Shinigamská střední-:První ročník Kapitola 42

28. března 2013 v 14:30 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník

Další část této maličké šílensoti :D ,Byakuya slaví krásných 21 let, Ichimaru zavřen v esklepě..... :D

42. kapitola
"Všechno nejlepší" usmála se zářivě Serenity a podal a Byakuyovi větší krabici. "Jo přesně. Všechno nejlepší krasavče" ušklíbla se wichiten a podala mu taky krabici, ačkoli s menšími rozměry než měla ta předchozí. "Všechno nej" ušklíbl se Matt a na ty dvě krabice navršil jednu tašku. "Tak díky no…" řekl Byakuya,jelikož přes to vše neviděl, ale i tak byl rád. "Jdeme něco dělat. Chudák Gin stojí u zdi a sleduje nás, kdy se pohneme…"protočila očima Wichiten. "Mě se nic nechce dělat" prokřupal kostičky v rukách Matt. " Tak Byakuya může zatím vybalit dárky, bejt tebou ten můj otevřu nebo to tam chcípne" zamumlala Wichiten. "Není v té krabici žádné ubohé zvířátko, že ne?" zhrozil se Byakuya. "Ne není, ale i tak je to živý" pokrčila rameny Wichiten. "no tak já to otevřu" souhlasil Byakuya. Serenity jen mlčky přihlížela, když se vší opatrností rozbaloval dárek od Wichiten. "Neboj, neukousne ti to hlavu" ušklíbla se rudovláska. Byakuya otevřel krabici a po jeho tváři se rozhostil úsměv. Jak tě tohle napadlo?" zeptal se a vytáhl malou bonsai z krabice. V krabici bylo kromě toho i postřikovač miniaturních rozměrů na bonsai. "Abych byla upřímná úplnou náhodou" zašklebila se Wichiten. "To nevadí je krásná" usmál se Byakuya. Ichimaru byl schovaný za skříní a psal si poznámky. "Ted ten ode mě" usmála se Serenity. Byakuya se na ní taky usmál a vzal krabici od ní. " Chtěla sem ti původně dát něco na kaligrafii,jenže to už jsi ode mě dostal k Vánocům tak mě napadlo tohle…" zamumlala Serenity. Byakuya se rozzářil jako sluníčko. "Hej co tam máš? Ukaž, ukaž" natahovali krky oba dva "Byakuya přiklopil krabici, aby to ani jeden ze dvou zvědavců neviděl. "Tajemství"odvětil Byakuya. Wichiten i Matt protáhli obličeje. "Hej věřili byste tomu, že sem Urahara dovalil nějaké lihoviny?" zastavil se Felix a Caius k jejich stolu. Matt se blesku rychle podíval na blonďatého učitele, který rozdával flašky čehosi jako kdyby to byla limonáda. "Tenhle večer… bude šílenej" prorokovala Wichiten. "Vidíš do budoucnosti?" zeptala se Serenity potouchle. "Ne. Ale slavili sme třikrát. Vždycky to skončilo špatně" ušklíbla se. "to je pravda" přikývla si pro sebe Serenity, zamyšleně pozorovali všechny a pátrala po Ichimarovi. kde je češtinář?" napadlo jí. "Zavřeli sme ho do sklepa, má tam pití a jídlo…" prošel kolem nich klidně urahara a všem daroval po jedné lahvi. "Já. Nepiju"zamumlala Wichiten. "Kvůli tomu?" nechápal Matt. "pch. Prej jen" nafučela se.
"Ej… možná… možná jsme to trochu přehnali" zamyslela se Wichiten,která jako jediná s Mattem zůstala střízlivá. Okolo nich se váleli lahve, těla, ponožky, lyže, helmy, rukavice, sníh…. "Jo a já se snažím najít Byakuyu a Serenity. zmizeli mi před dvěma hodinami…" zamyslel se Matt a překročil smějícího se Felixe. Oba se zarazili. Spolu. Zmizeli. Před dvěma hodinami. "Si děláš prdel ne?!" koukli na sebe. "Počkat. Je to přece Serenity Byakuya… tomu nevěřím… tomu prostě nevěřím" chodila dokolečka Wichiten. "Ale Byakuya je starší jak já a Serenity starší jak ty… takže teoreticky je normální…" rozhodil rukama Matt. "Ale i tak…" zastavila se Wichiten v pochodu. "Netuším na jakým jsou pokoji, budeme nocovat tady" rozhodl Matt. "Ale nejdřív si zatancujeme" dvakrát tleskla Wichiten a na táhla ruce k Mattovi. "Vážně si nic nepila?" ušklíbl se. "Nech si zajít chuť" mlaskla mu rudovláska pusu na tvář. "Tak jo… pro dnešek" souhlasil a tančili v pomalém rytmu hudby.
"moc hezké, opravdu" koukal ospale Byakuya na tu spoušť. Serenity byla vedle něj, s přílišnou důvěrnosti byli blízko u sebe. "Taky vás rád vidím" zamumlal Matt. Wichiten seděla na stole a prozpěvovala od Groove Coverage Riot on the Dancefloor. Celá třída ospale a ještě s kocovinou uklízela svinčík, co nadělali přes večer. "Wichiten zazpívej dlouho noc od Markooze, já tě doprovodím" požádal jí Felix. "Zpívej ty a já doplním tebe" ušklíbla se Wichiten a oba spustili.
Oba dva si tam zpívali, zatímco uklízeli. "Kde jste ty a Wichiten vůbec spali?" zeptal se Byakuya Matta, protože Wichiten byla zaneprázdněná úklidem a zpěvem. " Na stole"pokrčil rameny Matt. "Proč?" zeptala se Serenity. "Nevěděli sme, kde ste se zavřeli…" ušklíbl se Matt. Serenity zrudla jako rajče. "no a co" prskl Byakuya. "Nic" ušklíbl se Matt a odešle za Wichiten. "Myslíš, že nám to mají za zlé?" zeptala se Serenity. "možná jen to že spali na tom stole" zamyslel se tmavovlásek. "Na zemi bylo asi plně obsazeno" zamyslela se Serenity. Brunet i rudovláska dali hlavy dohromady. "Ichimaru…" napadlo náhle wichiten. "co s ním?" nechápal Matt. "Je chudák zavřenej ve sklepě" vyběhla Wichiten osvobodit chudáka Gina. Matt si posbíral svoje repráky a notebook a vyšel z místnosti. "Hej máte deset minut pak se bude snídat" zavelel Byakuya ,ale aby se neřeklo začal i on tak i Serenity pomáhat.
"Wichiten,Matte. Opravdu jste v pohodě?" zeptala se následující den Serenity u snídaně. "Jasně" přikývla wichiten a Matt jen pokýval hlavu. Jejich veselá nálada vyprchala stejně jako jejich veselé pohledy. Místo toho se oba dívali do talířů, do pusy nestrčili ani sousto. "No Wichiten,která nejí… to jako fakt v pohodě není" konstatoval Byakuya. Serenity se nahnula přes stůl a přitiskla ruku na čelo rudovlásky. Máš teplotu" oznámila jí. "To nic není to přechodím" mávla nad tím rukou Wichiten,zatímco Serenity sáhla na čelo Mattovi. "No ty taky" oznámila mu. "toho už jsem přechodil" mávl rukou Matt. "Žádný to nic není, zalezete do postele a dneska nevylezete ven" řekl velitelsky Serenity. "No tak dobře" přikývli oba a zvedli se. "Jdeme jo?" koukl po Byakuovi Matt. "jo, já už je zaměstnám, všechny" přikývl Byakuya. Wichiten se opřela o Matta a společně odešli. "Kam šli" přihnal s Ichimaru jako velká voda. "Mají oba horečku, šli odpočívat" řekl klidně Byakuya. " Dobře" přikývl si pro sebe Ichimaru a odešel zase pryč, pravděpodobně se na ně podívat, protože na lyžáku zastával funkci zdravotní sestřičky.
"Nikdo tu nic nenechal?" koukl Byakuya po všech v autobuse. "Věneček" hýkla z legrace Wichiten. "Stejně to uteklo moc rychle. Už je třetího února" zamyslel se Matt. "Za tři dny ti bude dvacet, sakra něco klepe na dveře. Aby to tak nebylo stáří co Matte" ušklíbla se Wichiten. "Zalez" ušklíbl se Matt. "Kam?"odvětila zvesela Wichiten. "A včera jste měli horečku a dneska děláte takovéhle skopičiny?" zacukalo obočí Serenity. " Sex je skvělé řešení problémů, skvělý relax a dokonce léčí" ušklíbla se Wichiten. Serenity zrudla. "já to nemyslela špatně. Proměn" vypískla Wichiten. "V… pořádku" zamumlala Serenity ve tváři lehce červená. "Tak dobře" řekla Wichiten a otočila se, aby mohla celou cestu prospat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014