptala se Serenity. V jejich malé neoficiální soutěži zpívala s tím, že nebude přijímat případnou cenu za první místo. Tou totiž bylo nahrát vítězné písničky v nahrávacím studiu jenž vlastnil Mattův otec, to by jí nevadilo, ale to že by se to dalo i do rádia, jelikož jedno z nejznámějších vlastní pro změnu Byakuyův otec, to už ji trochu vadilo. "no ten Saxo beat. Víš, ono se to nezdá a mě to překvapuje, ale Matt jak je hezkej tak je chytrej" posílila Mattovo ego Wichiten. "Zas to nepřeháněj" krotil jí Byakuya. Wichiten se ušklíbla, a pokračovala s Mattem ve hraní.
"Tak tady nezlob. Nesnaž se znásilnit Matta nic" dávala jí poslední instrukce Serenity, Byakuya stál kousek od ní a trpělivě čekal. "Neboj se, ona by to nestihla, dřív bych jí přefikl já" ozval se Matt. "Tak vidíš, jak na tom jsem" pokrčila rameny Wichiten. "A nestrachuj se, hlavně si to užij" řekl Wichiten. "Jo. Dobře. Měj se" mávla Serenity odklusala k Byakuyovi. Mattova většinou rozchuchaná hnědovlasá hlava se ocitla ve dveřích hned pod wichitinou vrchní polovinou těla. "jim to sluší" poznamenal. Pak chtěl zvednout hlavu, ale něco mu v tom překáželo. "Nemusíš ubližovat holkám" zašklebila se Wichiten. "Jak si jim mohla dát jméno, vždyť je to prostě jen část těla" nechápal to matt. "Ze stejného důvodu jako dávají chlapi jméno jejich…"umlčel jí Matt, a tím nejspolehlivějším prostředkem. Polibkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014