Shinigamská střední-:První ročník Kapitola 44

28. března 2013 v 15:30 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník
Těším s eaž to doopravím xDD pak půjdu na sindicatee :D chna chna chna.. :D bysme někdy měli dát nějaký screeny což? :D ne prostě si užijte další dílek,tenhle má vyjít v 15:30 xD

PEREX44. kapitola
"Miláčku" rozběhla se wichiten na bruneta a skočila na něj. Matt, zvyklý na takové nálety a zvedačky z hodin tance, jí v pohodě zachytil. "cože dneska sem tvůj miláček?" ušklíbl se do tváře Wichiten. "Ty jsi vždycky miláček" nafučela se rudovláska. Serenity na rozdíl šla klidně k Byakuyovi a dali si krátkou pusu. "Pojedeme?" zeptal se Matt. "Jen doběhnu pro věci…" plácla se Wichiten do čela. Jo já taky"přikývla serenity a obě na chvilku zmizeli, po chvilce se vrátili každá s taškou s věcmi a nějakým dárkem. Všichni se nasáčkovali do Mattovy rudé krásky, které přezdíval Scarlet, a vyrazili. "Hej kam jedeme?" nechápala Wichiten, když Matt zamířil do centra města a ne na druhou stranu, kde měl svůj domek. "Napadlo mě, že bysme se mohli stavit na pizze nebo si jí objednat a vzít sebou" pokrčil rameny Matt. "Super" usmála se Wichiten, rozepla pás a objala Matta zezadu. "Nerozptyluj řidiče za jízdy" zachechtal se Matt. Wichiten teda si poslušně sedla na své místo a zapásala se. "Bylo by dobrý vzít i nějakou k tobě… já se znám že zase budu mít hlad…" zamyslela se Wichiten. "Wichiten ty seš taký nenažranec co?" zeptal se Byakuya v legraci. "Stále doufám, že se mi to začne ukládat i jinde než na zadku…" zamyslela se Wichiten. "Jako jestli seš s tím nespokojená tak si nemysli na plastiku…"otřásl se Matt. "A já myslela, že někteří dávají přednost..větším..velikostem" zamyslela se Serenity. "Řekněme, že ošklivá zkušenost"zamumlal matt. "Cože?" nechápala Wichiten. "no otcova ohni-mě-přes-stůl má asi slabost i pro zajíčky…" Matty se otřásl už jen nad tou vzpomínkou- "Baba jedna hnusná po mě jednou vyjela. A prostě ty její silikonový nárazníky… měl sem z toho trauma ještě tři týdny poté" zavrtěl hlavou Matt, aby odehnal ošklivé vzpomínky. "Ohni- mě-přes-stůl?" nechápala Serenity. "Tak Matt říká osobní asistence jeho otce, protože je jednou načapal, díky bohu ne v tom nejlepším ale od té doby tý fůrii jinak neřekne" vysvětlil to Byakuya. "Ty jí asi taky nemáš rád co?" napadlo Wichiten. "To poznáš sama" řekl klidně Byakuya. "doufám že né tak hezky jako Matt"zamyslela se Wichiten. "Takže kdo chce jakou?" zeptal se Matt a zkontroloval čas na hodinkách. "Nestíháme, jestli chceme zkouknout všechny díly pána prstenů do tří ráno" dodal ještě. "Hm. Něco pikantního, hlavně aby tam nebyli mořské potvory" poručila si rudovláska. " Hawaii" řekl prostě Byakuya. " Šunkovou" koukla mile Serenity na Matta. "Bezva" řekl jen, vytáhl peněženku s kastlíku a zmizel ve dveřích prodejny. O dvacet minut později se vracel se čtyřmi krabicemi. Otevřel dveře u Byakuyy a dal mu to na klín, rovnou hodil do kastlíku peněženku a sedl na místo řidiče. "Proč to má mna klíně já? Máš vzadu holky" trucoval Byakuya. "Wichiten by to sežrala a kdybych to dal Serenity tak ta by nevydržela smutný pohled Wichiten" řekl prostě Matt. "Ten chlap je orákulum" zavrtěla hlavou Wichiten. "Ne jen se známe přes půl roku" ušklíbl se Matt a pokračoval cestou ke svému bydlišti.
"Tak bando vystupovat" zastavil před svým domečkem. Otevřel kufr a každý si vzal svoje věci. Matt se snažil marně vypátrat klíče. Wichiten mu klidně sáhla do levé kapsy a vyndala klíč a poté odemkla. "Díky" usmál se na ní Matt. "V pohodě" ušklíbla se a s vlněním jejích lolita šatů jej předběhla. "Všechno nanosili do domu, Matt ještě doběhl zamknout auto. Serenity, Byakuya a Wichiten s přáním všeho nejlepšího předali postupně tři krabice s dárkem. Matt se usmál, do každého nakoukl a jeho úsměv se rozšířil. "Jdeme teda na pána prstenů?" usmála se Wichiten,zatímco se Serenity nosila z lednice pití a další drobnosti, včetně zákusků co nechal poslat Mattův otec. "jo jasně" přikývl Matt s Byakuyou roztáhli gauč, na který se nyní vešli všichni čtyři a ještě by tam nabrali dost lidí. Wichiten se ušklíbla. "By se taky mohli nahodit pyžama, kdo ví kdo kde usne". "To je dobrý nápad" souhlasila Serenity. Po chvilce už tam seděli, pololeželi, či prováděli jinou hadí pozici. "jídlo" kopla Wichiten Matta do hlavy, přilehla Serenity, zaválela Byakuyovi hlavu do gauče a natáhla se pro svoji pizzu. Pak se vrátil stejnou cestou zpátky k Mattovi. "chceš?" zeptala se a to se moc často nestávalo, aby se Wichiten o jídlo dělila. "Ne díky. Mám svojí" ušklíbl se Matt a slušně slezl z gauče obešel jak Serenity tak Byakuyu , na chvíli se postavil tak že všichni viděli akorát jeho zadek místo filmu a poté se vrátil k Wichiten. "Samej sejra. Jak to můžeš jíst" oklepala se Wichiten a zakousla se do svojí pizzy. "Úplně normálně" zatvářil se pokerovsky Matt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014