Shinigamská střední-:První ročník Kapitola 29

29. prosince 2012 v 14:44 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník
Jooo tak jsem něco sesmolila.. ted vážně.. jdu dělat ročníkovku(a k tomu dívat madagaskar 3.....) xDD no dlouhej ýkec nebude.. snad že klik celý článek a užijte si :D
29.kapitola
"Nesnáším nakupování" zaklela Wichiten. "Já taky ne" zafuněla vedle ní Serenity. Ono běhat za Byakuyou a Mattem bylo fakt úžasný. "Tak jak si to užíváte?" zeptal se Matt a tvářil se jako mílius. "Jo, jen necítím nohy" zamumlala Wichiten. Serenity zamumlala něco podobného. "Myslel jsem, že jste holky… ty nakupují rády ne?" nechápal Byakuya. "See! Dívej. Knihkupectví" vyjekla Wichiten nadšeně a po obou dívkách zbyl jen obláček prachu. "Jsou to holky" řekl Matt vážně, a nenápadně se plížil do jednoho obchodu. "Kam jdeš?" koukl na něj Byakuya. "Wichiten pro dárek" řekl a vypařil se po anglicku. Byakuya si povzdych la šel za oběma dívkami. Ty právě projížděli knížky a domlouvali se, která co koupí, aby si to mohli propůjčovat mezi sebou. "Kde je Matty?" zeptala se Wichiten když vzhlédla od knížky. Mysli… mysli vymysli výmluvu… "šel ti koupit dárek"… říkal sem, ať sakra myslíš?! Říkal. "Aha. Dobře" přikývla a dál se věnovala knížce. " Ty už máš nakoupeno?" zeptala se mezi řečí Serenity. "Jak co" přikývl Byakuya. "Chtělo by se to stát slavnou" řekla Wichiten u kasy, kde platila tři díly série smečky. "Nebo najít brigádu" přikývla Serenity a taky zaplatila. "Tak pořád je tu pěvecká dráha" řekl Byakuya klidně. "No tak určitě, pochop svět teď miluje toho buzeranta bobrovskýho . To nemá člověk šanci na úspěch" řekl Wichiten. "Přesně" přikývla Serenity. "Jestli chceš, můžeš zkusit prorazit" usmál se zářivě Matt s taškami všech velikostí. "Tady jsi" usmála se Wichiten mile. "Jak to myslíš?" nechápala Serenity. "normálně. Nahrajeme písničku, bych vás kdyžtak vzal do nahrávacího studia, on otec zrovna teď je někde pryč, a pak to šoupnout do rádia…" pokrčil rameny Matt. "To by se ti líbilo" utnula ho Wichiten. "Mě by se líbili jinačí věci" ušklíbl se. "Perverzáku" označila ho Serenity. "Ne že bych se za to zrovna dvakrát styděl" pokrčil rameny, "amen bratře" doplnila ho Wichiten a oba si dojatě přitiskli ruku k srdci. "Ti dva se hledali, až se našli" zamumlal Byakuya potichu. "já tě slyšel", "Upižlám ti tvojí hřívu" ozvalo se od obou. "Ne! Vlasy ne" vyjekl Byakuya až se pár lidí otočilo. "Stejně na co je máš tak dlouhý, když si neděláš copánky?" nechápala. "Dítě šedesátých let" začal se chlámat Matt. Byakuya okázale ignoroval matta. "A proč copánky nemáš ty?" zeptal se a doufal, že jí utřel."Protože je neumím…" pokrčila rameny. "já ti je pak zapletu… takže se musí koupit gumičky" řekl Matt popadl Wichiten a táhl jí někam. Byakuya a Serenity svorně mávali. "A je klid" zašklebil se Byakuya. "Ty je máš fakt rád" ušklíbla se Serenity. "Ale to si piš, že mám, ale občas klid je klid" pokrčil rameny. "Ale představa že by wichiten byla jiná je děsivá" namítla Serenity. "To je pravda" přikývl.
"Tak co nakoupeno? Všechno? Úplně všechno?" ujišťoval se Matt. Wichiten už klidně spala. "Tys jí utahal. Tys jí uspal! Tobě s podařilo snad nemožné" koukla do zrcátka Serenity v domění, že jí Matt uvidí. "Já vím. Jsme prostě bůh" zašklebil se. "No tak brzdi. Pořád tu jsem já" zmařil mu plány na ovládnutí světa a prosazení hraní her jako povinný učební předmět, časem jako učební obor s maturitním vysvědčením, Byakuya. "ty aby ses neozval" řekl a prudce zabrzdil před svým domem. "Matthý… studí mě paleček" řekla Wichiten,která se vzbudila a nyní si mnula očka. "Máš mít teplý ponožky" řekl. "Matthý…máš mě rád?" řekla znovu. "jí..přeskočilo?" zeptal se Byakuya,že by už to došlo do tohohle stádia? "ale vůbec ne. Tyhle nálady mívá, když se dobře vyspí" usmála se Serenity. "To moc často dobře nespí co?" koukl po Wichiten Byakuya. Ta se tvářila jako rudovlasé zlatíčko. "Čím dál víc sebou v noci háže a budí se" zamumlala Serenity. "Hele bude vadit, když nechám ty tašky přes noc v autě?" zeptal se Matt a vzal si svoje dítě/dívku. "Ne" usmála se zářivě Wichiten a přitulila se k němu. "Přibrala jsi" poznamenal. "jo?" koukla na něj. "Jo…ale nemám tušení kde"řekl Matt a zatvářil se přemýšlivě. "Můžeme to probrat vevnitř? Nechci nic říkat, ale dost tu mrzne" poznamenal Byakuya. "jo jasný" řekl Matt a Wichiten mu vyhrabala klíčky od domu v kapse u kalhot a odemkla. "Račte vstoupit" řekl Matt a počkal, až přejde do bytu Byakuya a Serenity a potom šel i on s Wichiten,která se ho stále odmítala pustit. "Pokoje si vezmete jako předtím?" zeptal se Matt. Jasné " ozvalo se dvojhlasně.
"Pojď sem, zapletu ti ty copy" přitáhl si Matt k sobě Wichiten,která s emu pohodně usadila mezi nohy. "Kde ses učil dělat copy?" zeptala se Serenity. "Otec míval kobylku. Vždycky jí dělali copánky na ohonu a mě se to líbilo.. bylo mi asi osm tak jsem se to naučil.." pokrčil rameny a dělal copánky Wichiten, všichni sledovali nějaký film. "Zítra budu vypadat jako čarodějnice" poznamenala Wichiten s copánky všude. "Kdo mi věčně záviděl vlasy? Kdo je chtěl mít kudrnatý?" ozvala se okamžitě Serenity. "Jenže tobě to sluší… vypadá jako medvídek.. taký ty hebounký plyšoví" zatvářila se Wichiten a v tu chvíli vypadala maximálně na dvanáct let. "Matte. Jestli tady budeme častěji, měl by si pořídit větší gauč" řekl Byakuya. "To si vyřiď s Wíinkou, ta si tu leží jak kravskej hnát" bránil se Matt, jelikož Wichiten ležela skrčená s hlavou v jeho klíně. "Slyšíš ho? Řekl o tobě, že si kravský hnát" řekl Byakuya až při reklamě jelikož na to trojí "pššt" nebyl příliš zvědavý. Bez ozvěny. "spí" zamumlal Matt. "snad se nebude alepson dneska budit" řekla Serenity s úsměvem. "Jak ty to víš?" zeptal se zvědavě Byakuya. "Občas nemůžu usnout"přiznala.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 30. prosince 2012 v 15:23 | Reagovat

nyah strašně se mi to líbilo *0*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014