Sláva jede Beach, Wí zas může psááát... a přestat zpíat koledý :D

22. prosince 2012 v 19:19 | Wichiten |  Novinky & výkecy
Dneska druhej výkec. A povídka k tomu. Dobře jááá :D... jo chybí mi See, nemám si s kým pst na skypu... asi zapnu FB a uvidím... :D Tak FB zapnuto, a uvidímejestli někdo písne... :D.. jinak co nás čeká a co nemine... vypíšu bodově a tím udělá mseznam i pro sebe :)

  • Dopíšu Shinigami ni:
- jo spustili web tak můžu dokoukat série... bude to končit aizenovou porážkou,protože i pro mě to tahle končilo.. Ichigo má pak až nechutně blízko k nemsrtelnosti.... ><
- Taky už vím kdo s kým ehmm jak to skončí :D
  • Budu doufat že se ukáže See
- O tý povídce co nemá ani jmén oa pořádně nevíme děj sem se zmínila?.. Ano už jksem napsala svůj kousek,ted čekám až s etu ukáže a napíše svůj kousek a pak zas ejá svůj kousek.... inu chápeme...
- Všichni jí budete podporovat, protože ona není jako já... něco píšu a je mi jednu čteš nečteš, a mě by moc mrzelo kdybyste jí nepodpořili... já jí podporuju pořád,protože ikdyž přehazuje minulej a přítomnej čas tak to ve finále zní fakt zajímavě :)
  • Shinigamijská střední:
-mámto poctivě naplánováno až do 24 prosince :)... takže dneska dopíšu oslavu,neboli část Bakuya Serenity(věřili byste že občas je těžké se vžít do normální hodné a tiché dícvky jako je See?! :D)
-Určitě to do 3.1 2013 dodám všechno :D
  • RPC/pictures:
-Chtěla jsem jít na realism... ne to nejde... nebaví mě to nejde to :D
-RPC jsou pozastavené dokud se zase nenaučím nakrelsit solidní obrázek(dva obrázky by se dlai čekat :D)


Takže ais tak nějak to nejdůležitější. Jinak mám naplánovanou lunu, vmapires and hunter, video upoustávku na novou povídku, jen co domyslíme se See název,protože já jsem úplně analfabetní co se tohoto týče a možná MOŽNÁ bude i můj vlastní cover a nebudu jak pindík žebrat u See(...... proč jako pindík?... ne nevim ale mám to slovo ráda. zní tak.. dětsky roztomile :D)

Wí-chan aneb ta která neví co dělat :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014