Září 2013

Tábor-2. Kapitola Den první-Odpoledne: Ubytování

14. září 2013 v 10:06 | Wichiten |  Tábor
Etooo já to dřív nedávala,opravdu ne,já sem pomalu ráda že som ráda,každý den ráno v pět vstát mi nedělá dobře,i L by se mohl jít s kruhy pod očima zahrabat,ale sna dmi povolej pozdní příchody :3 :D,ale na co sem to lezla... Co se mi hlavou honilo to nevim, samej materiál,samý rýsování,vražda toto... V hlavním předmětu máme "starého dobráka" a "mistra převleků"... jako on se 4 přelvíkne.. za hodinu..co za hodinu hovno za 45 minut! :D. Prostě trénuje do čsmt aby oslnil Jaro slávika..ale nejhorší je že my můžem akorát držet hubu jeslti chceme odmaturovat *poker face* No to je jedno :D.Dám sem další kapitlu protožej ak to hezky Veuča včera poznamenala "Takže ty máš 5 dílů napsaných ale na blogu jen jeden?!" nebo něco v tomhle smyslu xDDD Takže užijte si ;)
PEREX

++Chris a Kioshi++

4. září 2013 v 19:15 | Wichiten |  RPC
Ahoj. to je dost že sem s eozvala což? Já vím sem bitch :D Pravda je že sem mrtvá.. doslova.. akždej den ráno v pět vstávat?... Já?! Ta která de spát o půl jedenáctý a spí do oběda? :D Jako kurva rozdíl :D Jinak mám skvělej rozvrh, jen ty spoje mnooo :D Ale už se chystám pustit se aktivně do psaní. Dokončit tábor,který se... poněkud zvrhává... a já nemůžu zjisti proč? oO....:D a pak začneme dávat Ssko... který je jendím slovem boží :P... :D. jinak ještě ke škole, máme to super, těch kluků ženský a vy moji milovaní případní homosexuální chlapci :D prostě.. jeden den sem viděla kluka kterej měl hadry skro jak Felix.. no prostě jen.. :3 jako jsou tam ne příliš hezcí,ale tak 90% je k sežrání xDD... strašně důležitá informace coo?! :D Ne alei předměty jsou docela fajn zatím, nejvíc ujetá Ekologie.. ten pocit když učitel vypne word s látko ua tam na ploše Simsonovci... jakoooo... všichni výtlem :D jenžet en už zítra nebude deskpritivní geometrie... :D a ztrakta přemětu.. SMS,ne je to strojírenství a nějací storje či jak ;D a mm rozvrh a na něm Mattyho-ukeho-chan :3 sice blbě tisklýho ale hodiny sou dlouhé *pervy face- ne nwm proč :D* nu prostě..zatím je to fajné :D a já už sem dám to RPCa mizím.. jinak..dělala sem ho dlouho,ale znáte to ne?... Dokopat se k něčemu :D Jo jinak chci poděkovat všem,kdo vyjádřili soustrast s Macíkem, moc si toho vážím, určitě i on z toho jednoho obláčku ve svém nebi :)
W.

Konec prázdnin

1. září 2013 v 12:23 | Wichiten |  Novinky & výkecy
Zdravím. Tak zítra už máme smůlu a končí válení v posteli do 11, žádné povinnosti nic... zítra opět usednem do kšolních lavic a začne nám období utrpení. Nevím jak vy,ale prázdniny jsem si užila i neužila. Celý červenec byl fajne a až na poslední týden srpna byl fjanový i sprne,konečně sem byla i u Seeuš :) Najlepší víkend :3, škoda že jí nevyšlo být u nás,to je škoda. Pak se stala ta věc Macíkovi a dneska ukončil svoje trápení. Nemělo smysl ho dál trápit,jelikož měl vytrhlý nervy což mu bránilo ve vylučování a proto jsme se rozhodli ukončit jeho život. Byl to nádhernej rok,jen příliš krátký :(. Ale mamka přivezlaod veterináře kocourka, 30 cm s ocáskem :D A jmenuje se Viktor,ale je to Pinda nebo Viki,jinak se mu neřekne :). Jinak mi sukně nevyšla,nestihla sem ani napsat ceolu kapitulovku Tábora.. no co nadlěáme... Jinak se na zítřek těším i netěším, bojím se toho co tam udu mít za nádhery a a za kluky,jednu holčinu už znám a docela si i rozmíme... :) takže snad bude fajne... jinak sem po víc jak roce zase bruneta,ikdyž to mm tmavší no... :D. Tákže ted ještě aby mi to ve škole šlo a mohla bych víc psát :)
A co vy a prázdniny? Nějaké změny? :)
W.
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014