Únor 2013

Shinigamská střední-:První ročník Kapitola 35

28. února 2013 v 17:12 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník
Chna chna.. čekali jste dlkouho dětátka moje? *les prázdných rukou* jo já vím XDD už sem se mzínila že miluju See?... nezmínia? ale určitě zmínila... :D /začíná trpět samomluvou/ eto no to... to všechno je vedljší velde toho že mám chřipku jak svin... a nesnáším sovje přínbuzný.. teeda jen bratra ruby mého bratra a pak naší uřvanou společnou sestřenku..fakt.. j budu mít jendu hodné děti...určitě..... chjo no radši nixc.. Ssko mám naplánované do konce února... tedy teoreticky do dneška... cha! máme už jen měsíční zpoždění..to půjde :D to se dožene... :D se See píšeme měsíc.. fakt.. jako miluju tu povídku... hodně... :D opravdu moc :D no radši nic,užijte si dnešní dílek a komentáře nijak neuškodí :)
PEREX

Ve svitu luny-kapitola 14

27. února 2013 v 17:45 | Wichiten |  Ve svitu luny
Já jsem... mrtvá.... jako fakt... nebo spíš nemrtvá.. ne to nejsem chci být vlk... moc chci být vlk..spíše lykan.. chci lykantropii moc jí chci, netrápila by mě taký hnusná rýma a všechno okolo -,-" chci být zítra doma,hodně fakt že jo... nikam nechci... všechno mě bolí.... ale dost o mém zdraví,přináším další dílek luny :) sdnad si to někdo přečte,někdo okomentuje a prostě děkuju jeslti se někdo taký najde :3
PEREX

Vampires and hunter"Dance and vision"-kapitola 24

26. února 2013 v 12:40 | Wichiten |  Vampires and hunter Dance and vision
no tak jo.. jsem doma ,ale jen dneska(bohužel) achystám s ejít hrát Teru xDD sem teda zvědavá jestli tři dny stahování budou k něčemu bo ne,ikdyž je tam handicap zvaný "ájina".... jak já nerada jazyky.. :D no to je fuk,tenhle díl... se mi hrubě nelíbí, opravdu ne....,ale zase s emi líbí jak smen apsala ten po tomhle :D (má hotový shinigami ni a vampires druhou část a chystá se na třetí xD) no užijte si to.. :))
PEREX

Shinigami ni- kapitola sedmnáctá

25. února 2013 v 17:39 | Wichiten |  Shinigami Ni
Tak jo plán alfa numero uno spuštěn XDD. Tuhle storku mám už dipsanou,jen tu nejsou všechny kapitoly, jinak dneska budu ještě psát ,ale netuším co.... :D jinak nová sériovka byla v plánu,ale zatím nebude... až po přijímačkách :) Doufám že si tenhle dílek užijete :). Jinak mám ještě dopasnou druhou sérii vmapires, a chystám s ena třetí sérii a lunu- u tý nwm všechno ale doufám že bude mít při krátkosti kpaitol alespon 40..... což mě přivádí k Ssku,kde těch kapitol bude hafo xDD mám to naplánovaný až o února :D akorát pak vyštrachat hlášky mnoo :D jinak tenhle dílek si užijte, já si to psaní úžívala :)
PEREX

důežité oznámení

18. února 2013 v 14:13 | Wichiten |  Novinky & výkecy
Zdravím, nebudu to nějak moc okecávat. Všimla jsem si že blog upřednostnuju a jsem vzteklá když něco nepřidám apak zase že nestíhám anime a mangy, ketlování či korálkování tak jem si udělala "rozvrh" platnost bude od příštího pondělí čili od 25.2. do odvolání, v březnu začnu omezovat články na minimalitu,protože začne teror PNPZ-> příprava na přijímací zkoušky. Uzmula jsem si víkendy :3, to tu bude pusto a prázdno :D

Pondělí- shiigami ni( poté až bude dokončeno ta kse ještě neví :D)
Úterý- Vampires and hunter (nejdřív dance and visio na pak třetí série)
Středa- Ve svitu luny
Čtvrtek- Shinigamijská střední
Pátek- Probzením měsíce, v případě že nebude dokončená kapitola(což je velmi pravděpodobné) budou zveřejněny nějaké tvorby bud mé nebo Seeiny

A další věc k obíhání SB

-SB budu obíhat pravidelně těchto pět dní v týdnu, a komentovat budu minimálně jendou za těch pět dní, tudíž nebudu strkat komentář pod KAŽDÝ článek ale jen pod ten který mě zaujme. To je pochopitelné že :D?


No snad to bude nějak fungovat a budu mít více volného času :33

Wíí

Shinigami ni- kapitola šestnáctá

15. února 2013 v 16:51 | Wichiten |  Shinigami Ni
Fanfáááry prosím :D ani po čtyřech měsících akousku dodávám shinigami ni, upozornuju že tato povídka bude v nejbližší době dopsána, poté dohnámn časov "maličký" zklus Sska a pak se budu zakusovat co nejvíce do vampires,po vampires dopíšu lunu, a přitom tu bude pravidelná dávka žživota dvou středoškolaček a také jak lykanka si vtiskla upíra a upírka si zamilovala křížence aneb probuzením měsíce :D taky se vrhnu do korálků a přišla sem na to že budu musrt bohužel zvednout ceny.. materiál se mi pěkně prodražil a tratila bych asi dvě stovky... no nic to je jen tak mimo :D nebudu to tu okecávat a přidám sem 16 kapitolu :) konečně není krátká :D mám asi ještě dvě náskok :D a dneska chci napsat co nejvíc,zítra dokreslit pro See meme a něco zpitvat z korálků.... :))
PEREX

Naušnice 0.2

14. února 2013 v 17:04 | Wichiten |  Ketlované výrobky
Tak tu máme další naušnice, jiné barvičky a zkoušela sem i jinačí :)) dávám to jsem dneska abysme si odpočinuli od povídek (kecá musí přeeditovat měsíc kvůli hrubkám,ale to se neřeší a SSko taky ještě furt nemá xD) jinak Ssko bude mít ze zvěřejnováním pauzičku,dopisuju shinigami ni at to mám z krku :DD ne... prostě nějak nestíhám XD,ale dnska budu psát :D Slibuju,včera sem koukala na kluci to chtěj a furt a prostě.... prde fakt film všem doporučuju :D holky to chtěj taky je o ničem... takže to doporučovat nebudu... a prostě.. ne dám to sem a jdu psát... :D pak potřebuju dělat úkoly :D


Zelené krásky :D

Fialové krásky :DD


černo-bílé kuličky. Měla jsem je na sbě a sou teda trochu těžší než obyčejné naušnice... ><


Jsou stejné jako ty černo bílé akorát v jiných barvách :)


Ty jsou také leopardí..prostě nwm jak ten vzor pojmenovat.... :D


červeno bílé kuličky.. jsou tady velké odlesky jinak jsou orpavdu hezké :D


Bílo modré kuličky :D


Růžové vrtulky :D ta barva je moc hezká,opět je tu hnusný lesk.. ><


pacičky z FIMO hmoty (ne nemodelovala jsem... by jinak moc hezké nebylo...) al chci si zkusit koupit fimo a něco vymodelovat :))


tmavě modré vrtulky :))

Tak zaujali některé ? :33

Wíí

Probuzením měsíce - 7. kapitola

13. února 2013 v 11:01 | Wichiten |  Probuzením měsíce
Thááák jo. My prostě píšeme :D za chyby se omluvám,jsem ve škole... já osobně to věnujua doufám že i See takému jednomu úchyláčkovi co furt prudí mou osobu abych něco napsala.. ne dělám si legraci je to pro Vevušku :D chudák sedí skoro za mnou a vyjímečně kouká do počítače :D :))
chibisky dodám doma :D
PEREXXX :) :D

FF- Dobrý nápad -Kyoraku x Ukitake

11. února 2013 v 17:07 | Wichiten |  Bleach
Dobře.. žádné jebání mojí osobu lopatou,házení kamenů mučení biče a pouta... prostě moje první yaoi tak je yaoi dokonalé... prostě nejvíc.. vyšlo jak sem chtěla . tímto děkuji všem yaoistkám a yaoistům,kteří toto přečtou a případně okomentují či ohodnotí hvězdičkami *////////*

Jméno: Dobrý nápad
Autor: wichitánus Mercredius Shiranuismus (aneb Wichiten :D)
Věnování: Všem,kteří si toto přečtou, všem yaoistkám a yaoistům ,protože my jendou dobudeme svět! :D

___________________________


Nebyl to zrovna nejlepší nápad. Opilý Kyoraku ovšem neměl dobré nebo špatné nápady, měl prostě nápady.
"Jebat Juu-chan" řekl opileckým hlasem a políbil svého přítele. "H-hej" zazátkoval bělovlasý kapitán, který se zadíval na Kyoraka. "co je?" zavrněl kapitán osmé divize. "Jsi opilý" zapřel se drobnějšíma ručkama Ukitake. Kyoraku chytil jeho ručky a opět svého přítele políbil. Ten potichu zakňoural, když se Kyorakova otřela o jeho rozkrok. "Jebat Juu-chan" zopakoval, tentokrát více něžně. Netrvalo dlouho a bělovlasý shinigami byl svlečen do naha. Hnědovlasý shinigami dýchl na špičku jeho penisu, již vzrušeného bělovláska, a poté jej vzal hnědovlásek celého do úst. Z hrdla bělovlasého shinigamiho se vydral sten a poté již pravidelné čím dál více hlasitější vzdychání. Netrvalo dlouho a udělal se svému příteli, nyní i milenci do úst. Kyoraku vše spolykal a poté jej políbil, lehce nadzvedl a pomalu jej připravoval na svůj vpád. Z hnědých očí kapitána 13. divize spadly dvě drobné slzy,když do něj Kyoraku vstoupil,ten slastně zavzdychal. "pššt" zamumlal Kyoraku a přidržel Ukitakeho aby nespadl. "Kyoraku" zamumlal ukitake a jeho oči téměř žádali, aby Kyoraku pokračoval. Kyoraku mu vyhověl a začal přirážet do těla bělovlasého muže. Současně začal zpracovávat i Ukitakeho chloubu, oba vzdychali a neustále zvyšovali tempo. Oba naráz zakřičeli jméno toho druhého a udělali se. Kyoraku vyklouzl z těla, do kterého ještě před chvílí přirážel. Ukitake se k němu přitulil a společně usnuli.
"Omlouvám se" řekl ráno Kyoraku,když byl v jakž takž vnímavém stavu po včerejší noci plné alkoholu a sexu. "Nemyslíš, že kdybych chtěl tak bych tě zastavil?" řekl ukitake s úšklebkem, odhrnul si pramen bílých vlasů z obličeje a překvapeně tvářícího přítele políbil.

Probuzením měsíce-kapitola 6.

9. února 2013 v 11:15 | See&Wí |  Probuzením měsíce


Ok další kapitolka nák se nám ty kapitoly s Wí prodlužují xD a není to záměrně no snad se bude líbit jako dycky tučně psáno by Wí tence by See :) více pod perexem

Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014