Únor 2016

Jillian Michaels -30 day shreed recenze

3. února 2016 v 12:39 | Wichinátor |  Novinky & výkecy
Zdravím, takže po úspěšném docvičení 30dení výzvy, kterou jsem dokončila 26tého ledna, a úspěšně začala killers buns and thigs,což jsme nedala, protože mě nebavilo, vydržela jsem pět dní, a chtěla sem začít alespoň kardio a dřepování na zadek, než začnu 6 week 6pack ale skolila mě chřipečka L. Takže alespoň píšu tenhle článek a dneska už cvičit budu! A nikdo mě nezastaví! Opravdu nikdo :D (moje máma má totiž noční! :D ).
No ale nyní už k tématu:

Začala jsme 28.12. ,kvůli…no to je jedno proč, jsem začala cvičit. Samozřejmě že nevěřím váze, protože kilo tuku je trochu jiné než kilo svalu J.

Prsa:
83 cm
Pas:
69 cm
Břicho:
78,5 cm
Zadek:
93,5 cm

Takže level 1, no cvičila jsem ho poctivě, po cvičení jsem byla zpocená i na místech o kterých sem netušila že existují, a únava byla cítit. Hlavně moje problémová kolena začala chvílemi protestovat, a jelikož jsme 1.1 neměla opravdu chuť do čehokoliv, jelikož jsme slavila Silvestra, tak jsem vynechala jeden den. No poslední den jsem do toho dala vše a popravdě, nedělalo mi nic problém.
Nastala další chvíle měření, hned jsem popadla metr a byla zvědavá co jak kde přibylo, ubylo, docela jsme se bála že se svaly začnou rýsovat pod ochranou vrstvou, ale ne! Ochranná vrstva se ztenčila! :D

Prsa:
83 cm
Pas:
67,5 cm
Břicho:
74,5 cm
Zadek:
91,5 cm

Nejsem trpělivý člověk, ale i tyhle drobné změny mě donutily pokračovat navíc v té době mě to už začalo bavit víc a víc. Takže jsme is jen pořídila ortézy, aby moje kolena záhul dvojky vydržela. První den byl katastrofa, v polovině jsem to vzdala, protože jsme to nedávala, zatímco oni si vesele skákaly já ležela na podlaze a umírala na bolest všeho, ale opravdu všeho. Vynechala jsem i jeden den, kdy jsem byla na školním plese, ale ten jsme celý protancovala, takže si myslím že úkol dne-cvičit, byl splněn. Ke konci už jsem nabrala sílu nejen v rukou ale i nohou takže jsme bez problému docvičila a poté se hned měřila s očekáváním, jak to dopadne tentokrát.

Prsa:
83 cm
Pas:
65,5 cm
Břicho:
73 cm
Zadek:
92 cm
(Taky nechápu jak moje prsa mohla vydržet být stále stejně velká :D)
Nejdřív jsem chtěla protestovat že mám někde více a někde méně, ale řekla jsem si, cvičíš abys přibrala svalovinu, když to nejde přes jídlo, nestěžuj si na to, jsou to svaly. A vrhla se na třetí level. Nevěděla jsem, do čeho jdu a bála se toho, že když druhý level byl zabiják, tohle mě zničí. Opak byl pravdou, ano bylo to náročné a ke konci mi v ruplo v zádech, kvůli čemu jsme nebyla schopna docvičit ten jeden den, ale třetí level je naprosto v pohodě. Opravdu lehčí, přibrala sem sílu, hlavně ruce a nohy, začínala jsem vidět i drobné změny v zrcadle a byla sama na sebe hrdá že sem se prostě zařekla a něco pro sebe dělám. Ihned jsem začala k osmému dni i hledat další cvičení, a plánovala si je dopředu, bohužel nyní dřepuji a dělám kardio od Shauna T z Focus T25 alphy, protože cviční na nohy a zadek mě nijak od Jillian neokouzlilo, ale to je nejspíš jen můj osobní pocit J. No a když jsem docviičila, popadla jsme metr a plna očekávání jsem se přeměřila.

Prsa:
85 cm
Pas:
66,5 cm
Břicho:
72,5 cm
Zadek:
91 cm
(Ne prsa nechápu, ale…ať sem stahovala jak sem chtěla vždy to tak dopadlo :D)

Cvičení bylo opravdu zábavné a výsledky to má, a musím podotknout, že jsem jedla jako vždy, sladkosti, párky v rohlíku, nezdravá jídla…. J.
Doufám že někomu tato recenze udělá radost,

Wíí
Děkujeme za návštěvu doufáme že se zase u nás zastavíš :)
Design by: ©Serenity2014
Pictures:©Wichiten & Serenity 2014