Shinigamijská střední-Druhý ročník: 20 kapitola

30. května 2015 v 12:00 | Wichina |  Shinigamijská střední-Druhý ročník
Přednastaveno.. a fakt mě to začalo bavit přednastavovat :D Jinak tenhle díl je speciálně pro mojí drahocenou sestřenici Ruby,která je prostě dokonalý kazišuk! :D
W.
PEREX
20.kapitola
Brunet jemně políbil rudovlasou dívku Ta se zahákla levou rukou kolem jeho krku a přitáhla se k němu co nejblíže. Polibek mu opětovala. Usmál se do polibku a přitáhl si ji ještě blíže,i když to snad už nebylo možné. Wichiten mu jedním rozmáchlým a naučeným pohybem rozepla kalhoty a zajela do nich rukou. Matt se na ní podíval s vášní… "Hej máte chvilku?!" dovnitř se vecpala Ruby,která si odemkla náhradním klíčem,který vzala kdo ví kde. Matt prudce vydechl. Wichiten v tu chvíli byla ráda že Matt je zády k ruby,tudíž nevidí kde přesně má ruku. "Co. chceš?" zavrčel Matt a pootočil hlavu. "no vlastně potřebuju tebe. Ty se kamarádíš s Byakuyou… řekněme že mi dějepis kazí průměr…"chtěla pokračovat,ldyž Wichiten zasyčela. "Tak si běž za ním ne". "no šla bych ale on má zamčíno, a já si ještě nesehnala náhradní klíč, ten mi Felix teprve dělá, no potřebovala bych,aby ses u něj nějak přimluvil…" usmála se podezřele mile Ruby. "Když vypadneš do tří vteřin tak to zvážím,ale něco za něco" souhlasil Matt a lehce nenápadně vyndal Wichitinu ruku z kalhot. Z pohledu Ruby to vypadalo,jako kdyby jen Wichiten za tu ruku chytil. Ruby nad tím gestem jen protočila panenky. Nejspíše byla ve frustrujícím stavu,jelikož Tasuku byl mimo město již déle než třetí den. Jak moc jí chyběl. "Takže se za mě přimluvíš?" nadšeně vypískla ruby. "Možná,když vypadneš…" protočil panenky brunet. "možná? možná bys nechtěl,aby se na veřejnost dostali fotky tebe a Wichiten… nebo ještě lépe,možná bys nechtěl aby tvůj otec věděl kde jste byli minulou sobotu" zasmála se dábelsky Ruby. "Minulou?... Sobotu…" zamyslela se Wichiten. "Nevím o co ti jde, ani nevíš proč jsme tam byli" pokrčil Matt klidně rameny. "To už je jedno,to už vymyslím… možná z tebe udělám fetišistického sadistu" zamyslela se. "Vypadni" přeskočil Mattymu hlas o pár tonů níž,než měl obvykle. "Ježiš, ty seš ale netykavka" protočila panenky ve dveřích Ruby než zmizela z dosahu bruneta a jeho vražedných myšlenek s Wichiten,jako komplicem za zády.

Tiše šla po chodbě. "Ruby mám ten klíč" doběhl jí vysoký chlapec. "Felixi,díky, máš to u mě" usmála se ruby temně. Ne jako Wichiten,ale šlo to. "ale já ti je nedávám. já ti je jen půjčuju" upřesnil to tmavovlasý chlapec s blondatými konečky. "jo jasně. Tak já jdu, ti je pak donesu" zmizela Ruby do lednového večera. Rychle proběhla studeným počasím na ubytovnu učitelů. ihned ji do nosu praštila vůně spálených vlasů a palačinek. Rozhodla se radši neřešit,co se tam děje a plížila se k jistému pokoji. Ještě více tiše odemkla a vykřikla. Stejně tak Serenity. "Matte jestli chceš přes hubu…" použil hrubý slovník Byakuya. "víš že od tebe to zní pěkně divně?" zeptala se Ruby jako by nic. "Ruby. Vypadni" zasyčel Byakuya, už jen to že byl bez trička pro něj bylo nepříjemné. "no jen jestli bys mi dal z dějáku dvojku,kazí mi to průměr" pokrčila ramena Ruby. "A když řeknu že jo,vypadneš?" zeptal se a sekl po ní přes rameno ošklivý šedofialový pohled. "domluveno" usmála se zářivě. Už se otáčela k odchodu. "mimochodem Serenity,máš hezkou podprsenku,kdes jí koupila'?" zeptala se naprosto klidně,jako kdyby je nerušila před jistou aktivitou,ale byli na čajovém holčičím dýchánku. "Vypadni" zavrčel Byakuya,až moc děsivě. Ale pořád to nebylo jako Wichiten nebo jako Matt,když mu přeskočí hlas. ruby jen pokrčila rameny a zavřela za sebou dveře. Ted už šla pomalu,uspokojena tím že jí trojka z dějepisu nezkazí průměr že měla dostatek času si všimnout Aizena jak vláčí za sebou obří rododendron ,který měl na květináči napsáno Casa Blanca. Aizen,očividně v něčem jel,protože si s tou kytkou povídal jako kdyby to byla jeho matka. Dokonce jí tak oslovoval. Ruby se zamyslela nad tím v čem Aizen jede,že by si to dala taky,protože kvalita je znát. Opět přeběhla přes studené počasí venku zpátky na intr žáků. Mířila to rovnou k pokoji Felixe. Otevřela dveře a zaječela zděšeně. Stejně tak i nahý Felix. Ten byl naštěstí k ní zády. Ruby tam jen hodila klíče a utíkala neznámo kam. Bylo slyšet štrachání ve vedlejším pokoji,jak se někdo snažil dostat z postele a otevřeli se dveře. Rozcuchaný Matt s rudými tvářemi,stejně jako Wichiten se dívali jen směrem jakým utíkala Ruby a pokrčili rameny. "Karma" ušklíbla se Wichiten,než zatáhla Matta zpátky do pokoje a zamkla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014