Červenec 2015

Že prý Wichinka-Švadlenka

3. července 2015 v 18:10 | Wichiten |  Novinky & výkecy
Zdravím :), tak jak si užíváte léto,doufám že ne jako Wí,která se roztéká zaživa -,- . a buď vyhraje sluníčko nebo Wí,ale vyhrává sluníčko :D. Ale dnešní článek není jen o stížnosti na sluníčko,ačkoliv stížnost je oprávněná :D,ale o tom jak jse šila onu sukni. Původně s nákresem netopýrků,ale frajerka sem je nenakreslila,protože to nešlo,tak mám na sukničce malý černý flíček od barvy(malý rozumějme 50x50 ehm 5x5 cm... degenrace ze školy aneb kóty v milimetrech :D). Ale mám pro vási trochu foteček s doprovodnými komentáři, aneb jak Wichinka málem o nervy přišla.

Takže nakoupila jsme materiál. který mě dohromady stál....slušné 3 stovky. Samozřejmě jsem viselin(to bílé), barvu na textil a zip napoužila. Tkže to využiji třeba někde jinde. Největší vtip je že krajka,3m dlouhá mě stála pomalu více než látka, okay rychlou matematikou asi o 50koruin byla levnější. No..zamilovala sem si jia musela ji mít :D

a tady už jsem špendlila okraje,samozřejmě se to neobešlo bez malé asistence,kteár si mou látku spletla s červeným kobercem a několikrát s epo ní prošla,pak jen svalil zadek vedle mě a hrál si na vrchního krejčího...
a zde už leže a tvářil se jakože ví co dělám,hlavně že měl metr omotaný kolem krku,protože to j přeci hrozně cool :D
a tady už jsem zapošívala okraje. nebudu vám lhát,látka byla dlouhá necelé tři metry a šít to z obu stran... nic úžasného.

První pokus mi trochu více nevyšel,takže pokus o pevný pas padl,a tím Wí ztratila první nervy,naštvaně to rozpárala a založila do skříně. Celý týden sem o tom nechtěla ani slyšet. Ale pak jsem si řekla "neporazí mě blbá sukně" a po onom týdnu jsem si opět sedla a šila,ale tentorktá na gumu,výsledek málem jsme přišla o oko když jsem to jak DEBIL našívala na gumu a zlomila s emi jehla(a pak dalších pět :D)
Takto dopadlo pár jehel,tahle je originální v tom že mě praštila přímo mezi oči..a její pidi kousek jsem si z oka musela vylovit. -,- ponaučení? Šij s brýlemi! :D
No a to že jsme to blbě našila na gumu vypadalo...no ukázala bych to nemít na fotce takový bordel,takže to viděla jen See její maminka(která mi svými radami,které pro ni museli být asi pidirady,ale mě opravdu pomohly :) ) a moje maminka a dostala sem kritiku,tak jsem zasedla a párala a vztekala se..a pak...NÁPAD! "Wichino ty seš tak pitomá!" sem si řekla,proč mě to nenapadlo hned?! Udělat tunýlek a gumu jím provléknout. Nové odhodlání a vidina výsledku mě donutilo rozožit látku u mě v pokoji na zem a popadnout špendlíky. ani ne deset minut uběhlo a měla jsem našpendleno. Znovu jsem zasedla ke stroji s novými jehlami. a tunýlek jsem ušila jako pán. Pak už jen zbývalo provléknout tím gumu,což se s menšími obtížemi povedlo. Sešít k sobě.. a....PODAŘILO SE. Sukně má jen menší nedostatek,je mi lehce větší v pase,ale není nic,co by nespravil pásek :). Takže konečný výsledek dopadl takto

sukěn je focena bez spodničky,protože ta má bohužel umřela,ani škrob ji nezachránil :/. Takže jen čekám na výélatu a na to abych si mohla koupit novou spodničku :).

A ještě ten den mi psala bývalá spolužačka,se kterou chodím fotit, jelikož já focení miluji a její nápady jsou bezva a vzniklo pár dobrých fotek. :)

Ta jedna hodně dobrá je zde
Určitě se jukněte i na její ostatní fotografie na tomto odkazu

Tak jak se vám sukně,která místo názvu Bloody bats vede název Bloody Lady? :)
pohrávala jsme si teda i s myšlenkou Red Riding Hood,ale... :D vzhledem k tomu kolikrát sem měla rozpíchané prsty jsme tam to Bloody potřebovala :)

Wíí
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014