Shinigamská střední-:První ročník Kapitola 46

28. března 2013 v 16:30 |  Shinigamijská střední-první ročník

češtinááá a hudebkáááá xDDD moc děkuju všem čtenářům,to kvůli vám sem to chtěla dohnat... :D/kecá chtěla to dohnat aby mohla rozje tprojket- dokonči vampires/ :D
(16:30)


PEREX


46. kapitola
"Ichimaru" podívala se zle rudovláska na učitele češtiny. "Sedni si" poručil jí klidně. "Jak se máš?" ignorovala jeho příkaz Wichiten, "Moc dobře ne, sedni si" odpověděl a zopakoval, co po ní chce. Wichiten si tedy sedla. "Ten chlap má snad krámy nebo co… tahle hnusná není ani moje matka" brblala si pro sebe Wichiten. "Napíšeme si diktát" oznámil jim Ichimaru. Celou třídou projelo synchronizované zděšení. "Na to ti sere Bílej tesák" zamumlala si potichoučku Serenity. Wichiten mrkla. A ještě jednou. A potřetí. A složila se smíchy. "Vrahu" drcla do Serenity. "Kdo nechce?" zeptala se Wichiten. "Tak má smůlu. Musí" řekl klidně Ichimaru. "Co když vypadnu z okna?" nevzdávala se naděje, přinejhorším vyskočí. "Tak to budeš taky psát" promnul si Ichimaru čelo. "Wichiten zkus sexuální vyčerpání" poradil jí Felix tak aby to slyšel i učitel. "Tak to má stejně blbý,protože ruce bude mít v pořádku" zacukalo obočí Ichimarovi. "No… no…" ozvala se wichiten. Všichni se na Wichiten zkoumavě zadívali. "Na tyhle věci mám Matta, stejně jako on má na ty věci mě. Takže proto tam je to no" protočila panenkami, ale sešit konečně otevřela. "Wichiten" zahřměl Ichimaru. "Hele naposled na mě tahle ječela matka když chtěla abych vysála" pokrčila rameny Wichiten. "Jak to dopadlo?" zeptala se Serenity. "Nakonec sem po ní ten vysavač teda nehodila, ale srala mě no" pokrčila rameny. "Tak Wichiten sakra už ztichni" třískl třídnicí Ichimaru. Wichiten tedy jen přikývla a pokračovali v diktátu.
"hudebka. Prý s konečně vrátila Yoruichi" ušklíbla se Wichiten. "Že ty už víš, co bude zpívat?" koukla na ní potouchle Serenity. "Jistě že vím a dokonce vím, co bude zpívat Felix. Oba dva jsme zvolili písničku, kterou by do nás nikdo neřekl" ušklíbla se Wichiten. "Že on vybíral písničku tobě?" ušklíbla se Serenity. "Jistě" přikývla Wichiten. "A Matyášek bude hrát úžasný cover na piáno a Caius určitě zahraje taky moc dobrou písničku a ty taky budeš zpívat…." Wichiten hlas zanikl v krutém řevu jména rudovlásky, poté se rudovláska ocitla někde hodně ve vzduchu. "wichiten vezmi si mě" žebral Felix. "cože proč?" nechápala. "Protože Caius ze mě chce udělat mrtvého muže bez rodiny…" koukl po ní nechápavě Felix. "Zaprvé, polož mě na zem, připadám si, jak kdybych tu lítala a za druhé, zavolej Theresii" ušklíbla se. "Taky by mohla jednou přijet, chci vědět o koho se "dělím" " naznačila uvozovky Wichiten. "Co seš moje mladší ségra" pocuchal jí vlas Felix. "Dobře, v tom případě si adoptuju Serenity" ušklíbl se Caius. "to bych byla tvoje dcera" namítla suše Serenity. "Adoptuju si tě jako sestru" protočil panenkami Caius. Tak došli do hudební učebny a obsadili svá místa. "Zdraví m vás děcka" široce se usmála Yoruichi. " Chcete začít podle abecedy nebo podle toho jak mě napadnou vaše jména?" zeptala se. "Podle vás" ozval ose vzadu. "Matyáš" řekl s úsměvem yoruichi. Malý blonďatý chlapec se zvedl a mířil klidně ke klavíru. Sedl si položil prsty na klapky a spustil.

"Aw krása" polkla sliny Wichiten. "Výborný výběr písničky" přikývla Serenity. "Hraje překrásně" souhlasil Caius. "Ten mě jednou musí na něco doprovodit" zamumlal Felix. Matyáš nevnímal třídu, ani úsměvy Yoruichi. Jeho mysl se jen soustředila na piáno. Na klapky, na melodii, na hudbu, a na to jak moc ho to baví. Spustil refrém. Serenity a Wichiten potichu pobrukovali slova, a jejich hlasy, jemný hlas Serenity, a lehce hrubší hlas Wichiten k sobě dokonale ladily. Matyáš skončil. "Výborné" usmála se snědá učitelka a zamyslela se. "Felixi" řekla další jméno učitelka. "Ale ty to svoje taky zpíváš"koukl ještě po Wichiten. Ta jen přikývla.

"Dobře on" přikývla souhlasně Serenity. "Já ho chci jako brášku… ale nechala bych si svoje příjmení, to plánu že jestli si vezmu Matta, že si nechám i svoje dívčí" usmála se Wichiten. "Proč?" zajímalo Serenity. "Shiranui-Jeevas. Má to zvuk" ušklíbla se. " Proč se už teď bojím?" zeptala se Serenity. "Neboj" usmálas Wichiten na Serenity. Potichu s otevřeli dveře a dovnitř nakoukla blondýnka. Mohlo být jí okolo věku Serenity a Wichiten. Ihned za ní se objevil Matt s Byakuyou. Felix jakmile zpozoroval blondýnku, jeho postoj se změnil. Už nepřipomínal mafiánskou horu, ale zamilovaného kluka. "tohle je Theresia?" otočila se Wichiten a sledovala blondýnku, která o něčem potichu mluvila s Byakuyou a její růžové zornice občas loupli po Felixovi. Felix dokončil píseň a už se jako velká voda hrnul k Byakuyovi a objal blondýnku. "Wichiten, ty seš tam celou dobu ukecaná…" vyzvala ji Yoruichi. Wichiten se přehrnula přes celou třídu plnou lavic a spočinula před nimi.

" Stejně jí jednou donutím, aby zpívala veřejně" ozval se vedle Serenity Matt. "Sakra Matte, málem jsem se počurala" nadskočila Serenity a přitiskla si ruku na srdce. "Wichiten má opravdu krásný hlasů souhlasila Serenity. "Věř, že ta holka je poklad" ušklíbl se Matt a posadil se klidně na místo Wichiten. "Tam sedí wí" zamumlala Serenity,ačkoli to Mattovi zjevně bylo u sedací části těla, kde sedí rudovláska, hlavně že na ní může koukat. Wichiten mezitím klidně dozpívala, odkráčela z plácku před lavicemi, málem urvala několik spolužáků svým pozadím a rozsedla Matta. "Už zase" zafuněl přidušeně Matt. "copak?" koukla na něj Wichiten až příliš klidně. "Nic, jen mám přisednutý…" ztišil hlas, aby jej Serenity nepřetáhla něčím tvrdým. Například lavicí. Ta ale ignorovala jeho narážky na jeho týrané mužství a nejistě se hrnula dopředu.
"jo?" koukl překvapeně Matt na serenity,která to rozjela. "Čumíš co?" rýpla si Wichiten. "Ne jsem jen mile překvapen" opravil jí brunet. "jistě. Mile překvapen" přitáhl v sarkasmu Wichiten. "Wichiten kroť se" rozcuchal jí Byakuya a sedl s k nim. "stejně ta písnička je hezká"stočila Wichiten rozhovor zpátky k Serenity a volbě její písně. "Jo je" přikývl Matt. Wichiten se jen zářivě usmála se na celou třídu. "Matte čím jí to cpeš že se pořád usmívá?" nechápal Caius. "já? Láskou" odvětil Matt. "Tak tahle se tomu tak teďka říká?" rýpnul si Matyáš. "Tss" nafučel se Matt. "Závidíš co?" koukla Wichiten z legrace na Matyáše. "Ne já mám Luccase"zavrtěl hlavou blonďatý mladík.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014