Leden 2016

Seznam přání 2017

29. ledna 2016 v 22:08 | Wichinátor |  Novinky & výkecy
Zdravím po delší odmlce,ale zlobil mě blog.cz takže se mi ani nechtělo napsat článek ^^". Takže mé vysvědčení dopadlo navzdory očekávání nějak dobře,protože bez učení mít jen tři trojky..why not :D,ale ted už k seznamu přání,který je poněkud ..skromnější než předešlé,protože ted chci hlavně dosplnovat ty ostatní :)

Klik.c.čl.

Znovuzrození blogu Yáááy

14. ledna 2016 v 21:28 | Wichinátor |  Novinky & výkecy
Takže....BAF! :D Já vím že tu bylo trochu mrtvé,ale nějak...nebyl čas...nebyl nápad...ale prostě sem se rozhodla že ted když už je čas že je vlastně teoreticky i nápad. A tak jsem tu,pořídila sem si epický blogový diář a je tu plán. Tedy Hlavně to je tak trochu na vás,co tu všechno chcete. Ale kromě povídej,případných RPC, úžasných prací od See a dalších věcí na co jste tu byli zvyklí a co tu už těch pár let fungovalo mě napadlo přidat sem nové věci. Inu je to tak že jsem začala cvičit,ne nehubnu do plavek či nemám problémy tím vidět se v zrcadle,ale zkrátka chci dělat něco pro své tělo,a kromě toho že plánuji i zaít více zdravě jíst(sbohem kebabe,měla sem tě ráda :D) mě napadlo dělat recenze na různá cvičení. Jen pokud by byl zájem,to samé platí o knihách,dělat na ně recenze, sem tam kdybych zkoukla anime či přečetla mangu,určitě i s tímhle by se dalo počítat. :) Ale protože mě trápí velmi málo času,jelikož zítra jako každý den vstávám v pět ráno a potřebuji se vyspat,nechávám na vás. Také bych chtěla více aktivních blogů,takže pokud má stále někdo zájem,můomentovat jak je libo,určitě se na váš blog podívám.
Taky jsem měla v plánu tento článek napsat už v pondělí,ale blog mě zlobil a nechtěl abych psala články :/. A ted jen taková á otázka,jak přežíváte školní uzavírku pololetí? :D já jsem momentálně na čtyřech trojkách a uvidím jak ostatní potahám :). A dnes jsem byla v Hradci Králové na Wienerberger Fóru 2016 a ještě více mě to utvrdilo v tom,že jsem zvolila krásný obor a že stavařině se opravdu chci věnovat celý svůj život :).

A abych byla egoistka a abych ukázala že jsem se neflákala zde přidávám fotku z focení s úžasnou fotografkou jejíž FB stránky vás určitě okouzlí :). A pokud by byl zájem,určitě bych postovala i fotky,když stojím modelem,protože to zvládnu lépe než stát za objektivem :)

W.
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014