FF-Aristokrat- Byakuya x Senbonsakura

6. dubna 2013 v 14:21 | Wichiten |  Bleach
:D.... ne nakšlu na vás, jen prostě... přes týden mám moc málo času,a se See paříme sindicate XD no porstě som na vás mylslea a napsala další FF, mám ještě na death note,tu přepíšu a pak se pustím do SSka a doufám že umluvím aby mi See poslala svojí část měsíce... :D no prostě toto.... to haiku, to.. je kurvadát dokonalé :D... a dělala so mto já a neumím poezii, mě s enikd ynic nerýmuje... :D no ale prostě toto... :D... miluju toto FF :D milujuuu... je tam mé dítě(vražda bude od See :D) :DDD
PEREX


Díval se na ty ostře řezané rysy a přemýšlel. Občas se divil, že toho na něj není moc. Vzdát se života, která by jej mohl více naplňovat, jednat jak se čeká od někoho kdo je hlavou důležité rodiny, držet emoce na uzdě. "Senbonsakuro" ozval se dokonalý,s lehkým arogantním podtónem hlas. "ano?" přerušil své myšlenky. "sundej si masku, prosím" to poslední slovo zašeptal, že druhý musel přemýšlet, jestli s emu to jen nezdálo. Nepřímo mu poručil,z jeho úst to neznělo nikdy jako žádost, ale jako rozkaz, přesto tak učinil. Poslouchal jej vždy, z povinnosti zanpakutou,byl ten na koho se vždy spoléhal. Byakuya se zadíval do té úchvatné tváře, tolik podobné jako té jeho vlastní. Kuchiki sklonil svou tvář k jeho jedinému potěšení. Kaligrafii. Senbonsakura se sklonil k papíru a přemýšlel jak napsat on haiku, které chtěl napsat. Přemýšlel nad svými pocity. Chtěl je nějak vyjádřit, tak aby to nebylo nápadné. "Nad čím přemýšlíš?" ozval se hlas, který poslouchal a slýchával již přes sto let. "Nad ničím" zalhal. Letmo pohlédl na svého pána a opět se sklonil k papíru a potichu, jen za šustění papíru, napsal verše, které ho napadli.
Sakury voní
Vítr se zvedá
Vše utichlo, pták dozpíval
Černovlasý aristokrat se zadíval na haiku,kterou vymyslel jeho společník, jeho zanpaktou. "Dě-děje se něco?" zadrhl se hlas Senbonsakuře, když se kuchiki se zájmem díval na haiku. "Ne nic" zavrtěl hlavou a jeden havraní pramínek vlasů dopadl na rameno Senbonsakury. "Už mě to unavuje" začal, tiše se chtěl konečně někomu vyzpovídat. Senbonsakura mlčky poslouchal. "Už mě to unavuje" zopakoval a poté pokračoval. "Pořád se musím chovat, jak se ode mě čeká" zamumlal aristokrat zkroušeně. "Senbonsakuro… chci...já..." hledal ta správná slova po chvíli ticha aristokrat. Nakonec Senbonsakuru políbil. Jemně se jeho rty dotýkali těch druhých. Senbonsakura vytřeštil šedé oči, tolik podobné očím svého pána, ale polibek oplatil. "Byakuya-sama…" zadíval se na aristokrata. "Ne. Prosím..bud..bud dnes více než kdy dřív" zamumlal černovlasý aristokrat a nechal s obejmout….
"Kuchiki-taicho" vyhrkl Renji.
"Nii-sama" kulila oči Rukia,více než Renji.
"Proč sledujeme Byakuyuu?!" zacukalo obočí Ichigovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014