Srpen 2013

Macík na veterině

27. srpna 2013 v 20:11 | Wichiten |  Novinky & výkecy
Zdravím,všechny. Předem s emoc omlouvám že nejsem aktivní,ale mám proto svoje,pro mě velmi důležité důvody. Z neděle na pondělí se stala mému bráškovi/dítěti/lásce inu Mackovi nehoda. Stále s eneví co přesně se stalo,ale bud ho tuklo auto nebo spadnul ze střechy. Zkrátka a dobře,má zlomený ocásek o který nakonec přijde,to mi nevadí, i tak je to pro mě ten fešák. Horší to bylo s vylučováním, konkrétně s konečníkem a močovým měchýřem. Močák má neteklý,tudíž nemůže čůrat, nebo zatím to nedělal. Pondělí sem celé probrečela. Nejvíc mě doklepal bratranec,který viděl že svou psychikou sem na dně pustil přede mnou mnoukání koček, to mě dorazilo. V tu chvíli mohl být rád,že držím svůj džus,který mi táta koupil na nervy, a že sem na shcodech na půli cesty nahoru,kdybych byla dole, tak si položím džus a milému idiotkovi vyškrábu oči. Opravdu bych toho byla schopná v té chvíli. Tahle jsem jen propukla v pláč,no pláč, spíš v řev, takové to když brečíte,teče vám z nosu a já mám ještě ošklivý zvyk brečet s otevřenou pusou --"... v té chvíli kdybych nelitovala svého tuntu tak bych i litovala Ruby že mě v tomhle stavu viděla. Pak sem tak nějak usnula ,v objetí deku na které Macík hajal a usnula sem. Vzbudila sem se z dekou a našla si jeho oblíbenou myšku,kterou mám fut u sebe... je to takový můj talisman pro štěstí. Dnes se Macík konečně trochu vykakal a je veselšjí podle veterináře. Takže chytám ten ,,druhý dech" a myslím pozitivně. močový měchýř má nateklý,proto mu to chudákovi nejde, takže to už určitě taky pomine a jeslt ano,a já skálopevně věřím v toho mého bojovníka,který nebyl líný donášet domů rejsky,myši,polomrtvé ptáčky. Byl schopný sežrat 10 centimetrovou kobylku a to tím způsobem žej í nejdřív utrhnul ty velký nožičky a ty snědl prví >.<, věřím v toho žužlu co miluje svojí dekua kterou neustále žužlá, věřím v toho kocoura který mě vždycky vítá a v toho mého chlapce,který se mnou usíná vymete ostatní postele a ráno je zase u mě. Sme z toho všichni přepadlí,je to jako kdyby si něco udělal někdo z rodiny,což je pravda. Macek je náš tunta a miláček,kterého si zamiloval i táta :) . A důvod proč to všechno píšu? Nechci litovat,chci se z toho jen vypsat :)

Jinak tři fotky které byli pořízeny v pondělí.. :)


"Žádní Paparazzi"
"Oukej ale fakticky jen jednu..."
"Tak čau... vy kočky jedny" aneb Mackův sexy pohled :D

Byee
W.

++Sunset++

21. srpna 2013 v 20:25 | Wichiten |  RPC
ooookay... :D Takže po delší době RPc.... ha tohle RPC zbožnuju...jakože opravdu moc :3 Nebo spíš tam zbožnuju Matthewa,protože on jem oje tháááák luxusné OC.. tedy... já mám všechny luxusné OC.. .. um to je jeno. A proč sem dlouho nepsala? V pátek sem jela k See... napadlo mě napsat společný článek,JENŽE její Pc je potvora a nechtěl jít... nu a pak tu píšu...jakože... půl kapitolu tábora od pondělí... ne to ne.. už mi chybí polovina stránky do konce 3. kapitoly... :D nu zítra snad možná budu psát druhou kapitolu Shinigamijský...JENŽE já jí sem nedám, proč? Protože nejdřív sem dám všechny kapitoly Tábora... a že má mít kapitol 28.... :D a pak až Shinigamijskou... jako já se všem omlouvám,ale já sem pak nemám co dávat, nevím jak to bude ve škole... A tenbhle víkend u mě bude Seeinka :3, som vyšší *////////* :D,(po přečtení této fráze mě bude propalovat vražedným pohledem... xD). No dobře.. dám sem ten pictík a půjdu :)


Jooo Matty-chan povýšil... z červené mikiny na modrou ;DDD

W.

Probuzením měsíce-kapitola 12.

14. srpna 2013 v 20:18 | See&Wi |  Probuzením měsíce
Ahojky lidičky :) tady je kapitolka číslo 12 ^^ a těšte se na 13. bude totiž oddechová a trošku crazy a Wí bude bydlet na stropě z toho xD


Tábor- Kapitola 1.-dopoledne den První: Odjezd

11. srpna 2013 v 13:07 | Wichiten |  Tábor
Tak jo nová kapitulovka. Tentokrát není se See,ale s Verčou/Shaggy. Chtěla sem nějak zvěčnit naše šílenosti,a proč to neudělat povídkou že? :D Upozornuji,že většina věcí se stává... třeba to mlácení nebo chrochtání či štěkání... dokonce i ten výškový rozdíl je pravdivý ;D. autorka se přiznává že během psaní nic nepije..kromě vody..VODY! Kdio si tam domyslí ještě k dostane... eto... tečku mezi oči...jasné? :D Jinak nevím jestli ještě něco budu dělat, sem udělala RPC Matthewa a Wí a sem unavená, to sem dám zas někdy jindy... :D ne dám perex, hodím tam tu povídku a jdu si lehnout :D takže..doufám že si to užijete :) Hlavně ty Verčo... a za toho kluka mě nezabíjej...(stejně byl hezkej :D)
PEREX

Shinigamijská střední-bonus

5. srpna 2013 v 14:13 | Wichiten |  Shinigamijská střední-první ročník
Tááák jo,dávám to sem ačkoli se mi to nelíbí >.>,ale když už sem to lsíbila tak to sem dám.. pak to všechno oběhnu a půjdu si udělat nehtíky na ruce Wichitánským stylem co nehet to jiná barva ;DDD. Jinak sem nehorázně happy protože 16.8. si přivezu See :3 :D takže ji přivedu normálně nenormální šok.. XD. Jinak bych to sem dala už ráno,jenže ty mrchy nahodili elektriku až ve dvě.. nebo tak nějak ://. Takž si to pokuste užít.. a Wí se jde zahrabat... teda lakovat,pak usušit,zahrabat,vyhrabat a dopsat první kapitolu Tábora XDDD ,opravdu jsem vyšla z cviku s mým humorem *poker face*
PEREX :)

Spálíme word aneb Wichiten je doma

1. srpna 2013 v 15:23 | Wichiten |  Novinky & výkecy


Zdsavím tak sme zpátky :D, věštecky sem oznámila See že ve 12 sem doma.. a? ve 12 sem opravdu byla doma... a byla sem líná psát článek -,-. Tak až ted :D. Celý sem si to náramně užila,naučila se dělat kostičky z korálků,jen ty kuličky... ale taktiku znám tak snad se někdy povede ;DD. Doma mě sežral okamžitě Macík,kterej tedka leží a nevinně se tváří :D Ted už jen sraz se See a budu spokojená.... jinak připravuje se:


-Udělat psychozní obrázek Wí
- ušít si lolita sukni dle mého návrhu
- prodat ty výrobky co mám
- napsat SSko bonus-rozhovory )muahahaha :D)
- naúsat jednu 14 dílnou kapitolovku :D (ještě není přesná XD)
- rozepsat druhák od Sska :D (protože Shinigamijský není nikdy ,ale nikdy dost ;DDDD)
-Udělt nový chibis na blog... tyto se mi nelíbí :D


Tak uvidíme kolko toho stihnu :D
W.
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014